18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ale go wilczur zajebiście chapnął...

Halman • 2022-09-10, 11:39

w najlepsze, możliwe miejsce... :amused:

damian15snk

2022-09-10, 15:57
z3r0c00l1337 napisał/a:

Pamiętajcie, jeżeli jakiś pies typu owczarek/amastaff idzie luzem z właścicielem, i usłyszycie "on nie gryzie proszę się nie bać" to powinniście być zaalarmowani natychmiast ponieważ, macie do czynienia z idiotą i bez mózgiem.



Admin alarm mamy do czynienia z konfidentem :D

ProVVe

2022-09-10, 16:40
Jesteście wszyscy chorzy... Dobrze psiak zrobil... Widzi cos ciemniejszego niz biały ma gryźć. Wzorowa postawa jeszcze jakiś smakołyk i płukanie pyska po tym hatfu

Ps. Jak jest film gdzie murzyna, złodzieja po października żre to wiwatują. Tu właściciel jest winny skoro wie, że pies jest taki i tyle

robsonx79

2022-09-10, 17:20
Zomato to te k***y, co wykupiły zajebistych gastronauci.pl i wykastrowali user generated content tworzony przez lata, by zostawić tylko kilka miast. Myślałem, że to już zdechło.

BambiPMT

2022-09-10, 18:36
radek225 napisał/a:

Teraz miłośnicy pchalrzy widzicie, czemu wasz Uber dla pcheł i wszy powinien chodzić w kagańcu oraz na smyczy? Wywalczyłbym takie odszkodowanie, że jeszcze wnuki właściciela kundla by mnie spłacały. On nie gryzie, on nie gryzie. ch*j mnie to obchodzi, ciebie nie gryzie, a mnie może zabić.



Od razu zabić. Ten chciał do buzi.

psarnack

2022-09-10, 18:57
Bambrych napisał/a:

Od razu zabić. Ten chciał do buzi.



dogladnie , to pies LGBT +

kruszymordziec

2022-09-10, 19:00
radek225 napisał/a:

Teraz miłośnicy pchalrzy widzicie, czemu wasz Uber dla pcheł i wszy powinien chodzić w kagańcu oraz na smyczy? Wywalczyłbym takie odszkodowanie, że jeszcze wnuki właściciela kundla by mnie spłacały. On nie gryzie, on nie gryzie. ch*j mnie to obchodzi, ciebie nie gryzie, a mnie może zabić.



Jamnik też Cię może zabić? ;) O k***a, to ty książę jesteś!

radek225

2022-09-10, 19:48
ProVVe napisał/a:

Jesteście wszyscy chorzy... Dobrze psiak zrobil... Widzi cos ciemniejszego niz biały ma gryźć. Wzorowa postawa jeszcze jakiś smakołyk i płukanie pyska po tym hatfu
Ps. Jak jest film gdzie murzyna, złodzieja po października żre to wiwatują. Tu właściciel jest winny skoro wie, że pies jest taki i tyle



Jeśli gdzieś na tym filmie widzisz murzyna, to radzę udać się do okulisty.

kruszymordziec napisał/a:

Jamnik też Cię może zabić? O k***a, to ty książę jesteś!



Byś się k***a zdziwił, ale york może zabić. Wystarczy, że przegryzie skórę, i wda się zakażenie. I dzięki szczekającej śwince morskiej będziesz skikał na jednej nodze, jak Velture.

Hauhauhauhau

2022-09-11, 00:26
radek225 napisał/a:

Teraz miłośnicy pchalrzy widzicie, czemu wasz Uber dla pcheł i wszy powinien chodzić w kagańcu oraz na smyczy? Wywalczyłbym takie odszkodowanie, że jeszcze wnuki właściciela kundla by mnie spłacały. On nie gryzie, on nie gryzie. ch*j mnie to obchodzi, ciebie nie gryzie, a mnie może zabić.



W sumie, patusiarzu, kogoś by to obeszło jakby cię jakiś burek zagryzł?

radek225 napisał/a:

. I dzięki szczekającej śwince morskiej będziesz skikał na jednej nodze, jak Velture.



A za ten tekst to w ryj powinieneś wyłapać :-D

z3r0c00l1337 napisał/a:

Pamiętajcie, jeżeli jakiś pies typu owczarek/amastaff idzie luzem z właścicielem, i usłyszycie "on nie gryzie proszę się nie bać" to powinniście być zaalarmowani natychmiast ponieważ, macie do czynienia z idiotą i bez mózgiem.



Następny sp***olix kynolog z dołu z wapnem? :mrgreen:

StaryPaskudnyRon

2022-09-11, 03:52
Ja tam jestem antynatalistą, ale psa powinni odj***ć za fikanie do ludzi i właścicielowi dowalić srogą karę

ZlyMike

2022-09-11, 06:29
radek225 napisał/a:

Jeśli gdzieś na tym filmie widzisz murzyna, to radzę udać się do okulisty.
Byś się k***a zdziwił, ale york może zabić. Wystarczy, że przegryzie skórę, i wda się zakażenie. I dzięki szczekającej śwince morskiej będziesz skikał na jednej nodze, jak Velture.



W takim razie i możesz się potknąć i się zabić waląc głową o beton. Daj spokój typie, skrywasz jakąś nienawiść do psów i to widać już przez sam sygnał WiFi :mrgreen: i ch*ja byś wywalczył, czasem czytam komentarze i widzę jak aktywny tu jesteś, ewidentnie za dużo czasu masz.

A porownanie do kikuta Velture to tak kurewskie zachowanie, że na stówe jesteś samotną p*zdą bez znajomych albo otaczasz się takimi samymi idiotami :-D

radek225

2022-09-11, 07:22
Hauhauhauhau napisał/a:

W sumie, patusiarzu, kogoś by to obeszło jakby cię jakiś burek zagryzł?



