18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

wglowiesieniemiesci

2015-11-28, 02:52
ci co pisza ze rozkladanie łancuchów czy innych metalowych gówien miedzy drzewami jest dobre , zycze wam abyście na grzybobraniu wj***li sie w jakięs kłusownicze gówno i rozj***lo wam pół nogi, nie dośc że to j***na wiocha i nic sie nie dzieje k***a nawet auta tam nie jedza to jeszcze dziadkowi źle niech wypie**alaa do lasu na drzewo jak nie umie zaakceptowac ludzi

czarny7684

2015-11-28, 18:52
Piwo za dziadka, takie mendy piłują pod domem i nawet okna nie można otworzyć.

Stevie69

2015-12-04, 09:08
Sporo hejtu się wylało.
Dla autora : postaraj się rzetelnie przygotować do tematu. W tym przypadku pominąłeś ważną kwestię, gość na pierdzikółku jechał drogą dojazdową (w której ma udział) do swojej posesji.
Też zaj***łbym drągiem każdemu , który chciałby mi mówić jak mam po swoim jeździć - litości.

NastyRascal

2016-06-17, 19:45
ot taka calkiem przyjemna kompilacja z motocyklistami. ;)
(jesli komus nie chce sie ogladac calosci to POLECAM zobaczyc akcje w 1:53 "piekny prawie hard" ;) )


PhantomMask

2016-06-17, 20:43
Kiedyś też mnie wk***iali ci na motorkach....tylko w takich przypadkach nie chodzi o sam fakt zapie**alania i pierdzenia na tym krosie tylko o to, że takiego idiotę boli dupa tylko dlatego, że robisz coś innego niż zakłada standard. Siedzisz przed telewizorem i walisz piwko - prowadzisz idealne życie wg takich osobników. Co prawda nie jeżdżę na moto ale jeżdżę konno i już niejedną sytuację miałem, gdzie ktoś miał jakiś problem....Kiedyś na drodze publicznej (wioska) doj***ł się do mnie żul pijący piwko z rowerem "pod dupą" że jadę koniem po drodze. To, że on jedzie rowerem naj***ny jest ok, to że ja jadę "innym środkiem transportu" to już nie jest ok. Ludzie dopie**alają się po prostu dla zasady, robisz coś innego co nie mieści się w stereotypie życia standardowego Janusza- jesteś ch*jem którego należy tępić.

nerusss

2016-06-17, 21:24
@PhantomMask Tak masz rację przypie**alanie się do jazdy na koniu to chamstwo, powinieneś skopać żula.
Chciałem coś powiedzieć w kwestii tych ataków na wsiach, więc z własnego doświadczenia wiem jak to wygląda, to nie jest tak że zawsze jeden grzecznie jeździ, oni jadą zazwyczaj w gromadzie, stają na środku wioski, zaczynają palić gumę, głośno się zachowują, gazują tymi gównami, wypie**alają butelki oraz puszki na środek drogi, ogólnie to takie szkodniki.

Ptoon

2016-06-17, 21:45
Mam kawałek prostej osiedlowej drogi zaraz pod oknami. Droga ma może ze 100 metrów, jest wąska z chodnikami, dużo dzieciaków uczy się na niej jeździć na rolkach albo rowerze. Samochody jeżdżą tu max 30 km/h, tak naprawdę nie ma jak się rozpędzić, bo droga zaczyna się i kończy zamkniętymi zakrętami o 90 stopni.

Zgadnijcie kto dopie**ala na tej drodze ile fabryka dała? Kto piłuje silnik na odcinku 100 m osiedlowej drogi, na której bawią się dzieci?

Motocykl/motor/ścigacz/cross to nie jest środek lokomocji, to nie służy do przemieszczania się z punktu A do punktu B, to jest stan umysłu, w którym musisz zapie**alać jak debil. Nie miałbym nic przeciwko, gdyby to nie było zaraz pod moimi oknami z 5 razy dziennie, bo generalnie fajna rzecz, fajny sport, tylko ludzie w 90% popie**oleni.

PhantomMask

2016-06-17, 22:05
nerusss,
Kiedyś w terenie spotkałem 2 gości na krosach, zobaczyli z daleka, że jedziemy konno, zatrzymali się i zgasili motocykle żeby koni nie spłoszyć....Inny przypadek ? Gość jechał na krosie, zobaczył że jedziemy w konno to maneta w p*zdę i na 1 koło, z nóż się koń spłoszy i się ktoś zabije. Są ludzie i taborety po jednej i po drugiej stronie. Fakt jedynie pozostaje taki, że ludzie lubią się doj***ć po prostu dla zasady, czy robisz szkodę czy też nie...

kokos_123

2016-06-17, 22:07
ostatnia sytuacja to babka tłumaczy dzieciakowi, że nie może jeździć po publicznych drogach bez papierów, nie jest to jakiś typowy napad za samą jazdę.

Cyrk

2016-06-17, 23:04
Ja jebie ruskie jeżdżą z kątówką na motocyklach...

janlew

2016-06-17, 23:14
"Motocyklisci vs. ludzie" ...tja, to wyczerpuje temat.

Ko...........ki

2016-06-18, 03:49
PhantomMask napisał/a:

Co prawda nie jeżdżę na moto ale jeżdżę konno


Staaary.. każdy użytkownik tego portalu jeździ konno..
:jezdziec:

kalijanek

2016-06-18, 04:02
muszę przyznać,że też bym napie**alał tych pedałów na crossach, bo nie chciałbym żeby mi coś tak hałasowało pod oknem

piotrekt1976

2016-06-18, 08:43
Mam nadzieje ze autor filmiku zdaje sobie sprawe ze wiekszosc tych sytuacji stworzyli sami motocyklisci ? Daleko nie szukajac pierwszy filmik jest mocno okrojony bo biedny bity kijem pan wycial scenki jak rozpie**alal razem z kolega na drugim motocyklu dziadkowi łakę wczesniej zapie**alajac w te i z powrotem po prywatnym terenie tego pana. Kolejny biedaczek to samo, wpie**olil sie swojim pierdziuchem na nprywtny teren i zdziwiony ze wlasciciel sie wk***il i w niego wjechal. Wiekszosc tyh filmikow pokazuje buractwo motocylistow i troche mnie to boli bo przez takie bydlo jestesmy postrzegani jak potrzegani. Tak wiec kazdemu pajacowi ktory zapie**ala po prywatnych łakach i lasach niszczac czyjs majatek nalezy sie kontrolny ch*j w dupe. Za chwile uslysze glosy corssiarzy ze przeciez oni nie maja gdzie jezdzic, - jak nie macie gdzie jezdzic to sobie kupcie 20 czy 50 hektaorw ziemi i ja sobie rozpie**alajacie, albo zbudujcie tor do jazdy. Jak was nie stac to k***a jezdzijcie jak Pan Bog przykazal aob k***a zmiencie hobby a nie wrzucacie gowniane filmiki na ktorych pokazujecie jacy to jescie poszkodowani a tak naprawde to widac jakie z was j***ne buraki .

Krak

2016-06-18, 08:45
Ja też bym rozpinał linkę.
Jeżdżę enduro i turystycznie i przez takich ch*jów, którzy nie szanują cudzej własności i norm społecznych jest problem na starcie.