18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

maxs90

2016-06-18, 09:23
U rodziny na wiosce to jest masakra z tymi debilami (takimi jak większość z filmiku, do smaych ogarniętych motocyklistów nic nie mam), ogólnie wszystko spoko jak robi się to z rozsądkiem, na torze (których tam pełno) ale nie k***a np na łąkach rolników których później ch*j strzela bo poryte przez debili, albo wjedzie jeden debil z drugim na pole ze zbożem. Dodam, że jeden pajac by się zabił na samochodzie bo ściął zakręt i władował się pod ciągnik

kaelem

2016-06-18, 09:42
3:45 chyba Mirek od usług pogrzebowych, najwierniejsi klienci, motocykliści.

Donmenello

2016-06-18, 09:55
@piotrekt1976
Gość z pierwszego filmiku z tego co pamiętam (nie chce mi się tego szukać) mówił, że rozpie**alał swoją łąkę, a droga, na której dostał kijem jest jego drogą dojazdową do domu.

teken

2016-06-18, 10:41
Też mnie te p*zdy wk***iają. Każdy, ale to bez wyjątku jak zakłada ten pie**olony kask to nagle staje się anonimowym wk***iatorem. Za każdym razem jak jedzie to obok domu musi dopie**olić tym gazem na maksa żeby jego pierdziawa wypluła z siebie jak najwięcej decybeli. I oni się dziwią, że ludzie się wk***iają. Dużo jeżdżę rowerem i za każdym razem jak taki pajac mija lub wyprzeda rower to oczywiście musi dopie**olić pierdziawę na maksa, żeby jak najwięcej kurzu po sobie zostawić, żebym w jego obłok spalin i pyłu wjechał i byl czarny na mordzie, bo nie można inaczej, trzeba być wk***iatorem, debilem i imbecylem, oby wam tych linek rozwieszali jak najwięcej.

Taumantis

2016-06-18, 10:47
Co do pierwszego, ja sam rozkładam linki na quady i motocykle przy moim domu. Jedzie taki swoim gównem i ryczy przeraźliwie. Z tego co mi wiadomo już kilku zjebów się nacięło :) znak zakazu jest więc dziadka w 100 rozumiem.

MisiekPB

2016-06-18, 10:58
Miałem nic nie pisać ale napiszę.

Nie dziwie sie pewnych reakcji ludzi na te crossy.
Mnie nieraz chęci nachodza aby kogos zaj***ć.

Jade sobię nad rzekę na rybki, chce odpocząc od pracy, wyciszyć się i zrelaksować ale nie da sie co chwile w oddali ju z 1km słychać dźwięk dziurawego tłumika i coraz głośniej i głośniej, dojeżdża do ciebie to nie słychać swoich myśli.

Inny przykład, jedziemy do lasu na papierzaki , znów zamiast ciszy to słychac te crossy, ściółka w lesie rozwalona przez opony .

Dobra innym rzem jedziemy na niewielkie jeziorko między sadami a tam też błoto porozjeżdżane przez quady że cięzko przejść pieszo, w oddali znów slychac crosyy

Kur... mnie juz to zaczyna denerwować, to się stało modne w ciagu 3-4 lat i my którym zalezy na ciszy i spokoju nie mamy jej bo jeden debil z drugim aby być wiekszym kozakiem rozwiercają wydechy i jeżdżą nad rzeka po 70km/h nie powiem chciałbym aby kiedys taki wpadł do rzeki i się utopił i nie dziwie się że nad rzeką czy na łąkach coraz częściej widze rozkopane szpadlami przejazdy na głębokośc 40cm i szerokość 30cm

Wkuwiony

2016-06-18, 11:26
Osobiście nie widzę przeszkód żeby jeździli gdzieś po polach dopóki nie rozpieprzają komuś ziemi o którą ktoś dba czy ładnych miejscówek gdzie ludzie wypoczywają, ale gdy słyszę to gówno po pracy gdy siedzę w mieszkaniu to sam mam ochotę wziąć kija jak dziadek na początku... to że w Polsce brakuje miejsc gdzie można pojeździć nie znaczy że mają zapieprzać po osiedlu, już nawet nie chodzi o bezpieczeństwo dzieci, ale to hałas jakby ktoś drzewo wycinał.

crackit

2016-06-18, 11:29
j***ć motocyklistów... myślą że im się należy wszystko...

