18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Afera w Teatrze Narodowym

Halman • 2013-11-15, 09:26


Z widowni słychać było krzyki: Wstyd! Hańba! Dość! To jest Teatr Narodowy! Z kolei reżyser wykrzykiwał w stronę widzów: Wynoście się stąd!

Poszło o markowany akt seksualny na scenie z udziałem Globisza i Segdy. Przedstawienie zostało przerwane.


Nie pobzykał sobie przez spodnie. :lol:

ROSINIOL

2013-11-16, 13:34
Pokazcie lepiej sedno sprawy,scene erotycna :)

dagins

2013-11-16, 17:36
@Renia_er5
Masz ode mnie litr Pronto.

Nie dajcie się złapać na trollowe posty McMenela.

mo...........et

2013-11-16, 17:57
Renia_er5 napisał/a:

I co to za teksty że nie potrafią się pogodzić z rzeczywistością?? Sram na taką rzeczywistość! Polska ma być Polską, Polacy normalnymi Polakami a nie, ostatnio nasz naród próbuje być bardziej zachodni niż cały zachód razem wzięty.

I o to własnie chodzi, inni ludzie mają inne wyobrażenie Polski, pewnie to tak zabolało tych zbulwersowanych. Oni pewnie też srają na taką rzeczywistość, też się z nią nie zgadzają. Dla Ciebie Polska ma być Polską, dla kogoś Polska może być czymś zupełnie innym.Ile osób, tyle spojrzeń na świat, jednak niektórzy nie potrafią tego zrozumieć i bulwersuje ich inny niż własny punkt widzenia. I właśnie, według mnie, od tego jest sztuka, aby konfrontować ludzi, z często, niemiłą dla nich rzeczywistością. I chwała że robi to Teatr Narodowy, w końcu nazwa zobowiązuje. Zresztą wspomniane przeze mnie wcześniej "Wesele' też miłą dla Polaków sztuką nie jest.

dagins

2013-11-16, 21:52
@mopet
Teatr Narodowy nie powinien pokazywać zboczeń, a już na pewno nie w erze upadku kultury, w której się znajdujemy. Ludzie są ostatnio bardzo wyczuleni na tym punkcie; z resztą trudno im się dziwić.

McMenel

2013-11-17, 13:06
Natej napisał/a:

@McMenel: Wszystkie (tak k***a, WSZYSTKIE) ustroje totalitarne w historii ludzkości były lewicowe. Poza tym, jeśli szukasz kolegów do r*chania się w dupę to źle trafiłeś, na Sadolu takich nie znajdziesz.


Pinochet to był Lewak ?? Wow dzięki za oświecenie.

mucha86

2013-11-20, 00:44
@McMenel
"NIKT CI NIE KARZE ICH OGLĄDAĆ"
ale każe mi płacić w podatkach.
Pinochet był dyktatorem, a nie totalistą. jak nie widzisz równicy to książki poczytaj. Natej słusznie zauważył: wszystkie totalitaryzmy są lewicowe. to wynika z ich natury. prawica stawia na odpowiedzialność, lewica na kontrolę.