18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Aborcyjny Shitstorm is coming

sezamkowyRozpierdol • 2017-09-01, 11:29
Niech będzie pochwaLony Jezus Chrystus.
Szykujcie sobie popcorn, tradycyjnie jak co roku znów będziemy wałkować temat aborcji, jedni będą chcieli zezwolić, inni będą chcieli zakazać, przygotujcie się na mnóstwo bólu dupy i gównoburzy, pochody z krzyżami, pochody z toples etc. :lol:

Enjoy

"Czy rząd PiS odważy się stanąć w obronie życia?

Fronda.pl: Do Marszałka Sejmu trafił już projekt Komitetu #ZATRZYMAJ ABORCJĘ. Onet.pl, powołując się na „wpływowego polityka z władz PiS” informuje, że partia rządząca może dać zielone światło nowej ustawie. Z tego, co wiemy, Państwa projekt różni się od propozycji Fundacji Pro-Prawo do Życia, ponieważ priorytetem jest zakaz aborcji eugenicznej

Magdalena Łońska, Fundacja Życie i Rodzina: Zgadza się, nasz projekt ma na celu wyeliminowanie aborcji eugenicznej. Poza tym, w dotychczasowej ustawie nie zmienia nic. Przynajmniej w sensie technicznym. W sensie faktycznym zmienia natomiast bardzo wiele, ponieważ ponad 90 procent aborcji w Polsce to aborcje eugeniczne. A nam zależy na tym, aby tę przesłankę wyeliminować.

Pani Kaja Godek w rozmowie z Onetem mówiła również o przypadkach, gdy dziecku udaje się przeżyć aborcję, jednak mimo to dziecko umiera, ponieważ nie udziela się mu pomocy
To tak zwane „żywe aborcje”. W 2014 roku były takie przypadki chociażby we Wrocławiu czy Opolu. W roku ubiegłym natomiast było bardzo głośno o żywym urodzeniu dziecka w Warszawie. Szpitale bardzo często bronią się, mówiąc, że robią wszystko w świetle prawa, bo przecież „takim dzieciom nie trzeba udzielać pomocy”, choć w niektórych szpitalach dzieciom, które przeżyły aborcję, w ostateczności udziela się pomocy. Trudno bowiem zaprzeczyć, że istota, którą taki lekarz trzyma w rękach, to dziecko. Rzeczywiście jednak zdarzają się przypadki „nieudanych aborcji” i takie dzieci bardzo często są odkładane gdzieś na parapet, żeby tam dogorywały. To straszna rzeczywistość.

Zadam może banalne pytanie: dlaczego projekt jest dla Państwa tak ważny, konieczny?
Dlatego, że każdy człowiek ma prawo do życia, bez względu na to, czy mamy do czynienia z człowiekiem zdrowym, czy niepełnosprawnym. W tej chwili, w świetle prawa, dokonuje się dyskryminacji chorych ludzi. Jeżeli przesłanką do zabicia człowieka jest już samo podejrzenie choroby, to nie jest to nic innego, niż dyskryminacja ze względu na stan zdrowia.

Czy istnieje szansa na przełom w sprawie aborcji? W ubiegłym roku, po protestach środowisk feministycznych, lewicowych ekipa rządząca odrzuciła projekt Fundacji Pro-Prawo do życia i Ordo Iuris, dziś słyszymy, że dla Państwa propozycji będzie „zielone światło” ze strony PiS
Będziemy robić wszystko, aby proponowane przez nas zmiany doszły do skutku. Wiemy, że w Polsce rośnie poparcie dla zakazu aborcji. Duży odzew wobec kolejnej inicjatywy pokazuje, że Polakom zależy na zmianie na lepsze w sprawie ochrony życia. PiS w kampanii wyborczej deklarował, że będzie Polaków słuchał, teraz będzie okazja zrealizować obietnicę.

Bardzo dziękuję za rozmowę.
"

http://www.fronda.pl/a/czy-rzad-pis-odwazy-sie-stanac-w-obronie-zycia,98785.html

voidinfinity

2017-09-01, 11:52
Katolicka filozofia to rodzić kaleki i dzieci islamskim najeźdźcom :brawo:

Wiewór

2017-09-01, 11:58


To ja zacznę :mrgreen:
Mało oryginalnie. Klasycznie. Co mi k***a szkodzi.



voidinfinity

2017-09-01, 12:10
No "fenks". Fajny kolarz nam wyjdzie z tego :ok:


~Velture

2017-09-01, 12:11
Czy tylko mnie wk***ia ściana tekstu naj***na kursywą?

