18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Amatorska rakieta uderza w coś

maksymilian45 • 2016-08-07, 05:17
Społeczeństwo jest podzielone jeżeli chodzi o teorie spiskowe, o to czy ziemia jest płaska, czy 9/11 był inside job, czy człowiek był na księżycu itd Czy nie zastanawia was skąd się biorą takie teorie? Jeżeli 2+2 to 4 i nikt tego nie podważa to czemu kwestionować kulistość ziemi? Czemu pojawiają się teorie spiskowe?
Na filmie poniżej widać jak amatorska rakieta wystrzelona w powietrze uderza w coś i nagle zatrzymuje się w miejscu.

Według teorii która mówi że ziemia jest płaska to w co uderza rakieta to sklepienie stworzone przez Boga. Ja sam do końca tego nie rozumiem i jestem w tym zagubiony.

Poczytajcie o Antarktydzie na której stacjonuje wojsko i kowalski nie ma tam wstępu. Nikt jej nie opłynął bo nie istnieje. Ludzie zaczynają odkrywać ukrywaną prawdę.

kalijanek

2016-08-07, 05:24
maksiu ty tak na poważnie?

maksymilian45

2016-08-07, 05:44
kalijanek napisał/a:

maksiu ty tak na poważnie?


Co jest dla Ciebie bardziej realne. To że Bóg stworzył ziemię czy to że w wyniku wielkiego wybuchu narodził się człowiek, zwierzęta, słońce itd?

os79

2016-08-07, 06:26
@maksymilian45
Bardzo realne jest to że anioł pod postacią gołębia zapłodnił babę a ta zaszła w ciążę, potem urodziła anielskiego bękarta i dalej była dziewicą !!! NORMALNE PRAWDA MAKSIU ???? :-)

Nikodem_Szulcc

2016-08-07, 06:47
do tego Tworzy Adama i Ewe, jako pierwszych ludzi... tylko czy w związku z tym, mieli pępki ?

garota

2016-08-07, 07:08
Rozkminy na poziomie widzę. To ja dodam od siebie że wielu specjalistów zaczyna rozważać teorie o ludziach żyjących lłu boku dinozaurów. Znaleziono rzeźby z czasów inków które by na to wskazywały. Odkryto odcisk łapy dinozaura a obok ślady ludzkie. pokazujące dinozaury też nie są czymś nowym dla nauki. Majowie i króla "Pakal" siedzący w rakiecie i niby odlatujący w zaświaty. W nosie ma coś co Majowie nazywali "darem bogów", czyli dozownik tlenu. Ludziska k***a jeżeli myślicie że Bóg jest taki jak go nam przedstawiają, to macie straszny problem. Nie mówią nam prawdy i nie chcą żebyśmy ją poznali bo prawda jest taka że nasz sposób życia jest obecnie zły. Jesteśmy pod stałą kontrolą rządów polityki i religii. Gdybyśmy znali prawdę to byś my pewnie jak Indianie biegali sobie na golasa po łąkach, zbierali kwiatki i dymali się kiedy mamy tylko na to ochotę.

modoc

2016-08-07, 07:19
Jak dla mnie ten filmik to mi tylko epilepsje przywołał :evil:

~Velture

2016-08-07, 07:31
Ja pie**ole... jeszcze tylko miesiąc... jeszcze tylko miesiąc... jeszcze tylko miesiąc do końca wakacji i gówniarzeria wróci do szkół..

Tamtaramtam

2016-08-07, 08:17
Ja myślę, że ziemia jest wklęsła

tekkit

2016-08-07, 09:58
os79 napisał/a:

@maksymilian45
Bardzo realne jest to że anioł pod postacią gołębia zapłodnił babę a ta zaszła w ciążę, potem urodziła anielskiego bękarta i dalej była dziewicą !!! NORMALNE PRAWDA MAKSIU ???? :-)



Działasz jak partia PO. Nazywam to atakiem na Donalda. Stara metoda stosowana od czasów napoleona gdzie Anglicy rysowali antyfrancuskie karykatury Napoleona przedstawiającego go jako niskiego karła na tle wielkiego króla Anglii :) . Stąd przekonanie, że Napoleon miał nie więcej niż 150cm, a w rzeczywistości był średniego wzrostu jak na owe czasy (175cm ).

W tej chwili wyśmiewasz moją religię rzucając hasłami o których nie masz pojęcia. Mylisz symbole i bierzesz słowa Pisma Świętego zbyt dosłownie, zresztą jak każdy młodociany ateista który przed śmiercią się nawraca. Gdybyś chociaż mógł zobaczyć to co ja widziałem tuż po ciężkim wypadku gdzie nieomal straciłem życie błągałbyś Jezusa na kolanach, żeby przebaczył ci te farmazony którymi karmisz resztę ludzi na sadisticu.

Max to osoba która poszukuje w życiu prawdy i ją odnajdzie, a ty stoj w miejscu, piekło jest realne a kara wieczna.

garota napisał/a:

Rozkminy na poziomie widzę. To ja dodam od siebie że wielu specjalistów zaczyna rozważać teorie o ludziach żyjących lłu boku dinozaurów. Znaleziono rzeźby z czasów inków które by na to wskazywały. Odkryto odcisk łapy dinozaura a obok ślady ludzkie. pokazujące dinozaury też nie są czymś nowym dla nauki. Majowie i króla "Pakal" siedzący w rakiecie i niby odlatujący w zaświaty. W nosie ma coś co Majowie nazywali "darem bogów", czyli dozownik tlenu. Ludziska k***a jeżeli myślicie że Bóg jest taki jak go nam przedstawiają, to macie straszny problem. Nie mówią nam prawdy i nie chcą żebyśmy ją poznali bo prawda jest taka że nasz sposób życia jest obecnie zły. Jesteśmy pod stałą kontrolą rządów polityki i religii. Gdybyśmy znali prawdę to byś my pewnie jak Indianie biegali sobie na golasa po łąkach, zbierali kwiatki i dymali się kiedy mamy tylko na to ochotę.



Taki dzień nadejdzie, poczytaj o 3 tajemnicy fatimskiej. Kto wie, może jeszcze za naszego życia poznamy prawde :) .

jbone

2016-08-07, 10:17
kosmiczny gruz uderzył w rakietę a wy tu k***a o bogu maryi i partiach politycznych.jesteście popie**oleni.

nelbox

2016-08-07, 10:37
ch*j że w nic nie uderzył, ch*j że nie zatrzymał się, ch*j że to normalna rakieta i ch*j że nie amatorska. jest oglądalność i to się liczy!

peron

2016-08-07, 10:47
Może i jestem laikiem, ale jak na moje to ta rakieta zaprzestała szybkiego wznoszenia po osiągnieciu orbity okołoziemskiej.
Taki byc może był plan? [ilość paliwa była obliczona by dolecieć gdzie doleciało, kamerę też pewnie chcieli odzyskać]
A jak zachowują się rakiety wynoszące satelity na orbitę?

miskolabor

2016-08-07, 10:49
Poczytajcie o prądach wirowych, kadłub tej rakietki jest z aluminium, a wyższe warstwy atmosfery są dosyć gęsto zjonizowane, wpływ jednego na drugie daje taki fajny efekt hamowania przez wystąpienie prądów wirowych, takich samych jakich występują w windach jako hamulec, nie będę się rozpisywał, czysta fizyka.

level1989

2016-08-07, 10:58
może znowu Ramos karnego strzelał?