18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Aborcyjny Shitstorm is coming

sezamkowyRozpierdol • 2017-09-01, 11:29
Niech będzie pochwaLony Jezus Chrystus.
Szykujcie sobie popcorn, tradycyjnie jak co roku znów będziemy wałkować temat aborcji, jedni będą chcieli zezwolić, inni będą chcieli zakazać, przygotujcie się na mnóstwo bólu dupy i gównoburzy, pochody z krzyżami, pochody z toples etc. :lol:

Enjoy

"Czy rząd PiS odważy się stanąć w obronie życia?

Fronda.pl: Do Marszałka Sejmu trafił już projekt Komitetu #ZATRZYMAJ ABORCJĘ. Onet.pl, powołując się na „wpływowego polityka z władz PiS” informuje, że partia rządząca może dać zielone światło nowej ustawie. Z tego, co wiemy, Państwa projekt różni się od propozycji Fundacji Pro-Prawo do Życia, ponieważ priorytetem jest zakaz aborcji eugenicznej

Magdalena Łońska, Fundacja Życie i Rodzina: Zgadza się, nasz projekt ma na celu wyeliminowanie aborcji eugenicznej. Poza tym, w dotychczasowej ustawie nie zmienia nic. Przynajmniej w sensie technicznym. W sensie faktycznym zmienia natomiast bardzo wiele, ponieważ ponad 90 procent aborcji w Polsce to aborcje eugeniczne. A nam zależy na tym, aby tę przesłankę wyeliminować.

Pani Kaja Godek w rozmowie z Onetem mówiła również o przypadkach, gdy dziecku udaje się przeżyć aborcję, jednak mimo to dziecko umiera, ponieważ nie udziela się mu pomocy
To tak zwane „żywe aborcje”. W 2014 roku były takie przypadki chociażby we Wrocławiu czy Opolu. W roku ubiegłym natomiast było bardzo głośno o żywym urodzeniu dziecka w Warszawie. Szpitale bardzo często bronią się, mówiąc, że robią wszystko w świetle prawa, bo przecież „takim dzieciom nie trzeba udzielać pomocy”, choć w niektórych szpitalach dzieciom, które przeżyły aborcję, w ostateczności udziela się pomocy. Trudno bowiem zaprzeczyć, że istota, którą taki lekarz trzyma w rękach, to dziecko. Rzeczywiście jednak zdarzają się przypadki „nieudanych aborcji” i takie dzieci bardzo często są odkładane gdzieś na parapet, żeby tam dogorywały. To straszna rzeczywistość.

Zadam może banalne pytanie: dlaczego projekt jest dla Państwa tak ważny, konieczny?
Dlatego, że każdy człowiek ma prawo do życia, bez względu na to, czy mamy do czynienia z człowiekiem zdrowym, czy niepełnosprawnym. W tej chwili, w świetle prawa, dokonuje się dyskryminacji chorych ludzi. Jeżeli przesłanką do zabicia człowieka jest już samo podejrzenie choroby, to nie jest to nic innego, niż dyskryminacja ze względu na stan zdrowia.

Czy istnieje szansa na przełom w sprawie aborcji? W ubiegłym roku, po protestach środowisk feministycznych, lewicowych ekipa rządząca odrzuciła projekt Fundacji Pro-Prawo do życia i Ordo Iuris, dziś słyszymy, że dla Państwa propozycji będzie „zielone światło” ze strony PiS
Będziemy robić wszystko, aby proponowane przez nas zmiany doszły do skutku. Wiemy, że w Polsce rośnie poparcie dla zakazu aborcji. Duży odzew wobec kolejnej inicjatywy pokazuje, że Polakom zależy na zmianie na lepsze w sprawie ochrony życia. PiS w kampanii wyborczej deklarował, że będzie Polaków słuchał, teraz będzie okazja zrealizować obietnicę.