El Caudillo

2016-06-18, 12:18
@PhantomMask

pozdrawiam kolegę koniarza, podobną sytuację miałem na poligonie pod Wrocławiem jechaliśmy w ekipie 5 koni i dojechaliśmy do takich piaskowych pagórów, które upodobali sobie crossowcy. Było tam trochę wkopanych w ziemię do połowy opon nadających się do skakania, ale ten hałas jest zbyt stresujący dla zwierząt. Jeśli to stała ekipa można się dogadać co do godzin, aby nie wchodzić sobie w drogę, bądźmy dla siebie ludźmi i róbmy wojny bo po ch*j :)

Co do wojowniczych Januszy to ogier mojego wujka byłby idealny :D dałoby się poszczuć go na typa jak psa okopałby i pogryzł prędzej niż zwiał ;)

PhantomMask

2016-06-18, 12:25
El Caudillo,
Szczerze powiedziawszy to nieraz miałem ochotę zrobić na jakiegoś buraka "szarżę" i po kopyta wziąć :lol:

patrykw17

2016-06-18, 12:33
Fajnie że większość z tych filmików była już tu ze 100 razy

defcon1

2016-06-18, 12:37
To tak naprawdę od ludzi zależy. Mieszkam w okolicy gdzie płynie rzeka i wiecie - wzdłuż po obu stronach lecą takie drogi które motocykliści bardzo lubią i często tam zapie**alają na quadach czy krosach i to zupełnie zależy od człowieka. Chodzę tam czasami z psem i czasami mnie z daleka zobaczą to zwalniają, czy całkiem zjeżdżają "w krzaki" i gaszą motór jak jest ciasne przejście, żeby psa nie prowokować warkotem silnika, a czasami przepie**oli taki wariat metr od ciebie w dupie mając, że może zahaczyć albo mnie, albo psa, albo o smycz i uszkodzić i siebie i mnie i psa. Jak ktoś nie jest j***nym burakiem to będzie jeździł krosem tak, że nikomu to nie będzie przeszkadzało i będzie się dobrze bawił, w końcu to żaden problem żyć z ludźmi w zgodzie, nie trzeba od razu się napie**alać, jak komuś tak strasznie przeszkadza że mu jeździsz koło domu to też możesz to uszanować, mimo że droga teoretycznie publiczna. Co innego też jest jak ktoś po ludzku poprosi, żebyś mu nie nak***iał żwirem po ścianach bo mu się dzieci bawią na podwórku, a co innego jak od razu do ciebie wyleci z pięściami, generalnie to w tym temacie jak i w wielu innych obowiązuje ta sama zasada: używaj mózgu, nie bądź ch*jem, uszanuj drugiego człowieka i wszystkim się będzie żyło lepiej.

Koklok

2016-06-18, 12:38
Ja do większości motocyklistów nic nie mam, wyjątkiem są te pierdzące, chyba 1 biegowe motorki dla gimnazjalistów i te przekraczające normy hałasu o 10000000 decybeli motocykle. Jakby mój dziadek miał mieszkanie tak blisko drogi jak ja to by chyba zawału dostał za każdym razem jak taki przejeżdza :D

sir_Alex

2016-06-18, 12:40
to jednak prawda że psy nie lubią motocyklistów :D

voidinfinity

2016-06-18, 12:52
Crossowcy to podludzie i powinno się ich wysłać na organy. pie**olone janusze prędkości - najpierw takiego pedałka słychać, potem go widać. Niech zdychają preferowanie od partyzanckich metalowy linek.

Dziękuje za uwagę.