18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Alternatywa dla BOGUSIA Z M3

aras0992 • 2014-10-24, 11:15
Jako, że temat Bogusia jest dosyć gorący i kontrowersyjny to podsyłam wam dość świeży temat wprost z trójmiejskich ulic. Klient po głównej drodze leci jak przecinak 250km/h 8-)
Czekamy na kolejne produkcje !
Motorek to: Suzuki GSX-R 1000 k7

wolak27

2014-10-24, 17:45
zwykły dawca... nic nie pokazał ciekawego...
"Boguś" to przynajmniej ma umiejętności.

rejsiu

2014-10-24, 17:52
Everlast1111 napisał/a:



każdy żyje jak chce i tyle, a ty ani nikt inny nie ma prawa mi mówić jak mam życ, skoro on chce zapie**alac to to robi i bedzie robił. Idz słóż skarge na policje, zamknij sie w domu a do roboty zapie**alaj pieszo skoro sie boisz autem, bo jest niebezpiecznie.



Głupoty kolego wypisujesz aż się czytać nie da. Ciekawe, czy jak wpie**oli się w osobówkę i przy tym kogoś zabije będziesz go tak samo bronił. Od zapie**alania jest tor, a ulica jest od tego, by przestrzegać na niej przepisów, nie ważne czy to motocykl, osobówka, tir, czy k***a dorożka z koniem.

Tomiki

2014-10-24, 18:01
Everlast1111 napisał/a:



"D.E.B.I.L." - wytłumaczysz to to znaczy w twoim umysłowym skrócie? Drogi są niebezpieczne? No tak, bo są ch*jowe i dziurawe :)
Koleżko, wchodzisz na sadistica. Dlaczego nie wejdziesz na harda i nie napiszesz pod filmikiem gdzie jest nagrane morderstwo przykładowo, że po ch*j to wrzucaja do sieci, dzieci patrzą i biorą przykład? Beka z typa, każdy żyje jak chce i tyle, a ty ani nikt inny nie ma prawa mi mówić jak mam życ, skoro on chce zapie**alac to to robi i bedzie robił. Idz słóż skarge na policje, zamknij sie w domu a do roboty zapie**alaj pieszo skoro sie boisz autem, bo jest niebezpiecznie.



Jeżdżąc w ten sposób nie ryzykujesz tylko swoim życiem, ale także życiem innych osób znajdujących się na drodze (postronnych). W Sopocie - kamienny potok, jeden ściął motorem 2 osoby podczas prawdopodobnie podobnej jazdy. W dupie mam to jak ktoś skacze z mostu, dźga się, jeździ wyczynowo po torze itp. Ryzykuje wtedy tylko sobą, a nie dodatkowo wszystkimi dookoła.

BoguslawPodly

2014-10-24, 18:02
Cisza głąby. Widać że wszyscy którzy szczekają na taką jazdę tak naprawdę gówno wiedzą o użytkowaniu sportowych aut albo motocykli. Przestudiujcie sobie filmik - gość 250km/h zapierdziela tylko i wyłącznie jak ma do tego możliwości. Pusta droga, ew. jakiś jeden lub dwa samochody które łatwo objechać bez narażania na kolizje. Trzeba być kompletnym debilem, żeby mieć stłuczkę z użytkownikiem takich pojazdów. Przecież on zwalnia, gdy widzi, że nie może sobie pozwolić na szybką jazdę. Poza tym co wy wiecie o szybkiej jeździe, skoro większości z was takie motory tylko śnią się po nocach, albo dosiadacie je w jakichś tam symulatorach. Nie wiem, Moto GP? Jakaś taka gra była.
Do lekcji, i znajdźcie w końcu swoje j***ne hobby

litwaxd

2014-10-24, 18:04
k***a motorem to se może xD niech autem pokaże teraz na co go stać pomiędzy autami :D

Ad...........sa

2014-10-24, 18:05
Powiedz mi jedno, po czym stwierdzasz, że Polskie drogi są niebezpieczne? Kto piętnuje to w innych krajach? Wszędzie, w całej europie, na całym świecie ludzi tak robią chwalą się tym na YT i nikomu to nie przeszkadza.