Bardzo dziękuję za rozmowę.
"

http://www.fronda.pl/a/czy-rzad-pis-odwazy-sie-stanac-w-obronie-zycia,98785.html

sezamkowyRozpierdol

2017-09-01, 13:28
Jod123 napisał/a:

Największym zagrożeniem dla pokoju na świecie jest aborcja



LOL
Jak zmniejszenie liczby ludności na świecie może być zagrożeniem dla pokoju na świecie? Chyba wręcz przeciwnie :krejzi:
Im mniej ludzi na świecie tym więcej przestrzeni, mniej spięć, mniej sp***olenia.

Cywilizacja powinna iść w kierunku robotyzacji, zastąpienia człowieka w pracach fizycznych przez roboty, wystarczy że będzie po 500mln ludzi na jednej planecie i już będzie dobrze, oraz kłaść nacisk na wydłużanie średniego czasu życia człowieka, a nie tak jak się niektórym sp***onom wydaje - zasrywać cały glob gówniakami i przerobić Ziemię w planetarne miasto Coruscant z Gwiezdnych Wojen bo "a bo miejsca na świecie jest w ch*j Syberia pusta".

Horn88

2017-09-01, 13:56
sezamkowyRozpie**ol napisał/a:

Jak zmniejszenie liczby ludności na świecie może być zagrożeniem dla pokoju na świecie? Chyba wręcz przeciwnie
Im mniej ludzi na świecie tym więcej przestrzeni, mniej spięć, mniej sp***olenia.

Cywilizacja powinna iść w kierunku robotyzacji, zastąpienia człowieka w pracach fizycznych przez roboty, wystarczy że będzie po 500mln ludzi na jednej planecie i już będzie dobrze, oraz kłaść nacisk na wydłużanie średniego czasu życia człowieka, a nie tak jak się niektórym sp***onom wydaje - zasrywać cały glob gówniakami i przerobić Ziemię w planetarne miasto Coruscant z Gwiezdnych Wojen bo "a bo miejsca na świecie jest w ch*j Syberia pusta".

- Pięknie napisane, popieram w 100%.


Mnie nikt nigdy nie namówiłby do rozmnażania i robienia sobie tabuny dzieciaków - nie mam zamiaru pozostawiać na tej planecie żadnego potomstwa i zawsze będę popierać Prawo do Aborcji (specjanie z dużej litery) - Bo kobieta to coś więcej niż inkubator, a odnoszę wrażenie że im więcej tych bab ma dzieci, tym bardziej im bije na dekiel. Dziękuję, dobranoc.

lesiot

2017-09-01, 14:12
janlew napisał/a:

Pewnie że można wrzucać jakieś fotki dzieciaków z wadami, do jakich dochodzi raz na milion, a i te w większości z invitro.



Jod123 napisał/a:

Kto wie, że ponad 90 aborcji tych "wybrakowanych" to skutek "in vitro"?



A może jakieś badania, statystyki, które by potwierdziły te słowa.
Oczywiście oczekuję wiarygodnych źródeł, a nie zapewnień czy rzuconych w eter liczb bez pokrycia, przez ruchy anty invitro.

szpajder

2017-09-01, 14:18
O! Abraxus, sezamkowy i voidfinity :) Kółeczko wzajemnej ateistycznej adoracji - nie wyszło wam tym razem z gównoburzą. Ale krążą słuchy, że loaloa dziś wraca z kolonii, więc będzie wam już raźniej.

Igbar napisał/a:

nie mam zamiaru pozostawiać na tej planecie żadnego potomstwa i zawsze będę popierać Prawo do Aborcji (specjanie z dużej litery) - Bo kobieta to coś więcej niż inkubator, a odnoszę wrażenie że im więcej tych bab ma dzieci, tym bardziej im bije na dekiel. Dziękuję, dobranoc.

