18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ale go oklepał

darius88 • 2010-03-18, 23:18
To gosc dostał wpie**ol :idzwch*j:



Psycho Joker

2010-03-19, 03:09
@up
No tak, glany to najwygodniejsze buty do gry w piłkę ;)

johnyzlampy

2010-03-19, 03:52
@dback
ale on nie leżał tylko się turlał albo udawał węża :P

Avallach

2010-03-19, 05:57
dback napisał/a:


żałosne wytłumaczenie tchórzostwa. By ci tak starego/brata bił też byś twierdził, że nie ma co się wtrącać by samemu nie dostać? Ten j***ny skin ma zrytą psychikę - nie był w stanie zrozumieć kiedy skończyć, tylko swoimi śmiesznymi glanami kopać leżącego potrafił. Bez swoich laczków to by nawet piłki nie potrafił dobrze kopnąć.



Tyle, że to nie był ani brat ani tym bardziej ojciec kamerzysty... zapewne był równie jeb&*$ięty co ci dwaj. Swoją drogą obaj ci kolesie mieli glany i obaj się nimi kopali tyle że ten bardziej łysy robił to skuteczniej... Nie wiadomo też o co się bili, może właśnie bili się o honor swoich matek albo cześć sióstr... Gdybym miał konkretny powód też kopałbym gościa po głowie :mrgreen:

P.S. Oglądam ten serwis od dłuższego czasu, czasem czytam komenty i momentami nie rozumiem po co niektórzy zaglądają na tę stronę? To jest SADISTIC a nie PLUSZACZEK... Uwielbiam patrzeć jak ludzie się biją, łamią sobie jarzma, rozpadają się na kawałki i bezsensownie okładają metalowymi rurkami po głowie. Jeśli ktoś ma w sobie za dużo moralności, jest słaby psychicznie i jest katolem niech pozostanie przy codziennej modlitwie i ciężkiej pracy ku chwale kapitalistycznemu systemowi a nie pisze debilne komentarze która są nie na miejscu na takim serwisie. Niech się posoka leje i nie braknie kretynów będących jej źródłem! Pozdrawia fan sadistica!

ArniHell

2010-03-19, 07:27
Glany - 20 do ataku nogą

plus 20

jonek00

2010-03-19, 07:30
powinni tu więcej wklejać takich filmów. 1 na 1, równe szanse, obaj zdrowi, obaj bitni, jeden wygrywa. aż przyjemnie się ogląda. (od początku stawiałem na tego w kurtce) :D

xts

2010-03-19, 07:54
chciałbym zobaczyć jak Kimbo skacze po łysym łbie tego tępego naziola ;)

tr...........aj

2010-03-19, 08:15
Po pierwsze to ja tam zadnego naziola nie widze.
Po drugie to byla zwyczajna solowka, nie jakis atak na niewinnego brudaska. Slabszy dostal wpie**ol i tyle.

Pajac212

2010-03-19, 08:34
eee ale czemu tak drastycznie oceniacie. EMO napewno chcial sie sprawdzic ocenil rzeczywistosc tak ze dostal wpierol. jak dla mnie walka OK przebiegl OK EMO w koncu daje znaki zycia to czemu ma go nie bic? dostal tak ze napewno nie bedzie swirowal van dama

Bendar

2010-03-19, 08:35
Ale przecież to nie ta waga :P

perun88

2010-03-19, 10:29
Naziol? a gdzie on tam niby jest? może to być oi sharp lub jeszcze co innego ...Ma glany i Fleyersa i naziol to tak jak bym uważał każdego gościa z długimi włosami za Satanistę kreowanego przez mas media czyli jedzącego koty i niszczącego nagrobki...

tymus88

2010-03-19, 11:24
Gosc oklep dostaje i proponuje "bara bara"? Moze to jakis wyszukany fetysz...

dback

2010-03-19, 11:33
rucin1993 napisał/a:

@up
No tak, glany to najwygodniejsze buty do gry w piłkę ;)


Wiesz wolę oglądać efektowne walki a nie butowanie glanem ;) równie dobrze mógł go napie**alać z gazrurki.

Avallach napisał/a:


Tyle, że to nie był ani brat ani tym bardziej ojciec kamerzysty... zapewne był równie jeb&*$ięty co ci dwaj. Swoją drogą obaj ci kolesie mieli glany i obaj się nimi kopali tyle że ten bardziej łysy robił to skuteczniej... Nie wiadomo też o co się bili, może właśnie bili się o honor swoich matek albo cześć sióstr... Gdybym miał konkretny powód też kopałbym gościa po głowie :mrgreen:



Tak, bo to jak najbardziej normalne jest napie**alanie tak by zabić mimo, że ktoś nie jest już w stanie się nawet bronić ;)

rucin1993 napisał/a:


P.S. Oglądam ten serwis od dłuższego czasu, czasem czytam komenty i momentami nie rozumiem po co niektórzy zaglądają na tę stronę? To jest SADISTIC a nie PLUSZACZEK...


A czy ja się skarżę na wrzucony tu materiał? Wyobraź sobie, że nie. A tobie proponuję czasem popracować nad rozumnym czytaniem :P
rucin1993 napisał/a:


Jeśli ktoś ma w sobie za dużo moralności, jest słaby psychicznie i jest katolem niech pozostanie przy codziennej modlitwie i ciężkiej pracy ku chwale kapitalistycznemu systemowi a nie pisze debilne komentarze która są nie na miejscu na takim serwisie. Niech się posoka leje i nie braknie kretynów będących jej źródłem!


Nadinterpretacja wrodzona :D
Swoją drogą skinhead\naziol jeden ch*j wszyscy zjeby :P

kubakw

2010-03-19, 11:55
Avallach napisał/a:

jest słaby psychicznie i jest katolem niech pozostanie przy codziennej modlitwie i ciężkiej pracy ku chwale kapitalistycznemu systemowi a nie pisze debilne komentarze która są nie na miejscu na takim serwisie.



Uważasz że "katole" będący przez 8 godzin wzorowymi pracownikami, przez kolejne godziny przykładnymi synami, mężami i ojcami nie lubią się dla odprężenia w wolnej chwili ponapie**alać? Mało w życiu widziałeś.

Tomaszu

2010-03-19, 12:24
Następny kozak który kopie leżącego. Jak to ktoś wspomniał pod innym filmikiem "Kopanie leżącego świadczy o braku jaj". Tyle.

kys88

2010-03-19, 12:29
Doobra bitka . ten w rekawiczkach zajebiscie na poczatku podskakuje,co to jest? kung-fu panda ? .

Glany to baaardzo fajna rzecz; ) polecam kazdemu .