18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

BKKWK

2017-08-31, 16:42
Ostatnia sytuacja - po ch*j uciekał na krawężnik? Przecież każdy lekko myślący wie, że zawieszenie tego nie wytrzyma, a sprawca sobie pojedzie.

saves

2017-08-31, 18:18
Mamusia i tatuś na rowerach, to wyjątkowi idioci.

songsi

2017-08-31, 18:34
nie potrzebnie uciekali

acassis

2017-08-31, 19:50
Więszość sytuacji dałoby się uniknąć... Nie wiem czy to wielkie polowanie na OC/AC i po to montują sobie kamerki ??

magicrodek123

2017-08-31, 20:00
Ja nie ogarniam, tylko mi szybciej leci noga na hamulec niż ręka na klakson?

Essent

2017-08-31, 20:09
magicrodek123 napisał/a:

Ja nie ogarniam, tylko mi szybciej leci noga na hamulec niż ręka na klakson?



Jednemu z kierowców na tym filmiku szybciej ręka poleciała na przycisk do kamerki niż na hamulec :homer:

dziobak90

2017-08-31, 20:19
0:20

Wyj***ł się od nadmiaru ch*jowych decybeli :D

waloos

2017-08-31, 20:47
3:40 - no idealnie pokazuje logikę, a właściwie jej brak u kobiet.

Kurde jak faceci powodują wypadki, to najczęściej jest to świadome łamanie przepisów - a to prędkość, to wyprzedzanie na zakazie, przejazd na późnym żółtym itp.
Baba natomiast jak coś odpie**oli to nawet nie ma o tym pojęcia, taka nieświadomość jest 100 razy gorsza.

Idiotka pcha się na drogę, wymusza pierwszeństwo i tłumaczy się, że ona powolutku jechała, no k***a mać - po takim tekście to od razu bym na policję dzwonił, nawet jakby stwierdziła, że faktycznie zj***ła i możemy się dogadać.

No ale co się dziwić, duży SUV i kobieta to jest stuprocentowa pewność, że prowadzi roszczeniowa k***a.

ellsworth

2017-08-31, 20:58
waloos napisał/a:

3:40 - no idealnie pokazuje logikę, a właściwie jej brak u kobiet.

Kurde jak faceci powodują wypadki, to najczęściej jest to świadome łamanie przepisów - a to prędkość, to wyprzedzanie na zakazie, przejazd na późnym żółtym itp.
Baba natomiast jak coś odpie**oli to nawet nie ma o tym pojęcia, taka nieświadomość jest 100 razy gorsza.

Idiotka pcha się na drogę, wymusza pierwszeństwo i tłumaczy się, że ona powolutku jechała, no k***a mać - po takim tekście to od razu bym na policję dzwonił, nawet jakby stwierdziła, że faktycznie zj***ła i możemy się dogadać.

No ale co się dziwić, duży SUV i kobieta to jest stuprocentowa pewność, że prowadzi roszczeniowa k***a.


Tyle, że w tym przypadku to raczej temu debilowi z kamerą powinni zabrać prawo jazdy, a nie jej, bo albo jest psychiczny i pie**olnął ją z premedytacją, albo kompletnie ślepy skoro nie widział co się dzieje. Tak, czy zrak nie powinien więcej za kółkiem usiąść.

przemo60

2017-08-31, 21:00
czemu w kazdym odcinku duza czesc zawsze sie powtarza???

waloos

2017-08-31, 21:27
ellsworth napisał/a:


Tyle, że w tym przypadku to raczej temu debilowi z kamerą powinni zabrać prawo jazdy, a nie jej, bo albo jest psychiczny i pie**olnął ją z premedytacją, albo kompletnie ślepy skoro nie widział co się dzieje. Tak, czy zrak nie powinien więcej za kółkiem usiąść.



Nie k***a, od tego są przepisy żeby ich przestrzegać. Po to są ustalone zasady, żeby wszystkim jeździło się lepiej, żeby mogli przewidywać jak zachowa się inny uczestnik ruchu. I jak jest zasada, że z podporządkowanej nie wyjeżdżamy komuś przed maskę, to się tego trzymajmy.

I ch*j z tym czy gość mógłby zdążyć czy nie, winna jest debilka, a jej tłumaczenie, że jechała powolutku niech sobie wypróbuje np na przejeździe kolejowym, będzie korzyść dla wszystkich.

Inna sprawa, że na kamerce ciężko stwierdzić czy mógłby zdążyć czy nie, bo prędkość odczytywana mocno zależy od jakości kamery czy choćby kąta widzenia.

Black Snake

2017-08-31, 21:30
@magicrodek123 - co więcej. Jeżdżę dużo więc i dużo sytuacji mam nieprzyjemnych na drogach i nie pamiętam kiedy ostatni raz trąbiłem. Hamulec, redukcja, kontra. Nie wiem, czy oni po 3 ręce mają, fiutem tego klaksona wciskają, czy po prostu nic innego zrobić nie umieją...