Moja ciotka miała takie samo podejście. Mąż umarł, ona ma 72 lata i o byle gówno musi prosić się po rodzinie - o byle zakupy, zawiezienie do lekarza o zrobienie opłat o wszystko. Rodzina jej pomaga, ale ona nie czuję się komfortowo i ciągle powtarza - ale byłam głupia. I do każdego z mojego pokolenia mówi pieszczotliwie: córeczko, synku... Nie jest zbyt szczęśliwa. Masz 29 lat, a zegarek tyka. Ale wszystkiego dobrego.

voidinfinity

2017-09-01, 14:22
szpajder napisał/a:

Moja ciotka miała takie samo podejście. Mąż umarł, ona ma 72 lata i o byle gówno musi prosić się po rodzinie - o byle zakupy, zawiezienie do lekarza o zrobienie opłat o wszystko. Rodzina jej pomaga, ale ona nie czuję się komfortowo i ciągle powtarza - ale byłam głupia. I do każdego z mojego pokolenia mówi pieszczotliwie: córeczko, synku... Nie jest zbyt szczęśliwa. Masz 29 lat, a zegarek tyka. Ale wszystkiego dobrego.



Wzruszyła mnie twoja historia :krejzi:

szpajder napisał/a:

nie wyszło wam tym razem z gównoburzą.



Spokojnie, projekt wejdzie do sejmu to temat wróci ;-)

Po prostu w tym kraju jest za dużo debili, którzy na oficjalną politykę kościoła się rzucają, ale tylko jak kościół mówi o tym głośno (rodzenie islamistom dzieci).

Poczują że im rydz do dupy zagląda to im rozum wróci.

sezamkowyRozpierdol

2017-09-01, 14:24
szpajder napisał/a:

O! Abraxus, sezamkowy i voidfinity :) Kółeczko wzajemnej ateistycznej adoracji



Jestem agnostykiem zero-jedynkowy człowieku :lol:

szpajder napisał/a:

nie wyszło wam tym razem z gównoburzą.



Jak to nie wyszło? 3 rybki już są :amused:

szpajder napisał/a:

Ale krążą słuchy, że loaloa dziś wraca z kolonii, więc będzie wam już raźniej.



Oby jak najprędzej bo zawsze doprowadzał do eksplozji dupska każdego prawaka :amused:

Wiewór

2017-09-01, 14:52
Cytat:

O! Abraxus, sezamkowy i voidfinity Kółeczko wzajemnej ateistycznej adoracji - nie wyszło wam tym razem z gównoburzą. Ale krążą słuchy, że loaloa dziś wraca z kolonii, więc będzie wam już raźniej.


Ja się wolę określać jako antyteista ale ateista też może być :-D
Wyszło, wyszło. Nawet nie musieliśmy się wysilać a pochwyciliśmy we wnyki trzy barany boże :mrgreen:
Poza tym spokojna twoja rozczochrana! Dopiero 14:45. Niedawno skończyła się poranna zmiana w fabrykach dziurek do pasków im. Lecha Kaczyńskiego. Wiesz ile nieokrzesanych brudnych prawico-katolibów półanalfabetów wejdzie niedługo oglądać sadola przy swojej piątkowej pandze powszedniej?
Trzeba dzwonić do Wojewódzkiego sztabu zarządzania kryzysowego, żeby organizowali już dodatkowe łóżka i lekarzy no ostrym dyżurze proktologicznym :amused:

Jo...........23

2017-09-01, 17:09
voidinfinity napisał/a:

Użycz żonę w takiej sytuacji (po chrześcijańsku).
.



Spodziewałem się po Tobie jakich argumentów, a to co to miało być?
Żeś się tylko ośmieszył w swojej zajadłości.

Nawet debil wie, że w KAŻDYM małżeństwie "użyczenie żony" to zdrada i jest karalne. U chrześcijan, żydów, buddystów, hinduistów, a nawet mahometan czy innych pogan.
A w KRK jest to dodatkowe złamanie VI przykazania.
Nie panujesz nad emocjami.
Poczucie winy? Tzw. PAS (Post Abortion Syndrome)?



voidinfinity napisał/a:


Chociaż mam przeczucia, że tak długo jak chodzi o wyręczanie się innymi to jesteście chętni - ale gorzej jak trzeba coś zrobić samemu.
Ojej rodzą się kaleki...a ile kalek przygarnąłeś jeden z drugim? No właśnie.
Dlatego mówię o sojuszu socjalistów z katolikami - bo w mówieniu o tym jak inni mają dysponować swoimi zasobami to jesteście siebie warci.