Jo...........23

2017-09-01, 13:04
Chyba wszyscy wiedzą, że większość legalnych (niestety) w Polsce aborcji to dzieci z Zespołem Downa i tzw. Wybrakowane -bez rąk, nóg itp.
Kto wie, że ponad 90 aborcji tych "wybrakowanych" to skutek "in vitro"?
Natura zadecydowała, że dana para nie moż mieć dzieci, a jednak technik próbuje znaleźć jakiś żywy plemnik w takim sp***olonym nasileniu, a później zdziwienie.
Ale "para" MUSI mieć "swoje", chociaż zabije przy okazji ok. 10 zarodków ludzkich, czyli de facto swoich dzieci.

Zdarzyło mi się, że moje dziecko zachorowało.
Nawet nie pomyślałem, aby z tego powodu je zabijać!!!
I gdyby straciło nogi albo ręce np. w wypadku, nigdy bym nawet nie pomyślał o zabójstwie z tego powodu.

"Największym zagrożeniem dla pokoju na świecie jest aborcja.
Bo jeżeli matka może zabić własne dziecko, co może powstrzymać mnie od zabicia Ciebie".

Dziękuję. Ja już.

voidinfinity

2017-09-01, 13:06
Jod123 napisał/a:

Ale "para" MUSI mieć "swoje", chociaż zabije przy okazji ok. 10 zarodków ludzkich, czyli de facto swoich dzieci.



Użycz żonę w takiej sytuacji (po chrześcijańsku).

Chociaż mam przeczucia, że tak długo jak chodzi o wyręczanie się innymi to jesteście chętni - ale gorzej jak trzeba coś zrobić samemu.

Ojej rodzą się kaleki...a ile kalek przygarnąłeś jeden z drugim? No właśnie.

Dlatego mówię o sojuszu socjalistów z katolikami - bo w mówieniu o tym jak inni mają dysponować swoimi zasobami to jesteście siebie warci.

Wiewór

2017-09-01, 13:11
Jod123 napisał/a:


Natura zadecydowała, że dana para nie moż mieć dzieci, a jednak technik próbuje znaleźć jakiś żywy plemnik w takim sp***olonym nasileniu, a później zdziwienie.


Heretyk! Na stos j***nego bezbożnika!

Cytat:

"Największym zagrożeniem dla pokoju na świecie jest aborcja.
Bo jeżeli matka może zabić własne dziecko, co może powstrzymać mnie od zabicia Ciebie".
Matka Teresa z Kalkuty


To ta sama stara k***a co kazała ludziom zdychać w rynsztoku jak szczurom a całą kasę, którą dostawała na prowadzenie ośrodków kisiła na kontach w Watykanie?
To ta sama osoba co mówiła ludziom zdychającym w jej syfiastych kazamatach, że cierpienie uszlachetnia a sama umierała w luksusowym szpitalu pod opieką najlepszych lekarzy?

Zajebistą idolkę sobie znalazłeś panie kolego :-D
Diabłu też oddajesz cześć?

janlew

2017-09-01, 13:13
Pewnie że można wrzucać jakieś fotki dzieciaków z wadami, do jakich dochodzi raz na milion, a i te w większości z invitro. Tyle że tak samo można wrzucić fotki zdrowych rozkawałkowanych dzieciaków, których to jest zdecydowanie więcej. Mi wystarczą fakty historyczne. Trzy.
1. Fakt że pierwszą w Europie legalną aborcje Rosjanom zafundował Lenin (judek po dziadku), w imię nauk innego pełnej już krwi pobratymca Marksa.
2. Na ziemiach Polskich wprowadził ją inny wybitny socjalista Adolf Hitler, co ciekawe zakazując jej w Niemczech.
3. Legalna była również przez cały okres sowieckiej okupacji, zwanej PRLem.
Te trzy fakty, bez wchodzenia detale ideologicznych sporów, sprawiają bycie sceptycznym względem aborcji wydaje się rzeczą dobrą.

voidinfinity

2017-09-01, 13:18
janlew napisał/a:

Te trzy fakty, bez wchodzenia detale ideologicznych sporów, sprawiają bycie sceptycznym względem aborcji wydaje się rzeczą dobrą.



A wiesz np. że komuniści wprowadzili programy powszechnej edukacji?

Przed wojną około 25%-30% Polaków było analfabetami. Rozumiem, że to też źle - że dzięki zmuszaniu ciemnoty do nauki, zeszliśmy poniżej 5%?

Tak to już jest jak się posługujesz płytkimi korelacjami.

A swoją drogą kaleki w III rzeszy też miały przej***ne ;-) Więc info niezupełnie prawdziwe. Poczytaj o akcji T4. Poza tym diagnostyka prenatalna nie była tak rozwinięta jak dzisiaj (nie było zwykłego USG) o badaniach genetycznych nie wspominając.

TB303

2017-09-01, 13:25
Abraxus napisał/a:

Obrazek



Doj***łeś! Oczywiście popieram :amused: