18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Amatorska rakieta uderza w coś

maksymilian45 • 2016-08-07, 05:17
Społeczeństwo jest podzielone jeżeli chodzi o teorie spiskowe, o to czy ziemia jest płaska, czy 9/11 był inside job, czy człowiek był na księżycu itd Czy nie zastanawia was skąd się biorą takie teorie? Jeżeli 2+2 to 4 i nikt tego nie podważa to czemu kwestionować kulistość ziemi? Czemu pojawiają się teorie spiskowe?
Na filmie poniżej widać jak amatorska rakieta wystrzelona w powietrze uderza w coś i nagle zatrzymuje się w miejscu.

Według teorii która mówi że ziemia jest płaska to w co uderza rakieta to sklepienie stworzone przez Boga. Ja sam do końca tego nie rozumiem i jestem w tym zagubiony.

Poczytajcie o Antarktydzie na której stacjonuje wojsko i kowalski nie ma tam wstępu. Nikt jej nie opłynął bo nie istnieje. Ludzie zaczynają odkrywać ukrywaną prawdę.

trabus

2016-08-07, 11:04
Debile k***a, spadochron się otworzył.

dumad

2016-08-07, 11:51
jebła w brzozę k***a

POPISowyNumer

2016-08-07, 11:56
>Napisz że rakieta zderza się z jakimiś cudaniewidami, i w ogóle anieli grają bo do nieba blisko
>Wgraj materiał gdzie jedyne co może udawać wypadek, to odrzucenie opróżnionej sekcji

Od kiedy na sadolu mamy specjalistów z Pudelka?

r061071

2016-08-07, 12:16
podaje wzrost napoleona to 1969 prawda wtedy to byl normalny facet a jesli chodzi o te gimbazy ktore sa obecne na forach powiem tylko/ ze kiedys sam wierzylem ze lecac wysoko po niebie mozna sie poparzyc sloncem jak to ikar uczynil/ wyrosna z tego



k***a169

MaratHS

2016-08-07, 13:38
Ziemia jest płaska. :lol: Imię_Jego44 gdzie jesteś? Weź coś powiedz. :-)

maksymilian45 napisał/a:

Według teorii która mówi że ziemia jest płaska to w co uderza rakieta to sklepienie stworzone przez Boga. Ja sam do końca tego nie rozumiem i jestem w tym zagubiony.


To ja ci otworzę oczy. Ziemia jest płaska, Obama to reptilianin z układu zeta reticuli. Lewactwo to szaraki, ale pod wpływem porwań ludzi przez ufo i pobierania od nich nasienia są podobni do nas. Papierz franciszek jest iluminatą, a w muzyce poprzez przekaz podprogowy wmawia się młodym, aby więcej ćpali, mordowali, gwałcili i uprawiali więcej wyuzdanego seksu w imię szatana paździocha mariana.

Ziemia nie jest płaska i już kiedyś na ten temat dyskutowałem z Imię_Jego44 i już mi się nie chce tego tłumaczyć. Krzywiznę ziemi już zauważyli w ch*j dawno temu żeglarze. Oddalając się w stronę morza/oceanu ląd znikał za horyzontem i nie dlatego, że była ch*jowa pogoda tylko dlatego, że krzywizna ziemi przysłaniała ląd co dowodzi, że ziemia na pewno jest okrągła.
Po drugie nie wyobrażam sobie tego, żeby w kosmosie kręciły się wokół własnej osi kwadratowe czy trójkątne planety.
Po trzecie nawet na tym materiale który podesłałeś widać krzywiznę ziemi, więc sorry, ale ni ch*ja zimia jest okrungła i ch*j.

maksymilian45 napisał/a:

Na filmie poniżej widać jak amatorska rakieta wystrzelona w powietrze uderza w coś i nagle zatrzymuje się w miejscu.


No nie? A temu zatrzymaniu towarzyszy dźwięk podobny do tego jak kamera wpada w wodę co dowodzi, że niektóre partie atmosfery składają się z oceanów wody które otaczają planetę.
Już niedługo Bracie, przylecą nasi przyjaciele niebiescy Aśtar Śeran, Ptaah i wyswobodzą nas z kajdanów kłamliwych jaszczurów z kosmosu. :roll:

Necromancer

2016-08-07, 13:39
Rakieta ma niewielkie silniki po bokach które zatrzymują jej rotację. Bo przecież nagranie z lotu byłoby ch*jowe gdyby rakieta się cały czas obracała. A z drugiej strony na początku lotu musi się obracać aby zachować stabilność.

samon

2016-08-07, 16:01
"Na filmie poniżej widać jak amatorska rakieta wystrzelona w powietrze uderza w coś i nagle zatrzymuje się w miejscu.
Według teorii która mówi że ziemia jest płaska to w co uderza rakieta to sklepienie stworzone przez Boga. Ja sam do końca tego nie rozumiem i jestem w tym zagubiony. "

Satelity od gps, pogodowe, tv-sat itp to pewnie diabeł umieścił na orbicie, żeby owieczki, czy raczej barany, odwodzić od jedynego boga?
.... rozumiem, trolujemy? :)

@miskolabor
Z tymi prądami wirowymi to serio? Po kadłubie by musiał płynąć niezły prąd nie mówiąc o specyficznym rozmieszczeniu ładunków, żeby tak raptownie zahamować ruch obrotowy. Coś mi nie pasi w tej teorii.

micran

2016-08-07, 16:14
Ale gdzie uderza? Tylko głupi nie wie, że na orbicie jest pełno śmieci, a takie geniusze jak nagrywający jeszcze więcej ich tam tworzy. Poruszają one się z taką prędkością, że często nie są wstanie tych śmieci wychwycić nawet kamery.
Wrażenie spowolnienia wynika z coraz mniejszej prędkości rakiety oraz to że w najwyższych partiach atmosfery jest mniej powietrza przez co rakieta traci swój ruch obrotowy, bo nie ma w czym "pływać"

dziaad

2016-08-07, 16:44
dostałem raka od czytania waszych durnych komentarzy.

gordon1986

2016-08-07, 17:20
Następny brat obudzony mam nadzieję :) zacząłem ten temat już jakiś czas temu i ostra jadka się zrobiła w komentach, ale widzę, że coraz więcej ludzi ma z tym problem... wszystko wytłumaczone na tym forum tylko trzeba poświęcić czas, otworzyć oczy i przede wszystkim umysł:

http://zbawienie.forumotion.com/t5-plaska-ziemia-czy-mozna-tej-teorii-zaprzeczyc

Tu fajnie przedstawione 21 pytań odnośnie płaskiej ziemi:

https://www.youtube.com/watch?v=k0xClWgidZU

Ogólnie polecam ten kanał (ODD TV).

Niech Bóg Stwórca będzie z Wami.

MaratHS napisał/a:

Ziemia jest płaska. :lol: Imię_Jego44 gdzie jesteś? Weź coś powiedz. :-)


To ja ci otworzę oczy. Ziemia jest płaska, Obama to reptilianin z układu zeta reticuli. Lewactwo to szaraki, ale pod wpływem porwań ludzi przez ufo i pobierania od nich nasienia są podobni do nas. Papierz franciszek jest iluminatą, a w muzyce poprzez przekaz podprogowy wmawia się młodym, aby więcej ćpali, mordowali, gwałcili i uprawiali więcej wyuzdanego seksu w imię szatana paździocha mariana.

Ziemia nie jest płaska i już kiedyś na ten temat dyskutowałem z Imię_Jego44 i już mi się nie chce tego tłumaczyć. Krzywiznę ziemi już zauważyli w ch*j dawno temu żeglarze. Oddalając się w stronę morza/oceanu ląd znikał za horyzontem i nie dlatego, że była ch*jowa pogoda tylko dlatego, że krzywizna ziemi przysłaniała ląd co dowodzi, że ziemia na pewno jest okrągła.
Po drugie nie wyobrażam sobie tego, żeby w kosmosie kręciły się wokół własnej osi kwadratowe czy trójkątne planety.
Po trzecie nawet na tym materiale który podesłałeś widać krzywiznę ziemi, więc sorry, ale ni ch*ja zimia jest okrungła i ch*j.


No nie? A temu zatrzymaniu towarzyszy dźwięk podobny do tego jak kamera wpada w wodę co dowodzi, że niektóre partie atmosfery składają się z oceanów wody które otaczają planetę.
Już niedługo Bracie, przylecą nasi przyjaciele niebiescy Aśtar Śeran, Ptaah i wyswobodzą nas z kajdanów kłamliwych jaszczurów z kosmosu. :roll:



Ja się wypowiem. Jest płaska. Przynajmniej nic nie wskazuje na to żeby była kulą.

Skoro ziemia jest okrągła, a my byliśmy na księżycu i nadal jesteśmy obecni w kosmosie (ISS), było tyle lotów załogowych i bez załogowych w kosmos to poproszę dwa proste dowody, zdjęcia ziemi (zdjęcia, nie obrazy) i filmy z pełnego obrotu ziemi (filmy, nie CGI), skoro tak często tam bywamy to nie powinno być problemu, prawda?

samon

2016-08-07, 17:39
"Skoro ziemia jest okrągła, a my byliśmy na księżycu i nadal jesteśmy obecni w kosmosie (ISS), było tyle lotów załogowych i bez załogowych w kosmos to poproszę dwa proste dowody, zdjęcia ziemi (zdjęcia, nie obrazy) i filmy z pełnego obrotu ziemi (filmy, nie CGI), skoro tak często tam bywamy to nie powinno być problemu, prawda? "

A zdjęcia APT z sateliotów NOAA mogą być? Jeśli mogą to co kilka godzin sam możesz sobie takie odebrać w okolicach 137,5 MHZ. Możesz mi na słowo uwierzyć, że mając antenę kierunkową będziesz widział gdzie się znajduje dany satelita. Potem on znika za horyzontem .... i ponownie pojawia się po przeciwnej stronie. Magia.
Z kolei z satelitów geostacjonarnych można odebrać zdjęcia ziemi wysokiej rozdzielczości, gdzie na obrazie widać brzeg Ziemi.

gordon1986

2016-08-07, 17:41
samon napisał/a:

"Skoro ziemia jest okrągła, a my byliśmy na księżycu i nadal jesteśmy obecni w kosmosie (ISS), było tyle lotów załogowych i bez załogowych w kosmos to poproszę dwa proste dowody, zdjęcia ziemi (zdjęcia, nie obrazy) i filmy z pełnego obrotu ziemi (filmy, nie CGI), skoro tak często tam bywamy to nie powinno być problemu, prawda? "

A zdjęcia APT z sateliotów NOAA mogą być? Jeśli mogą to co kilka godzin sam możesz sobie takie odebrać w okolicach 137,5 MHZ. Możesz mi na słowo uwierzyć, że mając antenę kierunkową będziesz widział gdzie się znajduje dany satelita. Potem on znika za horyzontem .... i ponownie pojawia się po przeciwnej stronie. Magia.
Z kolei z satelitów geostacjonarnych można odebrać zdjęcia ziemi wysokiej rozdzielczości, gdzie na obrazie widać brzeg Ziemi.



Zdjęcie to zdjęcie, kopsnij ;)

miskolabor

2016-08-07, 17:50
@Samon
Tylko przypuszczam
1. Prędkość wznoszenia przez atmo i tarcie zrobi swoje tj. nagromadzenie ładunków
2. Wejście w silnie zjonizowaną warstwę i efekt mamy.
Bawiłem się kiedyś nie wielkim magnesem neodymowym (takim jak z słuchawki) niech to będzie a'la ładunek i puscilem go tak wzdłuż metrowej linijki aluminiowej efekt taki sam prawie pełne zahamowanie. Biorąc pod uwagę (filmik) to że nie nie działała już siła ciążenia (znikoma na tej wysokości) może faktycznie EC mają tam prawo istnieć. Ileś takich naładowanych ( dodatnio ujemnych bo zjonizowanych) cząsteczek na PPM (magnesiki :) ) w kontakcie z powierzchnią rakietki i efekt. To tylko przypuszczenie pracuję z EC na co dzień i tak mi przyszło do głowy. A może faktycznie zwykłe silniczki do hamowania bo jak tu nagrywać jak się kręci :]. Ale taka siła hamowania pasuje mi do Eddy Current - podobny efekt (natychmiastowy)

gordon1986

2016-08-07, 17:54
miskolabor napisał/a:

@Samon
Tylko przypuszczam
1. Prędkość wznoszenia przez atmo i tarcie zrobi swoje tj. nagromadzenie ładunków
2. Wejście w silnie zjonizowaną warstwę i efekt mamy.
Bawiłem się kiedyś nie wielkim magnesem neodymowym (takim jak z słuchawki) niech to będzie a'la ładunek i puscilem go tak wzdłuż metrowej linijki aluminiowej efekt taki sam prawie pełne zahamowanie. Biorąc pod uwagę (filmik) to że nie nie działała już siła ciążenia (znikoma na tej wysokości) może faktycznie EC mają tam prawo istnieć. Ileś takich naładowanych ( dodatnio ujemnych bo zjonizowanych) cząsteczek na PPM (magnesiki :) ) w kontakcie z powierzchnią rakietki i efekt. To tylko przypuszczenie pracuję z EC na co dzień i tak mi przyszło do głowy. A może faktycznie zwykłe silniczki do hamowania bo jak tu nagrywać jak się kręci :]. Ale taka siła hamowania pasuje mi do Eddy Current - podobny efekt (natychmiastowy)



Czytałem dużo wypowiedzi na temat tego filmiku... to nie ma co tyle pokazać, że w coś uderza tylko, że jest pewna bariera której nie można pokonać, po prostu nie ma czegoś takiego jak loty w kosmos, a przynajmniej nie jesteśmy w stanie stworzyć takich silników które adekwatnie do masy promu będą w stanie je wynieść "dalej". Skoro ta rakieta nie daje rady, to jak ją powiększymy 50 razy to też nie da rady. A co za tym idzie ze strony religijnej, że jest to po prostu firnament, pokazany ładnie w tej reklamie:

https://www.youtube.com/watch?v=iDvToZlj8ZU

Swoją drogą sprawdźcie co ów naukowiec z tego filmiku powiedział jak go zapytali co widział kiedy wrócił ;)

Tu koleżka z NASA mówi, że dopiero konstruują kapsułę dzięki której uda im się pokonać pole radioaktywne żeby móc polecieć dalej... ciekawe jak to się ma do lotu na księżyć dawno daaawno temu nie mieli z tym problemu a teraz maja?

https://www.youtube.com/watch?v=NlXG0REiVzE

Wbij na stronę nasa, archiwalia, znajdziesz tam informację, że wszystkie zdjęcia i filmy w oryginałach ze wszystkich lotów Apollo zaginęły.

Podobno to zdjęcie ziemi z księżyca z Apollo 8
http://odkrywcy.pl/kat,1037751,title,Jak-wykonano-najslynniejsze-zdjecie-Ziemi,wid,16282786,wiadomosc.html?smg4sticaid=617819

A tu całkiem niedawno pokazali ciemną stronę księżyca:
http://wiadomosci.onet.pl/nauka/nasa-pokazuje-niezwykle-ujecia-ciemnej-strony-ksiezyca/57yggs

Nie wydaje Ci się, że się chyba nie zgadali za bardzo bo coś jest nie tak z proporcjami ziemi do księżyca i na odwrót? Z za księżyca ziemia ogromna ale z jego powierzchni malutka?
Przyznaj, że coś tu się kupy nie trzyma :(

samon

2016-08-07, 18:11
@gordon1986
Swojich z dysku wgrać nie mogę, ale masz link
http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic60365-210.html (ósma strona - w zakresie widzialnym, kolory i granice jednak nałożone przez program ). Gdzieś tam też powinny być i moje.

@miskolabor
No nie wiem - żeby wyhamować obrót rakiety to z zasady zach. mom. pęd. wokół rakiety musialyby "zawirować" cząsteczki których "suma" momentów bezwłądności byłaby równa momentowi bezwładnści rakiety (licząc względem osi rakiety) - czyli musiałoby powstać niezłe tornado tam, gdzie właściwie nic nie ma. No i ładunki by musiałay się tak poruszać (nie chaotycznie), żeby tworzyć pole magnetyczne i by musiałý być zsynchronizowane, żeby pole się "dodawało"....jednak stawiam na silniki hamujące.

P.S. Magnes neodymowy puszczany w miedzianej albo aluminiowej rurce to naprawdę fajny widok :) Normalnie ciężo uwierzyć w to co się widzi :)