Patusiarz to taką ksywę miał twój stary we Wronkach. Jak słyszał z celi obok "Patusiarz, na spacerniaku ma być dziura czysta", ten już wiedział, co go czeka poza celą. Klawisze udawali, że nic nie widzą, i wszyscy na spacerniaku, nawet cwe*e gwałcili go wtedy w dupę.

Hauhauhauhau napisał/a:

A za ten tekst to w ryj powinieneś wyłapać



To jest Sadistic, tu nie ma tabu. Jak cię zabolało, to idź na forum Dinsey Channel, albo Justina Biebera

ZlyMike napisał/a:

W takim razie i możesz się potknąć i się zabić waląc głową o beton. Daj spokój typie, skrywasz jakąś nienawiść do psów i to widać już przez sam sygnał WiFi i ch*ja byś wywalczył, czasem czytam komentarze i widzę jak aktywny tu jesteś, ewidentnie za dużo czasu masz.
A porownanie do kikuta Velture to tak kurewskie zachowanie, że na stówe jesteś samotną p*zdą bez znajomych albo otaczasz się takimi samymi idiotami



Ja bardzo lubię zwierzęta, i przez miłość do nich moi znajomi podrzucali mi swoje psy jadąc gdzieś na wakacje. Mam duży dom, ogród, a nie chów klatkowy, jak większość z was, więc psy lądowały u mnie. Mimo tego, że za nimi nie przepadam przez ich zj***nie. Pięknie, fajnie, pięknie, fajnie, a w jednej chwili pies potrafi się rzucić na ciebie z zębami, chwilę wcześniej lizać cię po rękach. Wolę koty, które nie atakują ludzi. Nawet 50 kilogramowy gepard ich unika. Dopiero lwy i tygrysy i to, gdy je głód przypili interesują się ludźmi. I wbrew pozorom koty są bardziej przewidywalne od psów. Czasu sporo? Wystarczy nie mieć pie**olącej baby nad łbem, której wiecznie coś nie pasuje. I wieczorem zamiast spełniać jej zachcianki mogę pisać tutaj.

z3r0c00l1337

2022-09-11, 09:49
damian15snk napisał/a:

Admin alarm mamy do czynienia z konfidentem




Hauhauhauhau napisał/a:


Następny sp***olix kynolog z dołu z wapnem?



Chętnie bym jakąś polemikę z wami poprowadził, ale poziom rynsztok i ścieki, nie zrozumiały dla sposób myślenia i wyciągania wniosków który z logiką nie ma nic wspólnego, dyskwalifikuje was na starcie. Nie wiem po czym wywnioskowaliście z mojego postu, że mógłbym być konfidentem i kynologiem. Mam nadzieję, że gówna chociaż za swoimi lubami zbieracie.

htp

2022-09-11, 11:57
radek225 napisał/a:

Jeśli gdzieś na tym filmie widzisz murzyna, to radzę udać się do okulisty.
Byś się k***a zdziwił, ale york może zabić. Wystarczy, że przegryzie skórę, i wda się zakażenie. I dzięki szczekającej śwince morskiej będziesz skikał na jednej nodze, jak Velture.



Zardzewiały gwóźdź jeszcze też może zabić.

radek225

2022-09-11, 12:37
htp napisał/a:

Zardzewiały gwóźdź jeszcze też może zabić.



Sam jestem tego przykładem, że z pozoru taka pierdoła może wyrządzić wielką krzywdę. Za szczeniaka zapomniałem kluczy do domu. Stoję pod furtką, kluczy nie ma. No to przeskakuję ogrodzenie, a ojciec własnoręcznie zrobił ogrodzenie przęsłowe z grotami. Skacząc przez ogrodzenie w nadziei, że może drzwi są otwarte, grot przebił mi buta i zadrapał (!!!) lewą stopę. Tylko drasnął. 1 dnia nic mnie nie bolało, drugiego dnia kulałem na lewą stopę, a trzeciego dnia nie mogłem na niej stanąć. Zrobiło się brązowe gówno na stopie. Pojechałem do przychodni, lekarka podała znieczulenie i rozcięła to coś. Jakbym olał sprawę, na pewno już teraz bym tego nie pisał. A pies z racji tego, że wpie**ala co popadnie, liże się po dupie, tarza się w gównie ma jeszcze ciekawsze drobnoustroje w pysku. A głupie psiary dają się im jeszcze po gębie lizać...

neo001

2022-09-11, 13:44
radek225 napisał/a:

Sam jestem tego przykładem, że z pozoru taka pierdoła może wyrządzić wielką krzywdę. Za szczeniaka zapomniałem kluczy do domu. Stoję pod furtką, kluczy nie ma. No to przeskakuję ogrodzenie, a ojciec własnoręcznie zrobił ogrodzenie przęsłowe z grotami. Skacząc przez ogrodzenie w nadziei, że może drzwi są otwarte, grot przebił mi buta i zadrapał (!!!) lewą stopę. Tylko drasnął. 1 dnia nic mnie nie bolało, drugiego dnia kulałem na lewą stopę, a trzeciego dnia nie mogłem na niej stanąć. Zrobiło się brązowe gówno na stopie. Pojechałem do przychodni, lekarka podała znieczulenie i rozcięła to coś. Jakbym olał sprawę, na pewno już teraz bym tego nie pisał. A pies z racji tego, że wpie**ala co popadnie, liże się po dupie, tarza się w gównie ma jeszcze ciekawsze drobnoustroje w pysku. A głupie psiary dają się im jeszcze po gębie lizać...



Zamilcz już szczeko-lubu i patusiarzu zasrany, nie zapomnij też po swoim burku sprzątać (!!!)