18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szmicer

2017-08-31, 22:20
1:12 p*zda. 0 reakcji i próby ucieczki na pobocze

pisage

2017-08-31, 23:11
Każdy kolejny filmik utwierdza mnie w przekonaniu, że jeśli bluzgasz za kierownicą to znaczy, że nie obserwujesz drogi.

Autentyks

2017-09-01, 00:23
Panowie, kamerka w 2:09, ktoś się orientuje co budżetowego będzie nagrywać w podobnej jakości?

Wiewór

2017-09-01, 08:45
We wszystkich autach albo disco polo albo gówno techno :catfacepalm:
Poziom intelektualny tego narodu to jest rów mariański.

magicrodek123

2017-09-01, 11:24
Black Snake napisał/a:

@magicrodek123 - co więcej. Jeżdżę dużo więc i dużo sytuacji mam nieprzyjemnych na drogach i nie pamiętam kiedy ostatni raz trąbiłem. Hamulec, redukcja, kontra. Nie wiem, czy oni po 3 ręce mają, fiutem tego klaksona wciskają, czy po prostu nic innego zrobić nie umieją...



Mam tak samo, jak już mi się ktoś wpie**ala przed maskę to hamulec, ew. szybkie spojrzenie w lusterka czy mogę sp***olić na bok. No ale po co jak można trąbić bo wtedy przecież nagle samochód zniknie nam z drogi.

zairland

2017-09-01, 11:37
ellsworth napisał/a:


Tyle, że w tym przypadku to raczej temu debilowi z kamerą powinni zabrać prawo jazdy, a nie jej, bo albo jest psychiczny i pie**olnął ją z premedytacją, albo kompletnie ślepy skoro nie widział co się dzieje. Tak, czy zrak nie powinien więcej za kółkiem usiąść.



A kto normalny na trzeźwo w aucie słucha "r*cham ciebie nagą r*cham rozebraną r*cham ciebie całą r*cham bo masz młodsze ciało tu tu tu tu erere..." tylko pojeby które nie mają wyobraźni przestrzennej...

PaniczDrozder

2017-09-01, 13:13
@waloos obejrzyj sobie dokładnie ten filmik, widać że typ przyspiesza mocniej jak babka wyjeżdża, a że nie zdążył zahamować to albo jego premedytacja, albo wina hamulców które chyba sobie z rowera wstawił. W każdym razie, nie wydaje mi się żeby warto było egzekwować swoje pierwszeństwo. Widzisz jakikolwiek plus takiego zachowania?

mooop12

2017-09-01, 14:00
@Velture czy ty masz bolca w dupie czy jak? Przyj***łeś się do gościa, zwyzywałeś go od p*zd, on nawet Ci nie odpisał bo pewnie był mądrzejszy i teraz niby że on ma tu wybujałe ego i kompleks mikropenisa? Chyba wszyscy wiemy kto z was dwojga ma w.w. problemy :idzwch*j:

gabriel0

2017-09-03, 15:48
acassis napisał/a:

Więszość sytuacji dałoby się uniknąć... Nie wiem czy to wielkie polowanie na OC/AC i po to montują sobie kamerki ??



To po to tyle za to gówno płacę, żebym musiał uważać na idiotów?