18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Alternatywa dla pohodu marjihuanhy

wdiko • 2014-03-13, 13:08
Wstawiam ponownie post :emo: ponieważ ktoś nie zobaczył chyba całości i wrzucił mi to do zbiorczego na temat marijhuanhy i jej legalizacji. A ten post tyczy się w ogóle innej sprawy. :emo:
(przyzwyczajenie? rutyna? ...nie sądzę.)

Alternatywa pochodu wolnej marjihuanhy
Zamiast pochodu wolnej marjihuanhy powinniśmy wykrzykiwać te słowa...


Widać skąd zaj***ne, ale cygan mówił, że z stamtąd można legalnie jumać.

wiesiors4

2014-03-13, 18:34
pistacjusz, dziewczynko ja się już totalnie uniezależniłem od rodziców, w przeciwieństwie do Ciebie. 21 lat, zarozumiały małolat który co sobotę płacze mamusi żeby dała na piwo bo delirka męczy :D

PS ty chyba nie wiesz, co to agresja ;) jesteś naprawdę kiepskim trollem. Bez odbioru, ciotuniu :)

el...........wy

2014-03-13, 18:54
@UP
Jak zatem tak kiepski troll wywołał u ciebie syndrom bólu dupy palacza dyletanta?

dam ci piwko, bo jak widać palenie ci nie służy :(

iCracked

2014-03-13, 19:13
A k***a alkohol jest zdrowy i nie zabija. Jak mnie wk***iają osoby takie jak pistacjusz, gówno wiedzą ale swoje 4 groszy muszą napisać. Brawo !!!

el...........wy

2014-03-13, 19:22
@up
Dobrze, że ty swoje wiesz, lepiej spisz swoje złote myśli zanim zejdziesz z tego świata przez zieloną śmierć.

wdiko

2014-03-13, 19:33
k***a.... Nie powiem, że:
-nie piłem alkoholu
-nie paliłem zielska
-nie jarałem szlug
-nie piłem kawy itp.

Każdego spróbowałem, ale uznałem że nie jest nic fajnego w upojeniu alkoholowym (urwanie filmu, rzyganie, kac),
nie jest nic fajnego w "lajtowaniu" się ziółkiem bo po prostu czułem tylko helikopter i nic pozatym.
Jestem uzależniony od szlug a zaczynało sie od jednej paczki na dwa tyg, aktualnie na 3 dni starczy.
Kawy nie pije bo poprostu na mnie nie działa i tak mogę pisać w nieskończoność.
Ale są k***a lepsze sposoby na wylajtowanie się z kumplami niż zjaranie łba, naj***niu się itp.
Rozumiem, że marycha ma swoje plusy, ale każdy narkotyk ma swoje minusy. Każdy narkotyk nawołuje do tego by brać coraz więcej lub coraz mocniejsze.

Kiedyś ojciec mi powiedział bardzo mądre zdanie. cyt. Wszystko jest dla ludzi mądrych bo tylko oni znają umiar i wiedza kiedy przestać. Bo głupi się zatraci i sam siebie będzie oszukiwał.

I nie zrozumcie mnie źle ale nie bronie ani nie atakuje żadnych używek, ale moim zdaniem są większe problemy do ogarnięcia niż kłocenie się o to jaka używka jest zdrowsza. KAŻDA SZKODZI!!!

I oczywiście rozumiem, że każdy z was przeznaczył lata badań i przeprowadzał eksperymenty nad używkami???
I macie z tego doktorat??
Jak nie to mordy w siup i się zamknąć bo nie wszystko co jest w necie opublikowane to musi być prawda.
A temat był o cyganach więc na nich ponarzekajcie.

paka2000

2014-03-13, 19:34
Pistacjusz, pistacja, orzeszek czy jak Ci tam. Dobrze chlejusie, że alkohol nie zabija, że papierosy nie zabijają... Nie wiem czy wiesz degeneruchu, ale tej nazwanej przez Ciebie "zielonej śmierci" używa się do leczenia również, ale skąd o tym możesz wiedzieć. Przecież dla Ciebie feta, hera, PCP czy marihuana stoi na jednym poziomie.


el...........wy

2014-03-13, 19:43
@UP
Jesteś najlepszym przykładem na to jak leczenie marihuanaen działa w praktyce xD Wstrzykuj sobie więcej może jakimś cudem nie zrównasz się poziomem inteligencji z małpą.
Twoi lekarze to chyba kształcili się w wydziale dla ćpunów WSRH.

wdiko

2014-03-13, 19:46
paka2000 k***a jego madź.... palisz maryche i ch*j w pewnym momencie jak z fajkami... nie możesz przestać a te juz tak nie dają kopa jak kiedys.... to co robisz... bierzesz mocniejsze

paka2000

2014-03-13, 19:54
No to już wiemy, że nasz "p*zdacjusz" to po prostu wycieruch :)

I na podobieństwo wiesiors'a: Baza, łącze zostało zerwane!

el...........wy

2014-03-13, 19:55
@UP
Taki pajac co sobie pali trawę i robi sobie jaja z pospinanych debili, którzy ćpają gówno od cygana z bramy i potem się spinają na forach, że im to nie szkodzi :)

Ja pie**olę, jak można być tak tępy. W takich momentach trudno nie pomyśleć, że palenie jest dla ludzi myślących.

GrenAcid

2014-03-13, 20:03
Dajta se spokoj z tym orzeszkiem, to taki sam pojeb jak dust devil.....jego zycie wewnetrze polega na trolowaniu, mozemy tylko machnac reka i olac bo na nic wiecej niz strumien zlotego deszczu na twarz takie zapchlone zera nie powinny liczyc.

Pozdrawaiam.


PS.
"Kiedyś ojciec mi powiedział bardzo mądre zdanie. cyt. Wszystko jest dla ludzi mądrych bo tylko oni znają umiar i wiedza kiedy przestać. Bo głupi się zatraci i sam siebie będzie oszukiwał. "

Za to chłopie to ci sie nalezy piwo do konca zycia i ze 2 lata po.

el...........wy

2014-03-13, 20:08
@UP
Trollowanie pospinanych ćpunków, co palą od święta i znają najlepiej medyczne zastosowanie marihuany to przyjemność nie tyle z ich wk***ienia, ale z tego, że sami sprowadzają się do poziomu gruntu swoimi pseudo umoralniającymi i popartymi naukową wiedzą oraz "własnym doświadczeniem" wypowiedziami :)

Madroxx

2014-03-13, 20:12
pistacjusz napisał/a:

Madroxx
Biedaku, jesteś tak naćpany zielonymi liśćmi , że nie dopuszczasz do siebie naukowych faktów.
Niech ci ziemia lekką będzie.



Nigdy nie wstrzykiwałem tej marihuaniny...

Napisałem tylko, żebyś przestał tyle pić. Rozumie, że lubisz wcierać sobie ten alkohol przez skórę ale mózg Ci to zżera bo nie potrafisz czytać, ze zrozumiem.


Cytat:

W takich momentach trudno nie pomyśleć, że palenie jest dla ludzi myślących.



Racja :lol:

-UnStopaBle-

2014-03-13, 21:23
Drodzy KRETYNI, IDIOCI i inni którym Marihuana wybiła rodzinę, kolegów i cale otoczenie. Zastanówcie się czy macie jakiekolwiek potwierdzenie zgonów za którymi stoi owa roslinka, owszem sa przypadki tzw. "Wody z mózgu" ALE NIE ZA SPRAWA ROŚLINY a chemii zewnętrznej dodawanej jako "Wspomagacz"