18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Afera w Teatrze Narodowym

Halman • 2013-11-15, 09:26


Z widowni słychać było krzyki: Wstyd! Hańba! Dość! To jest Teatr Narodowy! Z kolei reżyser wykrzykiwał w stronę widzów: Wynoście się stąd!

Poszło o markowany akt seksualny na scenie z udziałem Globisza i Segdy. Przedstawienie zostało przerwane.


Nie pobzykał sobie przez spodnie. :lol:

polslav

2013-11-15, 15:11
@Websterthe1
najbardziej bawią mnie takie pipy z awatarkiem czerwonej qrwy.

Tydzień minął leć ze squatu wyprać ciuchy u mamy i się najeść

McMenel

2013-11-15, 16:21
Crossblade napisał/a:

markowanie męskiego aktu w teatrze to nic innego jak pedalstwo...czyli dla mnie wstyd i hańba w miejsc gdzie dba się o kulturę...nie rozumiem wszystkich wpisów powyżej...czy na sadisticu też zaczynają już rządzić cioty ? Łykacie kulturę z zachodu jak młode palikany. Przed chwilą widziałem tutaj filmik jak jakieś gnojki wycierały sobie buty szalikiem z naszym godłem narodowym...na takie coś jest 1) parafraf 2) ostry wpie**ol


To że durny prawiczku marzy ci się ustrój totalitarny nie oznacza iż wszyscy mają takie marzenia. Dla ciebie ideałem jest "one reich one volk one fuhrer".

Crossblade

2013-11-15, 16:43
@up McMenel ( jesteś z Radomia ? ) - co ma propagowanie homosiów i traktowanie tego jako normalne na tyle, żeby obnosić się z tym w TN do ustroju totalitarnego ( tutaj chyba dostanę warna, ale nie potrafię się oprzeć ) IDIOTO ?

McMenel

2013-11-15, 19:07
Crossblade napisał/a:

@up McMenel ( jesteś z Radomia ? ) - co ma propagowanie homosiów i traktowanie tego jako normalne na tyle, żeby obnosić się z tym w TN do ustroju totalitarnego ( tutaj chyba dostanę warna, ale nie potrafię się oprzeć ) IDIOTO ?


Nie. Tu chodzi o wolność ekspresji i wypowiedzi. Teatr rządzi się swoimi prawami i jako taki próbuje opisać rzeczywistość. A rzeczywistość jest taka że homoseksualiści istnieją. I czemu to że ty nie akceptujesz sztuki z homoseksualizmem ma wpływać na zakłócanie przedstawień ?? Nie podoba się to nie chodź na takie przedstawienia. NIKT CI NIE KARZE ICH OGLĄDAĆ. Więc zacznij myśleć. Bo widzę że u ciebie z tym słabo. Może przedstawię ci jakąś paralelę.
Lubisz lizaki o smaku pomarańczy. Ja ich nie znoszę. Więc za każdym razem kiedy ty chcesz kupić swojego ulubionego lizaka ja podchodzę do ciebie i obsmarowuje tego lizaka gównem abyś go nie zjadł. Teraz zrozumiałeś ?? Czy może na klockach Duplo mam ci wytłumaczyć bo podejrzewam iż to ta kategoria wiekowa.

Prokurator

2013-11-15, 19:09
@McMenel Tobie by sie przydało.

mo...........et

2013-11-15, 19:19
jaka tam hańba, ludzie myśleli że w teatrze narodowym grają tylko wesele,dziady no i może coś Fredry, a tu zonk. Teatr narodowy skonfrontował naród z być może, nieprzyjemną dla wielu rzeczywistością i ludzie nie wiedzą jak zareagować, boją się, denerwują, krzyczą, ale to dobrze, sztuka ma pobudzać, ma wzbudzać emocje, ma szarpać za czułe struny. Jak powiedział kiedyś czeski literat Hrabal "„porządna książka nie jest po to, aby czytelnik mógł łatwiej usnąć, ale żeby musiał wyskoczyć z łóżka i tak jak stoi, w bieliźnie, pobiec do pana literata i sprać go po pysku”, te słowa moim zdaniem idealnie określają funkcje sztuki w ogóle, nie tylko literatury.

hponner

2013-11-15, 19:27
@McMenel
Cywilizacja i rozwój to właśnie narzucanie własnej woli tym, którzy są zbyt głupi by coś osiągnąć.
Nie wszyscy są równi, pogódź się z tym.