Nie prawda.
Wielokrotnie jeździłem na obozy z niepełnosprawnymi z DA "Węzeł" w Łodzi oraz "Caritas" Łódź.
Harówa od świtu do nocy za dobre słowo. Po latach pojawiło się słowo "wolontariusz".
Przez długie lata miałem z kontakt z tymi osobami. (Odwiedzanie, sprządanie, spacery itp.) Część z byłych moich podopiecznych już nie żyje.

W Łodzi jest... szpital? hospicjum? (Niedaleko Kochanówka) NIe wiem jak to nazwać.
Były tam dzieci i młodzież trochę (Down) oraz baaardzo upośledzone . Fizycznie i psychicznie.
Opiekowały się nimi jakieś siostry zakonne. Nie pamiętam jakie.
Robiły przy nich WSZYSTKO co potrzebne. Od karmienia do mycia z gówna, bo część z tylko leżała w łóżku.
Dla mnie jako nastolatka był to wstrząs.
Nigdy wcześniej nie widziałem takich upośledzeń.
Nigdy nie widziałem również tak radosnych i sprawiających wrażenia szczęśliwych kobiet jak te zakonnice.
One były szczęśliwe harując przy tych dzieciach dzień i w nocy.
Rodzice odwiedzali je czasem raz na miesiąc. Czasem wcale.

Życie każdego człowieka jest bezcenne. Twoje również.

Wasze zdjęcia "dziękuję, że mnie wyabortowałeś" podszyte są czystym szataństwem.
Te dzieci są chore. Urodziły się chore. I zabicie ich to jest czysty SOCJALIZM podszyty "troską o cierpiących".
Tak wprowadzano legalną eutanazję w Holandii.
Tak wprowadzał Piłsudski (Mościcki) legalną aborcję w Polsce, Hitler w Niemczech i Lenin w ZSRR.
Sami socjaliści. Więc o jakim sojuszu katolików z socjalistami Ty bez sensu pie**olisz?
Bez odbioru.

voidinfinity

2017-09-01, 17:31
Jod123 napisał/a:

Tzw. PAS (Post Abortion Syndrome)?



Tak k***a - płoda z dupy wyskrobałem :krejzi:

Jod123 napisał/a:


Wielokrotnie jeździłem na obozy z niepełnosprawnymi z DA "Węzeł" w Łodzi oraz "Caritas" Łódź.



A ilu przygarnąłeś jako swoje dzieci? :amused:

Bo wiesz, na obóz, tak na chwilę, jak akurat masz chęć - to każdy frajer potrafi. No dobra, może nie każdy - ale chyba widzisz różnicę między opieką na chwilę (konkretny okres - i to ty decydujesz jak długi), a opieką do końca życia?

Jod123 napisał/a:


Życie każdego człowieka jest bezcenne. Twoje również.



Ratowałbyś Hitlera, Stalina albo Pol Pota? To ty niezły krejzol jesteś.

edit: Zresztą to jest jeden z tych przykładów gdzie możecie z socjalistami za rączkę iść. Tak jak oni uważacie, że człowiek ma wartość sam w sobie. A ja akurat uważam, że człowiek jest coś warty poprzez swój wkład do społeczeństwa. Inaczej dochodzisz do absurdów, że zahiviony analfabeta z afryki jest wart tyle samo co ty.
No ale na tym portalu podwójna moralność i hipokryzja to standard.

Jod123 napisał/a:


Te dzieci są chore. Urodziły się chore. I zabicie ich to jest czysty SOCJALIZM podszyty "troską o cierpiących".



Urodziły się i zaczęły funkcjonować jako ludzie - ponieważ inni ludzie są sp***oleni umysłowo i chcą poprawiać naturę, ale nie tak do końca, bo w normalnych (edit: naturalnych) warunkach jedno z drugim umarłoby przy porodzie.

Jod123 napisał/a:


Tak wprowadzano legalną eutanazję w Holandii.



I prawidłowo - nie każdy godzi się na to by być zwierzęciem, które utrzymuje się siłą przy funkcjach biologicznych.

Jod123 napisał/a:


Tak wprowadzał Piłsudski (Mościcki) legalną aborcję w Polsce, Hitler w Niemczech i Lenin w ZSRR.



Chcesz używać korelacji jako dowodu? Słabo.


Jod123 napisał/a:


Sami socjaliści. Więc o jakim sojuszu katolików z socjalistami Ty bez sensu pie**olisz?
Bez odbioru.



Napisałem chyba? Chcesz ratować nienarodzone dzieci? To sobie adoptuj takie chore dziecko. Taki kontrakt - ktoś decyduje się nie abortować, a ty się zgadzasz adoptować i utrzymywać, leczyć itd.

Jo...........23

2017-09-01, 17:35
janlew napisał/a:

Na ziemiach Polskich wprowadził ją inny wybitny socjalista Adolf Hitler, co ciekawe zakazując jej w Niemczech.



To oczywiście prawda co napisałeś w innych punktach.
W tym... jest to półprawda.

Rzeczywiście w 1943 Hitler wprowadził legalną aborcję "na żądanie" jednocześnie zakazując jej w Germanii.
Co to oznacza? Że do tej pory w Niemczech aborcja była legalna! Konkretnie od 1935 roku. (ze wgl na zdrowie kobiety wcześniej).

Z wielką przykrością piszę, że Polska była DRUGIM po ZSRR państwem legalizującym aborcję.
Zalegalizowano ją w 1932 roku za nieoficjalnych rządów Kaczyń... przepraszam, chciałem napisać Piłsudskiego.
Tak, tego dezertera i tchórza z 1920 roku, który złożył dymisja z funkcji Głównego Wodza jak ruscy byli pod Warszawą.
Tego, który zatwierdził "Zdradę Ryską".
Tego zamachowca stanu i mordercy z 1926 roku.
Tego zabójcy generałów WP w tym faktycznego zwycięskiego Dowódcę Wojsk z pod Warszawy 1920 r. gen. Tadeusza J. Rozwadowskiego.
Tego ówczesnego Dyzmy i Bolka w jednej osobie.

szpajder

2017-09-01, 20:22
Hahah dobrego wieczoru! Bóg z wami!

kyrodian

2017-09-01, 21:00
sezamkowyRozpie**ol napisał/a:

@up

Bóg to k***a niebieska



Wystarczy nam sezamkowa k***a :roll:

Niebieskiej nigdy nie widzialem... :mrgreen:

Temat wraca jak rzeka. Aborcja powinna byc dostepna, ale nie w kazdej sytuacji, a taka opinie prezentujecie.



Badz co badz, to nowe zycie, a rozwiazanie ktore proponujecie prowadzi do takich sytuacji jak ta z filmiku.

Diagnostyka w naszych czasach jest na tyle zaawansowana, ze bardzo latwo stwierdzic czy dziecko nie bedzie moglo samodzielnie funkcjonowac, czy plod zagraza zyciu matki. Dopokie nie zachodzi jedno ani drugie aborcja powinna byc zabroniona. W przypadku gwaltu powinna decydowac sama kobieta. Bardzo latwo dostosowac prawo do takich ustalen. Jestem przekonany, ze nie dojdzie do calkowitego zakazu aborcji, po prostu zostanie ona zaostrzona w taki sposob.

voidinfinity

2017-09-01, 21:57
kyrodian napisał/a:

Dopokie nie zachodzi jedno ani drugie aborcja powinna byc zabroniona.



Zabroniony to powinien być socjalizm, taką samą karą jak kradzież zuchwała.