18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ale go oklepał

darius88 • 2010-03-18, 23:18
To gosc dostał wpie**ol :idzwch*j:



KRUGER_MAN

2010-03-19, 12:30
Oi , widać ze ten metal stanął do walki ze skinem z nie przymuszonej woli i była to walka , a nie pobicie . Dostał po ryju z glana bo przeciez na ulicy nie ma zasad i sam bym tak zrobił

OI !!!

Gqu

2010-03-19, 13:09
O Jezus Maria, ale go otłukują dzisiaj...

Pilgrim123

2010-03-19, 14:04
Rozpie**alają mnie teksty ludzików, którzy nigdy nic nie trenowali, nie brali udziału w prawdziwych bójkach ( bo bicie się z liścia po twarzy nie uznaje za jakąkolwiek oznakę bitki ), że leżącego się nie kopie. k***a mać! Sam się tam położył i czekał? Taką sytuację się sobie wypracowuje i trzeba ją wykorzystać. To nie jest jazda figurowa na łyżwach, że oceniany jest tutaj styl.

Pan_Jan

2010-03-19, 15:16
Para buch?

Oczyszczacz

2010-03-19, 15:34
No ładna bitka. Tylko mógł mu już darować, po co tyle tłuc. To oznaka bezmózgowia, zwłaszcza że ten obity chyba już się poddawał i prosił by przestał. Zna ktoś język? Po jakiemu mówią?

Napalm

2010-03-19, 16:08
Dywagujecie, kto przynalezy do jakiej subkultury, piszecie, że facet w niebieskim nie ma honoru, ze przesadzil... to nie byla przypadkowa bojka, a ustawka, zapewne uzgodnili jej zasady i przystali na nie, tyle. Osobiście podzielam zdanie, że było zbyt brutalnie... uwazam ze bojka ma na celu zaznacznienie swej wyzszosci nad przeciwnikiem, natomiast nie powinna powaznie narazac zdrowia, czy zycia fajterow, ale jak widac panowie z filmiku maja nieco odmienne zdanie.

btw.. dback piszesz: "Swoją drogą skinhead\naziol jeden ch*j wszyscy zjeby"... moze nie zjebem, ale na pewno jestes ignorantem... jak zapewne wiesz - SHARP SkinHeads Against Racial Prejudice (Skinheadzi przeciwko uprzedzeniom rasowym) kochaja nazi-skinheadow;) takze nie uogólniaj... nawiasem boli mnie, ze objawy skrajnego nacjonalizmu nie sa tepione przez wymiar sprawiedliwosci....

nieuzasadnionej nietolerancji, rasizmowi STOP

Tucuk

2010-03-19, 18:51
A co to trening młodziezowki Waffen SS? :-D

trauma

2010-03-19, 19:12
rucin1993 napisał/a:

@up
No tak, glany to najwygodniejsze buty do gry w piłkę ;)



Wk***ia mnie takie gadanie dzieci Broodstocku, że glany do wszystkiego są zajebiste :roll: No i muszą mieć pierdylion dziurek, żeby były bardziej prawdziwe.

Styku

2010-03-19, 20:51
Pilgrim123 napisał/a:

Rozpie**alają mnie teksty ludzików, którzy nigdy nic nie trenowali, nie brali udziału w prawdziwych bójkach ( bo bicie się z liścia po twarzy nie uznaje za jakąkolwiek oznakę bitki ), że leżącego się nie kopie. k***a mać! Sam się tam położył i czekał? Taką sytuację się sobie wypracowuje i trzeba ją wykorzystać. To nie jest jazda figurowa na łyżwach, że oceniany jest tutaj styl.


Trenowałem w życiu wiele rzeczy, choć w bójkach pokroju tej nie brałem udziału (bynajmniej nie dlatego że unikam - nie było okazji. A sam też nie chodzę po mieście i nie napie**alam losowych ludzi).
I dalej twierdzę, że gość przesadził. Zgadzam się - sprowadzenie delikwenta do parteru trzeba wykorzystać. pie**olnąć parę razy w ryj, przydusić albo stawy powykręcać. Ale tu wyraźnie widać, że chłop ledwo chodzi (tfu, on nawet ledwo leży!), prosi o koniec walki, a nawet przeprasza, ch*j wi zresztą za co (słychać pod koniec gdzieś).

Dla mnie osobiście pan w niebieskim sprawiał wrażenie gościa, który bije się pierwszy raz w życiu, jest zaskoczony łatwym zwycięstwem i wyciąga z tego tyle radości ile może. Tak czy inaczej, zachowaniem się nie popisał.


Cytat:

Wk***ia mnie takie gadanie dzieci Broodstocku, że glany do wszystkiego są zajebiste No i muszą mieć pierdylion dziurek, żeby były bardziej prawdziwe


Wk***ia mnie niedostrzeganie oczywistej ironii :-)

fanaticreds

2010-03-19, 20:52
to jest sadistic a nie k***a wieczorynka .

"o jezu jak go bije, o boże... dajcie mu chusteczke o nie nie "
co Wy k***a....

na moje mógł jeszcze znalezc kraweznik połozyc szczene jego i jeb na łeb .

tyle. sadistic rlz.

Tco

2010-03-21, 18:49
taaa , znalezc kraweznik :lol: ( American History X ) , badz orginalny o ile Cie na to stac i wymysl cos od siebie .
Bitka smieszna , widac ze ten "emo" ma zerowe pojecie o tym jak sie tluc , ale odwagi mu nie brak . Jego przeciwnik nie wiele lepiej wypadl tak w sumie . Emowcowi morda sie pozrasta , skrzywiona (chora) psychika jego przeciwnika raczej sie nie "zagoi" ;-)

kufciak

2010-04-12, 12:59
Koleś dostał to na co pewnie zasłużył. Ustawka była, wygrał lepszy i nie można bardzo żałować tego drugiego. W pewnym momencie mógł już przestać go tłuc ale jak wstał i już ledwo na nogach się trzymał to jeszcze rekami wymachiwał więc ciekawe jak by się on zachował wygrywając? Nie wiemy dokładnie o co poszło ale widać że wyrównali rachunki i już raczej nie będą ze sobą więcej dyskutować :)

piroman88

2010-09-18, 21:52
Noo ładne wpie**ol dostał lewy! 14/88!