18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Alternatywa dla pohodu marjihuanhy

wdiko • 2014-03-13, 13:08
Wstawiam ponownie post :emo: ponieważ ktoś nie zobaczył chyba całości i wrzucił mi to do zbiorczego na temat marijhuanhy i jej legalizacji. A ten post tyczy się w ogóle innej sprawy. :emo:
(przyzwyczajenie? rutyna? ...nie sądzę.)

Alternatywa pochodu wolnej marjihuanhy
Zamiast pochodu wolnej marjihuanhy powinniśmy wykrzykiwać te słowa...


Widać skąd zaj***ne, ale cygan mówił, że z stamtąd można legalnie jumać.

el...........wy

2014-03-13, 22:08
@UP
j***ny mędrzec syjonu.

el...........wy

2014-03-14, 00:03
@UP
no masz wychodzi na to, że pisałem takie teksty w wieku 10 lat, gratuluję znaleziska :)
też coś znalazłem
http://www.facebook.com/profile.php?=743264506123123
no szukaj, może mając 7 lat pisałem na forum dla ciapackich fanatyków :)

el...........wy

2014-03-14, 00:29
wiesiors, icracked, paka, mik, grenacid, air jorda, unsotapble...
zabijcie się, takich kretynów jak wy powinno się utylizować :D gość was trolluje a wy się idioci spinacie jeszcze, szkoda, że nie wytłumaczyliście w naukowy sposób dlaczego obrazek z planetami to nie jest prawda. Ja pie**olę jak tacy idioci mogą żyć i marnować powietrze.

masterdick

2014-03-14, 03:48
tu już nawet nie robi się smutno; tragedia rodem z dzieciarni, nie wiem ile macie lat ludzie i ch*j mnie to obchodzi.

Skoro jednak uważacie się za dorosłych, to skończcie swój żywot jak najszybciej bo z takimi niskolotnymi tekstami oraz poziomem zamknięcia jak, i zacofania jesteśmy dalej za afryką.

Padło tu ja na razie jedno mądre zdanie

"Wszystko jest dla ludzi mądrych bo tylko oni znają umiar i wiedza kiedy przestać. Bo głupi się zatraci i sam siebie będzie oszukiwał"

To się również tyczy wypisywania idiotyzmów w internetach.
Każdy ponad każdym i wszyscy najmądrzejsi.

Twoja wolność kończy się tam gdzie zaczyna moja; jeżeli wszyscy muszą myśleć jak jeden przykładowy "idiota", a każde odstępstwo od stereotypu jest "hejterstwem" trollowaniem itd to tylko dowód na to jak pięknie jesteście zmanipulowani i zamknięci do worka wspólnego worka z w.w napisem na i.

Sam pomysł zabraniania czegokolwiek drugiej osobie to szczyt absurdu ( nie, gwałcenie jest fe) i poza paroma prostymi prawami jak np 10 przykazań nic więcej nie jest potrzebne.

To właśnie przez idiotów, którzy wsadzają ku*asa w kontakt, albo wpie**alają wacik nasączony spirytusem w dupsko są takie idiotyczne przepisy, regulacje i straszne słowo "narkotyki".

Jarajcie, chlejcie, ćpajcie co tam chcecie - nic nikomu do tego; macie z tym problem idźcie do lekarza.
Ograniczanie czyichkolwiek praw to szczyt sk***ysyństwa, a zamiast walczyć tu (nawet k***a nie mam pojęcia po co - pokazać kto ma kozackie teksty? ) weźcie się k***a w garść i walczcie o swoje prawa, nawet samą postawą.

Władza chce żebyście byli podzieleni i pięknie to widać po tych setkach spływających jadem komentarzy

dzień dobry


Macias

2014-03-14, 11:59
pistacjusz napisał/a:

To do gimbo zwolenników marihuany i tych, którym ten narkotyk całkowicie wyprał już mózg...
Zmierzcie się z tym faktem i odpowiedzcie sami przed swoim sumieniem czy zielona śmierć nie szkodzi...

Obrazek



Te dane są nie aktualne - Pluton nie jest już planetą :mrgreen:

uwazajBysNieOdpadl

2014-03-15, 19:40
pistacjusz napisał/a:

@UP
Agresja, typowe dla tych, którzy sobie lubią wstrzyknąć. Pewnie na głodzie siedzisz i już kombinujesz skąd wziąć 3 dyszki na marihunae. Jakbym wciągał nosem to zielone gówno to też bym powiedział , że robię to "ze dwa razy w miesiącu" więc nie próbuj tu kogoś oszukać. Bo najbardziej oszukujesz sam siebie.. i twoją mamę jak bierzesz od niej pieniądze i mówisz , że to na wyjście do kina z dziewczyną.



Te żarty o wstrzykiwaniu już nie śmieszą.