18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ale go wilczur zajebiście chapnął...

Halman • 2022-09-10, 11:39

w najlepsze, możliwe miejsce... :amused:

epening

2022-09-11, 17:28
zaj***ć kopa właścicielowi i psu

radek225

2022-09-11, 18:22
neo001 napisał/a:

Zamilcz już szczeko-lubu i patusiarzu zasrany, nie zapomnij też po swoim burku sprzątać (!!!)



Przecież kretynie nie mam psa :lol: . A zamilcz to możesz do swojej matki mówić, jak stoisz ze spuszczonymi spodniami i czekasz, aż weźmie twego cuchnącego luloka do ust.

pawel997402

2022-09-11, 20:10
Jeszcze tylko brakuje komentarzy tych zielonych frajerów że to wina człowieka

krasnal_hałabała

2022-09-12, 00:59
radek225 napisał/a:

Teraz miłośnicy pchalrzy widzicie, czemu wasz Uber dla pcheł i wszy powinien chodzić w kagańcu oraz na smyczy? Wywalczyłbym takie odszkodowanie, że jeszcze wnuki właściciela kundla by mnie spłacały. On nie gryzie, on nie gryzie. ch*j mnie to obchodzi, ciebie nie gryzie, a mnie może zabić.



Jak lubię zwierzęta, tak uważam żeś p*zda, jak nie umiesz sobie z atakującym pieskiem, ważącym połowę tego co Ty, poradzić, wystarczy dać w łeb, skręcić kark i po sprawie. Sam kocham zwierzęta, mam psy, ale gdyby mnie jakiś obcy zaatakował to broniłbym się jak przed człowiekiem. A tak btw, to ludzie też powinni chodzić na smyczy, w kagańcu i w kajdanach, z kulą u nogi i pracować na elity.

__Tux__ napisał/a:

Co ludzie z tymi wilczurami...



Znachora się naoglądali/naczytali.

radek225

2022-09-12, 10:14
krasnal_hałabała napisał/a:

Jak lubię zwierzęta, tak uważam żeś p*zda, jak nie umiesz sobie z atakującym pieskiem, ważącym połowę tego co Ty, poradzić, wystarczy dać w łeb, skręcić kark i po sprawie. Sam kocham zwierzęta, mam psy, ale gdyby mnie jakiś obcy zaatakował to broniłbym się jak przed człowiekiem. A tak btw, to ludzie też powinni chodzić na smyczy, w kagańcu i w kajdanach, z kulą u nogi i pracować na elity.
Znachora się naoglądali/naczytali.



Chyba sam nie wierzysz w co czytasz. Nawet tutaj lądowały filmy, gdzie pchlarz zacisnął szczęki na człowieku, i nie pomagały:

- taser
- gaz pieprzowy
- okładanie pałkami / deskami
- kopy i ciosy wymierzone przed dorosłego faceta odbijały się od kundla który poczuł krew jak kamienie rzucone w czołg

Dopiero strzał z broni palnej powalał wszarza skutecznie. Więc jak będziesz miał kontakt z pieskiem, gdy ten rozerwie Ci rękę lub nogę prosimy o filmik pogromco psów :lol: . Zesrałbyś się z bólu jakby 20 kg Burek jebnął cię w rękę albo w nogę, zacisnął szczęki i nie chciał puścić.

021ku

2022-09-12, 11:12
Pies ewidentnie poczuł się zagrożony a kurier zachował się jak 3/4 osób które mijam z moim psem-brak instynktu samozachowawczego. Ja mam psa w typie wilczura, 30kg wagi, 15 cm szczęka, cały czas chodzi w kagańcu bo mu czasem odpie**ala agresja lękowa ale za ch*ja nie odważyłbym się podejść sam do innego psa tej wielkości, bez kagańca, może dlatego, że wiem do czego ten Uber dla pcheł jest zdolny jak się wk***i albo przestraszy. Swojego umiem zmusić do kapitulacji ale obcego nie znam. Właściciel powinien ponieść konsekwencje a Bezjajcew będzie się na przyszłość trzymał daleko od psów i nie będzie ich znienacka zachodził od tyłu.

roxster

2022-09-14, 03:11
radek225 napisał/a:

Teraz miłośnicy pchalrzy widzicie, czemu wasz Uber dla pcheł i wszy powinien chodzić w kagańcu oraz na smyczy? Wywalczyłbym takie odszkodowanie, że jeszcze wnuki właściciela kundla by mnie spłacały. On nie gryzie, on nie gryzie. ch*j mnie to obchodzi, ciebie nie gryzie, a mnie może zabić.



gówno byś wywalczył ;)

Majchol

2022-09-14, 19:18
Wkurza mnie, że wrzucacie wszystkie psy do jednego worka. Większość psów to małe podwórzowe kundle, które nie są w stanie nic człowiekowi zrobić, co najwyżej poszarpać za nogawkę i można je załatwić jednym kopem w dupę.

Natomiast na filmie facet ma owczarka jakieś 35 kilo wagi i w ogóle go nie trzyma. Gdyby miał odrobinę rozumu, to trzymałby go blisko siebie i to samo Pan Czarny Bez, gdyby nie podchodził tak blisko to nie straciłby klejnotów.

Dodam, że na psy ras agresywnych powinno się przejść jakichś krótki test psychologiczny, albo chociaż dać dowód, że kupujesz burka do obrony własnej posesji, a nie po to, żeby zapie**alać z nim po ulicy.

ProVVe

2022-09-15, 00:23
radek225 napisał/a:

Jeśli gdzieś na tym filmie widzisz murzyna, to radzę udać się do okulisty.
Byś się k***a zdziwił, ale york może zabić. Wystarczy, że przegryzie skórę, i wda się zakażenie. I dzięki szczekającej śwince morskiej będziesz skikał na jednej nodze, jak Velture.



Wyraźnie napisałem "ciemniejszy niz bialy" i tak widze ceimniejszy kolor. Czytanie tekstu się kłania