18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

rajkru

2015-11-27, 00:26
w pełnej zbroi i kasku przystartować do pijanego typa z drągiem którego ledwo co podnosił?! szacun kolego :D

ps. podoba mi się że chłopaki mają zajawkę, coś robią, spełniają się...ale gdzieś tam z tyłu głowy kołacze taka myśl że jakby się ten motocyklista spełniał się jako rowerzysta czy też biegacz to ta sytuacja w ogóle nie miała by miejsca...może mieć to coś wspólnego z hałasem, tumanami kurzu czy stworzeniem zagrożenia dla wszelkiej maści psów, kotów, kur, kaczek, indyków, dzieci, gęsi i innych takich...ale to na pewno nie to, dziad po prostu zazdrości...

Paniczyk

2015-11-27, 00:46
Przecież on przejeżdża raz i jedzie w p*zdu pośmigać po lasach, a drugi raz jedzie jak wraca - takie to straszne, że parę sekund pohałasuje? Tak samo wk***iające jak samochody na ulicy i równie co one (a może i mniej) niebezpieczne dla otoczenia, tylko do samochodów jesteśmy przyzwyczajeni, a crossy to diobeł.

McKornick

2015-11-27, 01:11
Nie do końca, mam w okolicy takiego pojeba który za punkt honoru obrał sobie zapie**alanie na odcince przez wieś w tą i z powtorem właśnie crossem. Najlepiej w niedzielę rano coby mi od razu jedyny wolny dzień umilić... Hałas jest przy tym taki że słuchawki i metal w nich nie pomagają. Linki nie rozepniesz bo karalne, strzelać nie można a policja ma wyj***ne, też kiedyś mi nerwy puszczą i będę po drugiej stronie sadola :P

dabster

2015-11-27, 01:47
Kupcie sobie taki motorek, nie są już takie drogie, i pośmigajcie po szutrowych drogach, wzdłuż lasów i pagórków... To na prawdę fajne przekonałem się

GhostRider32

2015-11-27, 01:53
Pewnie ten "motórcyklista" jest tam częstym gościem ze swoją pierdziawką.
Jeżeli mam być szczery to popieram te wszystkie linki i kolczatki, które ludzie po lasach i łąkach rozmieszczają, żeby imbecyle nie jeździły.
Przy posesji moich rodziców też sobie chcieli pojeździć, to postrzelałem do nich z wiatrówki, tak samo jak oni chciałem realizować swoje hobby. Oni lubią jeździć swoimi pierdziawkami uprzykrzając obcym weekend, a ja lubię strzelać z wiatrówki :P Więcej się już nie pokazują.

zip0

2015-11-27, 02:02
Nie wiem co gorsze, motop*zdy, linki między drzewami, netop*zdy czy rodzime zajcewy 4.5mm.

Może i lepiej że nie ma dostępu do broni.

Gambi

2015-11-27, 03:42
Znam to. Nie patrzą k***a na to, że to jedyna droga do czyjegoś domu. Do tego zwykłą, piaszczysta. Do mojej matki nie dała by radę dojechać karetka, j***ny traktor miał by problem tak przeorali drogę. Dlatego apeluję do fanów żeby po za czubkiem własnego nosa widzieli innych ludzi.

ypierdalaj

2015-11-27, 06:04
"Co ty k***a z tym kijem odpie**alasz dziadu j***ny"

10/10

kartonxcs

2015-11-27, 07:36
Komuś ostatnio nie spodobało się że jezdze moto, wyskoczyli na mnie we trzech wyj***łem jednemu a reszta uciekła, p*zdy...

Trędowaty

2015-11-27, 11:01
p*zdy z nudnym życiem zawsze na wszystko będą narzekać :)

SpirytusSalicylowy

2015-11-27, 16:26
Widziałem dzisiaj w Praktikerze metalowe linki, chyba pojadę tam jeszcze raz :hitler:

Riffer

2015-11-27, 19:05
"This stupid m*fker doesn't like when I ride on my private road and because he is my neighbour I couldn't give him a proper lesson ;) "

Z kanalu Motocyklisty.
Powinien dla dziada tego draga w dupe wsadzic xD

nobas

2015-11-27, 19:07
remi1982 napisał/a:

Posiadanie "motura" nie zwalnia od myślenia. Poza tym, te p*zdeczki na ktm-ach powinny dostać srogi wpie**ol za bycie ch*jkami o małych rozumkach. Wpie**alają się gdzie popadnie, a potem się dziwią, że ludziom to nie odpowiada. Niech sp***alają na tory przystosowane do tego typu jazdy.



Spoko chetnie bym skorzystal z torow gdyby ich bylo w miare duzo i blisko. Miasto w ktorym mieszkam dosyc spore 52k mieszkancow ma wyj***ne dlatego smigam po lasach, a od czasu do czasu jade na tor te 30-50km.

Zapewne wiekszosc osob smigajacych po lasach ma podobna sytuacje

przebojowyarmando

2015-11-28, 00:44
gdyby miał broń to by pajacowi zaj***ł kulkę albo kilka i po sprawie, więcej by się nie wpie**alał brżeczyp*zdeczką :)

TT4

2015-11-28, 01:43
uderzył dziadka - moto mega p*zda