18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Afera w Teatrze Narodowym

Halman • 2013-11-15, 09:26


Z widowni słychać było krzyki: Wstyd! Hańba! Dość! To jest Teatr Narodowy! Z kolei reżyser wykrzykiwał w stronę widzów: Wynoście się stąd!

Poszło o markowany akt seksualny na scenie z udziałem Globisza i Segdy. Przedstawienie zostało przerwane.


Nie pobzykał sobie przez spodnie. :lol:

McMenel

2013-11-15, 09:32
Tak samo zaczynali Naziści . Najpierw zawłaszczanie kultury w imię swoich wartości. Później przyjdzie czas na czystki etniczne/ideologiczne. Zaczyna się era Polskiego faszyzmu.

Lemurzasty

2013-11-15, 09:44
@McMenel Nie wiedziałem, że w squacie macie internet. Przestańcie się tam narkotyzować, bo wszędzie faszystów widzicie.


takija

2013-11-15, 09:58
Zamiast jebnąć sobie po mesku to drą sie jak p*zdy na ulicy.

seboisa

2013-11-15, 10:16
j***ne owce, jakiś baran zaczął wydawać z siebie bliżej nieokreślone wypociny. A reszta stada jak ci idioci meee. Wiem, że istnieją ludzie dla których teatr to świętość i oczekują klasyków w ich klasycznej reżyserii. Ale to jest przesada idę na coś co jest do dupy, po cichutku wychodzę w trakcie antraktu i każdemu odradza wybór. A nie jak j***ny niedorozwój dre jape. Nie chce się czepiać ale po głosie był to osoby w wieku uprawnionym do emerytury. Co już zapomnieli jak byli młodzi? Dzieci to im w kapustach rosły? NOŻ k***AAAA.....

casimus

2013-11-15, 10:16
Ja pie**olę, z komórką do teatru i filmować. Ja pie**olę.

nowynick

2013-11-15, 10:17
W Romie na "Hair" w środku przedstawienia dziewczyny zrzucały z siebie wszystko (nie licząc nieletnich te wystawiały tylko cycuszki). Ostatnia piosenka tuż przed przerwą. Kto był ten widział. A było na co popatrzeć!

garota

2013-11-15, 10:20
A jak araby bojkotują nieprzychylne im wydarzenia to płaczecie jak smutne p*zdy. A jak nasi to robią to jest dobrze. Szkoda że mnie tam nie było, byłbym jedynym który by wstał i krzyknął "nie podoba się wam to wypie**alać do domu radia słuchać". Wyobrażam sobie co by się po tym zaczęło tam dziać.

ran.dom.setup

2013-11-15, 10:41
hanba? nie wazne jak dobry wystep. szacunek trzeba miec... hejterstwo sie juz nawet do teatru przenioslo :d na litosc boska wyganiajcie starych z pokoju jak wlaczacie sadistica. za duzo sie ucza gimbazyjnego jezyka lol

McMenel

2013-11-15, 11:45
Lemurzasty napisał/a:

@McMenel Nie wiedziałem, że w squacie macie internet. Przestańcie się tam narkotyzować, bo wszędzie faszystów widzicie.


Tia A czymże jest faszyzm jeżeli nie narzucaniem woli danej grupy na poglądy innych. Jak k***a coś się nie podoba to k***a nie oglądaj. Rozpie**ala mnie ta faszystowska logika że my mamy taką moralność i ona jest nadrzędna więc wszyscy powinni ją przyjąć. A takiego ch*ja. Nie podoba się to nie bierz udziału. To iż ty masz takie poglądu jakie masz nie oznacza iż możesz narzucać je innym. I k***a nie jestem lewakiem. Jestem człowiekiem który myśli logicznie i żyje wg zasady "żyj jak chcesz i pozwól żyć jak chcą innym". Mi nie podoba się w ch*j rzeczy jak sztuka nowoczesna , disco polo , większość popularnej muzyki ale k***a nie idę na koncert jakiejś Shazzy i nie przerywam go w imię mojej estetyki i moralności. Nie jestem faszystą.

Fa...........um

2013-11-15, 11:57
Po tym można poznać ch*jowego reżysera.

Jak się nie ma co pokazać, to się pokazuje seks, bo tym się każde bydło zachwyci.

Websterthe1

2013-11-15, 12:05
Wycieczka radia maryja do teatru :D Bulwersują sie bo sami by por*chali ale nie mogą.

Crossblade

2013-11-15, 15:10
markowanie męskiego aktu w teatrze to nic innego jak pedalstwo...czyli dla mnie wstyd i hańba w miejsc gdzie dba się o kulturę...nie rozumiem wszystkich wpisów powyżej...czy na sadisticu też zaczynają już rządzić cioty ? Łykacie kulturę z zachodu jak młode palikany. Przed chwilą widziałem tutaj filmik jak jakieś gnojki wycierały sobie buty szalikiem z naszym godłem narodowym...na takie coś jest 1) parafraf 2) ostry wpie**ol