HokusPokus

2013-11-15, 19:32
Wstyd ! Hańba ! , a w domu ,,no Halina bierz go do buzi,,

Zarammoth

2013-11-15, 19:41
@hponner: Tylko ty myślisz, że to ty jesteś ten "mądry" co będzie innym narzucał swoje zdanie? Już byli tacy, którzy mówili ludziom co mają robić. W ruskim sajusie decydowano jaki zawód masz wykonywać, co myśleć na dany temat, kiedy i gdzie spędzić urlop. Nie wiem jak może się to ludziom podobać?

Jest tyle spektakli, filmów, gier i muzyki. Każdy może znaleźć coś dla siebie. Ja nie wpie**alam się na koncert dubstepowy i nie buczę, że mi się ta muzyka nie podoba. Po prostu wisi mi to. Wybieram te filmy i przedstawienia, które mi się podobają. Jeżeli idę na film i w trakcie mi się on nie podoba to wychodzę z kina, a nie ryczę jak małpa w dżungli.

Sylarr

2013-11-15, 19:42
McMenel napisał/a:

Tia A czymże jest faszyzm jeżeli nie narzucaniem woli danej grupy na poglądy innych.



Faszym to lewicowy ustrój narodowo-socjalistyczny. Poza tym to pedały narzucają swoje poglądy na paradach robiąc z siebie pajaców tym samym szkodząc homosiom. Jeżeli się nie zachwycasz pedalstwem jesteś faszystą wg nich.

Aley_23

2013-11-15, 19:43
Już od momentu gdy przeczytałem opis pod filmikiem, wiedziałem, że będzie mi po tym filmiku po prostu wstyd za te osoby krzyczące... widzę, że obrońcy krzyża zmienili swoje miejsce spotkań na Teatr Narodowy.

Noriax

2013-11-15, 19:55
To od teraz rozumiem, że za każdym razem, gdy znajdzie się choć JEDNA osoba to ma prawo wrzeszczeć wniebogłosy i przerywać spektakl?

Myślałem, że ludzie, którzy chodzą do teatru inaczej się zachowują - wyjść po cichu, w czasie przerwy, napisać pismo do dyrektora teatru lub wystawić recenzję na forum czy na spotkaniach, a nie buczeć...

ProVVe

2013-11-15, 19:58
Jedno jest pewne... Sztuka stacza się i wszyscy chcą jakimś kontrowersyjnym "dziełem" się wybić i zabłysnąć... Natomiast skoro żyjemy w demokratycznym kraju i większość nie chce oglądać chłamu, miernoty i sztuk przedstawiających masowo gejostwo to sądzę, że trzeba sie nad tym pochylić... Mianowicie usunąć z TN w trybie natychmiastowym i jeśli pedalstwo i lewacto chce taki coś oglądać to wystawiać na jakiejś małej niszowej scenie... Bo do czego to dochodzi, żeby 0,5% społeczeństwa dyktowała większości co jest dobre i "cool"... Takie zajebiste myślenie widzimy na zachodzie i teraz się zaczynają zwykli ludzie burzyć... Szkoda, że tak późno. Ktos pisał o owczym pędzie - to właśnie ty cepie robisz za owce. Zachód ma takie ramy społeczne i ty lecisz za stadem zachodnim jak ślepy jeleń gotowy polizać każdą "lewą" bryłkę soli... Kiedys w teatrze bywałem 6-10 razy w roku teraz jak patrze co tam się dzieje to 1-2 wskakuję w garniaczek. Tym co są zwolennikami chłamu polecam mtv...

sard

2013-11-15, 20:03
Skoro nie podobają mi się filmy - komedie romantyczne to na nie k***a nie idę do kina.
Nie lubię flaków i wątróbki - to ich nie wpie**alam.
Nie lubię pism dla bab - nie kupuję, nie czytam, nie przeglądam.
Nie lubię disco-polo, polskiego hip-klopu, radia maryja - nie słucham.
Nie cierpię mentora dla ubogich umysłowo, najsłynniejszego gradomana Pałoljo Kołeljo - nie kupuję jego książek i nie czytam.
Nie podoba mi się homo seks - to nie pie**olę się z kolesiami.

Tak to działa - masz wybór (jeszcze... bo niektórzy mają własny pogląd na temat tego co jest słuszne, prawe i zbawienne).
A sztuka teatralna to jakby nie było sztuka - a sztuka ma poruszać, dla autora jakiegokolwiek dzieła sztuki najgorsze co może być to obojętność. Więc tutaj jest efekt interakcja... tylko dlaczego tak sk***ysyńsko debilna i w naszym narodowym zwyczaju na zasadzie - Jesteśmy Grupą Jedyną Słuszną i z Monopolem na Prawdę.

k***a mać jak bardzo tacy, nasi rodzimi debile są podobni w działaniach do szmatogłowych jebaków kozich. Normalnie jeden ochlapciały ch*j - tylko z napletem.