18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Alternatywa dla BOGUSIA Z M3

aras0992 • 2014-10-24, 11:15
Jako, że temat Bogusia jest dosyć gorący i kontrowersyjny to podsyłam wam dość świeży temat wprost z trójmiejskich ulic. Klient po głównej drodze leci jak przecinak 250km/h 8-)
Czekamy na kolejne produkcje !
Motorek to: Suzuki GSX-R 1000 k7

Red.

2014-10-25, 08:24
Chcesz zapie**alać jak poj***ny - jedź na tor. Krótko i na temat.
Jeśli mówisz że Cię nie stać to sprzedaj szlifierkę albo zacznij jeździć jak człowiek. Wcale nie twierdzę że ma jeździć 50 w zabudowanym, ale jadąc 250 km/h w sekundę przejeżdżasz 70 metrów, więc nie pie**olcie że "wie co robi" i że ma umiejętności. Gdyby przyszło mu do awaryjnego hamowania, to jego mózg nawet nie zdążyłby zatrybić że ma nacisnąć klamkę hamulca, nie mówiąc o jakimkolwiek wytraceniu prędkości.

Werewolv

2014-10-25, 08:47
To sadistic czy forum straży miejskiej z papierami teakwondo? Jakim cudem taki komentarz tomaryszka jest jako pierwszy, pie**oli jak potłuczony. Zdychajcie przed swoimi zapleśniałymi komutrami.

Tamaryszek

2014-10-25, 09:59
Everlast1111 napisał/a:



"D.E.B.I.L." - wytłumaczysz to to znaczy w twoim umysłowym skrócie? Drogi są niebezpieczne? No tak, bo są ch*jowe i dziurawe :)
Koleżko, wchodzisz na sadistica. Dlaczego nie wejdziesz na harda i nie napiszesz pod filmikiem gdzie jest nagrane morderstwo przykładowo, że po ch*j to wrzucaja do sieci, dzieci patrzą i biorą przykład? Beka z typa, każdy żyje jak chce i tyle, a ty ani nikt inny nie ma prawa mi mówić jak mam życ, skoro on chce zapie**alac to to robi i bedzie robił. Idz słóż skarge na policje, zamknij sie w domu a do roboty zapie**alaj pieszo skoro sie boisz autem, bo jest niebezpiecznie.





A pisali we wcześniejszych postach, że się jakiś durny obrońca znajdzie, i mieli rację.
A co do słowa D.E.B.I.L. to masz dwie opcje:
1.http://pl.wikipedia.org/wiki/Niepe%C5%82nosprawno%C5%9B%C4%87_intelektualna_w_stopniu_lekkim
2. bardziej właściwa- zerknij w lustro i odpowiedz przyjdzie sama. Jeżeli uważasz, że wrzucanie filmów z motorkiem jakiegoś D.E.B.I.L.A. na strone www.sadistic.pl(sam o tym wspomniałeś) jest spoko, to niech Ci będzie spoko, ale ch*j kogo obchodzi wariat na ścigaczu, skoro przeżył??? No odpowiedz na to, od takich filmów niech dzieciaki tobie podobne jarają się na youtube, wrzucie i innych zbiorczych portalach. :lodowka:

Werewolv napisał/a:

To sadistic czy forum straży miejskiej z papierami teakwondo? Jakim cudem taki komentarz tomaryszka jest jako pierwszy, pie**oli jak potłuczony. Zdychajcie przed swoimi zapleśniałymi komutrami.




Młody to zdziwiony, a tak na serio to naucz się czytać ze zrozumieniem kołku. A jeżeli mowa i właściwości komentarzy na tej stronie to przypie**ol się autora, który wrzucił film na którym nikt nie zginął, ani nawet nogi nie skaleczył. Hipokryta zasrany.

InnyName

2014-10-25, 11:21
Łeee. już się tym trójmiasto.pl zajęło, nagłosinło sprawę, mają na filmiku numery rejestracyjne jego kolegi wiec dojdą do kolesia z czasem :)

St...........on

2014-10-25, 17:38
Ktoś usunął filmik, czyżby policja mu się do dupy dobrała?

TheMozg01

2014-10-25, 20:05
Nikt nie zgrał materiału? :(

opson

2014-10-27, 10:44
Takich typów pod ścianę i kula w łeb. Jaranie się taką jazdą po ulicach to pedalstwo, a gnoje którzy to kręcą to ciota i ch*j.
I nie interesuje mnie, czy ten gość jest mistrzem kierownicy , rajdowcem czy innym takim. Jak widać po rajdach nawet tam najlepszym na świecie zdarzają się wypadki, a tam wcale nie jest tak trudno jak się zdaje. Tam cała trasa jest wyliczona i wyjeżdżona w którym miejscu należy skręcać , w którym zwalniać, gdzie najlepiej wyprzedzać itp itd. Takie durne cwe*e jak Boguś czy inny kretyn popisuje się przed ciulami którym to imponuje. Jak kiedyś dojdzie do tragedii to będzie tłumaczenie, a bo mu debil wyjechał , albo w stylu"co za pech, że akurat wtedy mu ta opona wybuchła.
Jeżdzę samochodem i za każdym razem, gdy widzę podobnych debili modlę się o to, aby wyj***ł w latarnię (choć wierzący nie jestem). Wiozę żonę i dwójkę małych dzieci samochodem dla biedy za niecałe 20 tys na który zbierałem kilka dobrych lat i martwię się o to, że już kilka razy uratował mnie przed wypadkiem refleks i szczęście, gdy jeden debil z drugim wyprzedzali swoim złomem na drodze z pagórkami czy we mgle tudzież ryli się na chama 100m po tym jak już z 2 pasów ruchu został jeden. Cała masa gówniażerii nie zrozumie tego jakie takie pacany i im podobne bydło stwarza zagrożenie dla innych. Największą ironią często jest to , że jak już dojdzie do tragedii to jak na złość taki baran wyjdzie z tego bez szwanku, a kilku innych zwykłych ludzi gryzie glębę lub wozi się na wózku do końca życia.
Za te i podobne wyczyny powinni od razu karać co najmniej 3 lata bezwzględnego pierdla i tyle.A za spowodowanie wypadku,z miejsca 10 za ofiary śmiertelne 25+. Tak samo jak z pijakami za kółkiem od 1 promila musowy pierdel na 20 lat. Może jakby prawo w tym kraju było bezwzględne to żyłoby się nam lepiej. U nas nie ma ciapatych, bo się boją, że nim dokonają zamachu to zginą na drodze.