18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Amerykańska Agencja znów zadziwia

Jesse.Pinkman • 2013-10-19, 13:35
Oczywiście chodzi o kosmiczną agencję, którą amerykański plebs zwykł nazywać potocznie NASĄ (NASA tyle kasy dostała na zrobienie tych fotek, że amerykański rząd miał ostatnie małe problemy :) ). Po dłuuugiej przerwie wrzucam znowu parę niezłych fotek:

Astronauta z flagą i Ziemią w tle na Księżycu


To samo z innego ujęcia


Łazik z dalszej perspektywy


Obok lądownika


Jedno z najlepszych ujęć


Prawdopodobnie pobieranie próbek skał


Jedno ze słynniejszych zdjęć wykonanych podczas programu Apollo



Reszta tradycyjnie w komentarzach.

me...........wa

2013-10-20, 16:48
Mądrość i wiedza nie przeszkadza w byciu prawdziwym mężczyzną, a ci co swoje zainteresowania ograniczają do wymiany oleju to zwykłe prostaki.

busek

2013-10-20, 16:50
22.06.41 napisał/a:

@Black Snake

hehe interesuję się sportem i motoryzacją ale poza tym fotografią, astronomią, optyką, fizyką, militariami, historią, muzyką (w sensie grania nie tylko słuchania), grafiką 3D, lotnictwem, z przyczyn zawodowych aranżacją wnętrz
a do wymiany oleju w BMW F 650 GS nie potrzebuję twojej pomocy, dziękuję bardzo ale poradzę sobie sam



ty to k***a jestes wariat

Ni...........ny

2013-10-20, 17:50
@busek
Wysiłek intelektualny jaki podjąłeś, ta tytaniczna praca wykonana przy obmyślaniu tak błyskotliwej riposty tylko po to by mi doj***ć wzbudza we mnie szczery szacunek dla twego intelektu. Czuję się przy tym zaszczycony i wdzięczny losowi że dane mi było spotkać życiu takiego erudytę i myśliciela jak ty.
A dzień ten będę wspominał latami gdyż jestem pewien że twoja działalność na tym forum zapisze się złotymi zgłoskami w historii ludzkości

busek

2013-10-20, 18:10
@up
Stary, nie chce wiedzieć ile Ty osób zaprzęgłeś do takiej cięzkiej umysłowej pracy jaką było wymyślenie tej odpowiedzi :D

Ni...........ny

2013-10-20, 18:39
@up
nie mierz wszystkich swoją miarą hehe nie dla każdego poskładanie kilku zdań jest problemem

busek

2013-10-20, 18:41
@up
gdzie sie podziała Twoja elokwencja? :roll:

Ni...........ny

2013-10-20, 19:48
no dyskusję z takim ciołkiem uważam za bezcelową i trochę mi szkoda czasu formułowanie zdań których sensu i tak nie pojmiesz

pi...........ja

2013-10-20, 19:53
Zawsze mnie zastanawia, jak można być takim idiotą, żeby nie wierzyć w lądowanie na Księżycu i wierzyć w ufoludki na Ziemi/spiski ludzko-obce itp jednocześnie?

dodii

2013-10-20, 21:55
Co ciekawe na ŻADNYM z tych zdjęć nie ma pierwszego człowieka na księżycu :-D Zagadka, jakim cudem ? :-D

a nie przepraszam, jednak Armstrong jest na jednym :)

cenius

2013-10-20, 22:11
Może ufoludki na ziemii to rzeczywiście lekka przesada ale czemu by nie wierzyć w życie poza ziemią?

Skoro nasza planeta jest tylko malutką kropeczką sraki na tle całej gównianej przestrzeni to nierozsądnym byłoby myślenie że nic poza nami nie ma.

goldenguti

2013-10-20, 22:33
lol zycie poza Ziemia jest pewne XD po prostu odleglosci sa tak ogromne, ze raczej nigdy innego nie poznamy :D chyba, że przekroczymy znacznie prędkość światła/zagniemy czasoprzestrzeń/ coś mądrego innego wymyślimy, ale wątpię, że będzie to za naszego życia :D

busek

2013-10-20, 23:38
@22.06.41
ja bym proponował Ci zluzowac poślady i tak sie nie spinać, a tym bardziej brać do serca jak 15 letnia gimbuska :D

Black Snake

2013-10-22, 16:56
busek, niestety coraz więcej gimbusów i umysłowych gimbusów ;/ Sadol to już w sumie kwejk2 i żadna dyskusja się już nie opłaci. Co nie powiesz to odezwie się chamstwo bo idioci myślą, że na tym polega kwintesencja sadola ;/ Dlatego od razu lepiej spasować.

Ni...........ny

2013-10-22, 23:32
Co to ? Jakaś grupa wsparcia ? Skrzywdziłem was intelektualnie że sie teraz nawzajem pocieszacie ? :-D
Wytknąłem tylko głupotę a w zamian otrzymałem, inwektywy na żenująco niskim poziomie.
Po takich kmiotach jak wy, mój ojciec na konia wchodził. Możemy sie powyzywać, ale musicie się przy tym wspiąć na wyżyny swych wątłych intelektów matołki i wykazać się odrobiną inwencji twórczej. Bo wykorzystywanie tekstu który, twój stary czule ci szepcze co wieczór do ucha
Cytat:

ja bym proponował Ci zluzować poślady

jest właśnie kwintesencją gimbazy
Wiec panowie, poczytajcie trochę, dokształćcie się odrobinkę i niech następny tekst zrobi na mnie wrażenie hehe

busek

2013-10-22, 23:50
Minąłeś się z ideą tego portalu i starając sie byc na siłe inteligentny robisz z siebie debila :)