Tamaryszek napisał/a:

A ja czekam, aż taki D.E.B.I.L. się wypie**oli i będzie bezpieczniej na drogach. Nic dziwnego, że drogi są w Polsce tak niebezpieczne, skoro zachowanie, które w cywilizowanym kraju spotka się z napiętnowaniem u nas się chwali. Brawo k***a, brawo. Jak cię to jara to spoko, ale po co to pokazywać(na sadolu jest teraz wiecej dzieciaków niż w szkołach podczas lekcji). Później dostaną skuter, motorek, albo zapie**olą ojcu auto i skończą jak te dzieciaki z wakacji-7 trupów). Zajebiście może to wygądać podczas wyścigów Moto GP, ale nie na publicznej drodze, gdzie są zwykli użytkownicy dróg.


8michal7

2014-10-24, 18:17
Tamaryszek napisał/a:

Brawo k***a, brawo. Jak cię to jara to spoko, ale po co to pokazywać(na sadolu jest teraz wiecej dzieciaków niż w szkołach podczas lekcji). Później dostaną skuter, motorek, albo zapie**olą ojcu auto i skończą jak te dzieciaki z wakacji-7 trupów).

a Ja czekam na materiał.

Promek

2014-10-24, 18:21
Niestey taki debil potem rzuca zly obraz na ogol motocyklistow. W sumie zycze spotkania z solidna sciana albo autem ciezarowym

Schabik

2014-10-24, 18:31
Mieszkam około 1km od Alei Grunwaldzkiej (jednej z głównych arterii Gdańska po której jechał większość wideo). Nawet sobie nie wyobrażacie jak tacy pseudo wyścigowcy potrafią hałasować w sezonie. Potrafię dokładnie powiedzieć kiedy sobie urządzają takie przejazdy. I nie wyobrażam sobie co muszą przeżywać ludzie mieszkający zaraz obok Grunwaldzkiej...

K2M1L

2014-10-24, 18:34
Bogusia to k***a wszyscy chwalą, że wyśmiewa psy, że 'ma umiejętności', że zajebiście jeździ. A motocyklista już nie może pie**olnąć 250km/h w mieście, bo gołodupców boli, że ich nie stać na taki sprzęt. Dajcie mu się w spokoju zabić, okej? Co z Was za sadole?

Earth

2014-10-24, 18:37
W 3:32 po prawej macie to skrzyżowanie gdzie clio wjechało w jeepa i była dyskusja :P

KaRRol

2014-10-24, 18:57
Czytając te wszystkie komentarze o wypadkach motocyklistów, dawcach i zachwianiach bezpieczeństwa na drodze przez jednoślady, które nawet jak wbiją się przy ponad 200 km/h w samochód nie są w stanie go nawet porządnie skasować nie mówiąc już żeby zrobić krzywdę osobom znajdującym się w środku, nasuwa mi się tylko jedno : Jesteście k***a tak głupi, że aż Wam współczuję. Żyjcie sobie długo, nudno i bezpiecznie. Doczekacie spokojnego umierania na nowotwór czy inną chorobę - cała młodość pełna wyrzeczeń i strachu z pewnością jest tego warta! :) Pozdrowienia dla wykonawcy, na filmiku zamieszczone 7 minut które żaden ze "znawców" komentujących raczej nigdy nie doświadczy. Lwg! :D

kazektr

2014-10-24, 18:57
W trzeciej minucie przejeżdża nawet na zielonym. Skubany...

kinko

2014-10-24, 19:28
Sam lubię zapie**alać i mieszkam w Gdańsku, ale on poleciał na prawdę grubo. Przejechał najbardziej dziurawymi ulicami Gdańska, na podwalu jest k***a jak po wojnie, do tego zakręty. Grunwaldzka też dziura na dziurze. Widać po stanie przebudowy grunwaldzie, że kręcone niedawno, więc za ciepło też nie było, żeby opony mocno kleiły.
Odcinek 18km, średnia przejazdu około 150km/h.
Jeśli kierowca to czyta- zwolnij, bo się jeszcze rozpie**olisz i po co to komu ;)

anakin

2014-10-24, 19:30
uwaga mam ważny komunikat! filmik jest przyśpieszony x2 razy więc dlatego wydaję się, że on tak szybko jedzie:)