18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Alternatywa dla pohodu marjihuanhy

wdiko • 2014-03-13, 13:08
Wstawiam ponownie post :emo: ponieważ ktoś nie zobaczył chyba całości i wrzucił mi to do zbiorczego na temat marijhuanhy i jej legalizacji. A ten post tyczy się w ogóle innej sprawy. :emo:
(przyzwyczajenie? rutyna? ...nie sądzę.)

Alternatywa pochodu wolnej marjihuanhy
Zamiast pochodu wolnej marjihuanhy powinniśmy wykrzykiwać te słowa...


Widać skąd zaj***ne, ale cygan mówił, że z stamtąd można legalnie jumać.

NWC

2014-03-13, 13:24
No, teraz na pewno rozwinie i wrzuci do zbiorczego z gównem, bo tylko tam sie nadaje ten temat :)


Ja pie**ole dopiero teraz zauwazyłem jak napisałeś `poHodu`... nie pal już

Marllix

2014-03-13, 15:44
wdiko napisał/a:

marjihuanhy.


Rly?
Jak kolega napisał
NWC napisał/a:

nie pal już


wdiko

2014-03-13, 16:04
Marllix napisał/a:


Rly?
Jak kolega napisał



2xup@ W tytule jest specjalnie błąd, jak byście nie mogli zauważyć iż w dalszej części postu widnieje już poprawna forma poCHodu. (I już nie zgrywajcie takich orłów z j. polskiego)
A wyraz "marjihuanha" jest tu zaczerpnięty na wzór tego ce pewne dwa moherowe berety nie mogły wypowiedzieć.
Ale przepraszam, że tak bardzo obraziłem bóstwo Gimbów (specjalnie z dużej dałem żebyście się poczuli ważniejsi).

el...........wy

2014-03-13, 16:12
To do gimbo zwolenników marihuany i tych, którym ten narkotyk całkowicie wyprał już mózg...
Zmierzcie się z tym faktem i odpowiedzcie sami przed swoim sumieniem czy zielona śmierć nie szkodzi...


bartek107

2014-03-13, 16:50
Spoko że się cyganów słuchasz.

Makreks

2014-03-13, 16:56
Pohodu. Ok.

Madroxx

2014-03-13, 17:12
@pistacjusz - przestań już tyle pić.

darex99

2014-03-13, 17:14
jebnąć, zdusić, z utylizować!

el...........wy

2014-03-13, 17:18
Madroxx
Biedaku, jesteś tak naćpany zielonymi liśćmi , że nie dopuszczasz do siebie naukowych faktów.
Niech ci ziemia lekką będzie.

wdiko

2014-03-13, 17:21
up@ no k***a mistrz :D łap piwo

kanty

2014-03-13, 17:32
k***a, jakie to słabe

cappy_dk

2014-03-13, 17:39
Ja swojego czasu wrzucałem tutaj filmik nakręcony w ramach eksperymentu naukowego, w którym amator po zażyciu LSD 1 raz w życiu miał za zadanie przeprowadzić wywiady z hodowcami psów na wystawie Westminster. Pomijając ciekawą wartość merytoryczną filmu, jakiś nad wyraz inteligentny moderator wrzucił go do zbiorczego o psach... Nie wiem k***a kiedy się to zmieni, że ciekawe tematy nie będą w końcu lądować w zbiorczych śmieciach a będzie je można ujrzeć na głównej zamiast tego chłamu, który od jakiegoś czasu jest widoczny...

wiesiors4

2014-03-13, 18:23
I jak zwykle najwięcej o marihuanie chcą mieć do powiedzenia ci, którzy nie wiedzą o niej nic. Poza tym PRAWIE każda osoba jadąca, ludziom, którzy sobie czasem zapalą od ćpunów, przynajmniej 2 razy w miesiącu upija się, przynajmniej kilka razy w roku napie**ala się do nieprzytomności. pie**oleni hipokryci, nie wiedzieliście, że alkohol jest tez narkotykiem? Zresztą tak samo jak kofeina zawarta w kawie czy nikotyna w papierosach.

Ostatnio właśnie byłem na domówce u kumpla, gdzie skręciliśmy sobie blanta i się lajtowaliśmy przy czym zostaliśmy zwyzywani od ćpunów przez 2 j***nych kucy, oświeconych metalowych wycieruchów, z których jeden kopci ruskie szlugi śmierdzące próchnicą, a drugi 2 godziny później zaszczał się i zarzygał leżąc nieprzytomny. Tak przeważnie wyglądają ci wielcy poskramiacze "ćpunów", większość z nich co weekend się poniewiera alkoholem po czym staje się agresywna i powodują wypadki samochodowe. ch*j wam do dupsk, alkoholiki-poskramiacze ćpunów.

el...........wy

2014-03-13, 18:29
@UP
Agresja, typowe dla tych, którzy sobie lubią wstrzyknąć. Pewnie na głodzie siedzisz i już kombinujesz skąd wziąć 3 dyszki na marihunae. Jakbym wciągał nosem to zielone gówno to też bym powiedział , że robię to "ze dwa razy w miesiącu" więc nie próbuj tu kogoś oszukać. Bo najbardziej oszukujesz sam siebie.. i twoją mamę jak bierzesz od niej pieniądze i mówisz , że to na wyjście do kina z dziewczyną.