18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

A Ty? O co walczysz?

Cara_Al_Sol • 2017-12-17, 14:11
What are you fighting for?
Miła animacja, czasy IIWŚ. Najprawdopodobniej operacja Torch lub Overlord.
Uwaga, Język angielski Wymagany na poziomie Liceum*!

*Lub zostałeś wychowany na Cartoon Network EN
P.S. W dzisiejszych czasach, nieznajomość języka angielskiego, to
kalectwo i marny powód do dumy, więc daruj sobie komentarze, k?

Pozdrawiam!

Halman

2017-12-17, 14:15
Cara_Al_Sol napisał/a:


P.S. W dzisiejszych czasach, nieznajomość języka angielskiego, to
kalectwo i marny powód do dumy, więc daruj sobie komentarze, k?
8-)



poj***ło cię gimbusie?

~Imperator

2017-12-17, 14:56
W moich czasach w liceum uczono j. Rosyjskiego, wstawiasz materiał na Polskim portalu i wstawiaj z Polskim tłumaczeniem.


lakeroll

2017-12-17, 15:43
Cytat:

"k?"

co to k***a oznacza?

sh...........ns

2017-12-17, 15:59
ja pierodle jask mnieśmiesza te polaczki podniecające sie ża znają angielski idz w h*j z tym vpolaczkowaniem

Cara_Al_Sol

2017-12-17, 16:00
lakeroll, k = ok = okay = kk = alright.
A co do reszty, typu HAL9000/2 i takie tam... Napisałbym coś, ale sezamkowy zrobi to lepiej.
Nie warto tracić czasu na tłumaczenie dla głąbów.
Imperator, Вы понимаете?

ExtraPower

2017-12-17, 16:41
Jaki mądralek się znalazł... żałosny.

kr...........81

2017-12-17, 17:02
jakiś anglojęzyczny cebulak tu się wypowiada dwa miesiące za granicą i mogę wszystko

Hoofner

2017-12-17, 17:48
Debil z maincrafta przyszedł na sadistic
Język Angielski to język innego państwa i na ch*j nikomu nie potrzebny w Polsce , but if you want coment in english so much i can do it for you, you fucking cunt what move to UK with down sydnrome and small dick, shut you mouth and suck black dick , now go back clean toilets, that the only job what you can do so
FUCK YOU i hope you understand that .

Po Polsku ''pie**ol się''.

Adminy mam nadzieję , że nie dostanę bana.

Cara_Al_Sol

2017-12-17, 19:10
shokobons, ExtraPower, krisman1981, a zwłaszcza ty, Hoofner,
P.S. Macie się skupić na materiale, nie na komentarzu/komentarzach.
Widzę, że za trudny.
Albo umęczona dusza nie pozwala.
Nie wiem.

krasnal_hałabała

2017-12-17, 20:08
Cara_Al_Sol napisał/a:

lakeroll, k = ok = okay = kk = alright.
A co do reszty, typu HAL9000/2 i takie tam... Napisałbym coś, ale sezamkowy zrobi to lepiej.
Nie warto tracić czasu na tłumaczenie dla głąbów.
Imperator, Вы понимаете?




Tak, rozumiem, rozumiem też to że jesteś snobem i łechtasz sobie ego wyzywając innych od kaleków umysłowych bo sam może i znasz ten angielski ale tak jak nieznajomość angielskiego jest kalectwem tak znajomość tego języka nie jest powodem do pysznienia się bo skoro nieznajomość jest kalectwem to tak jakbyś pysznił się z powodu posiadania nóg i gardził ludźmi bez nóg, jakbyś znał sanskryt albo aramejski to mógłbyś się pysznić a angielski jest zbyt powszechny żeby znajomość tego języka była powodem do dumy.

Co więcej wyczuwam manipulację bo przecież jak powiesz "angielski na poziomie liceum" to bydełko da ci piwa w obawie że jeśli nie postawi to będzie uznany za kogoś kto jest głupszy po nie zna angielskiego chociaż to wcale mu nie grozi. Nikt nie chce uchodzić za głupiego a ja mam w dupie owczy pęd, ode mnie browara nie dostaniesz choćbyś wrzucił tysiąc tematów a na każdym byłoby tysiąc karłów opie**alających kiełbachę kosmitom.

Noside

2017-12-17, 20:13
@Cara_Al_Sol Dopie**alasz się, to zostałeś dopie**olony. Morda w kubeł i do garów. Jest pełno ludzi bardziej wartościowych od Ciebie i nie znają oni żadnego obcego języka. Miej to na uwadze. Troszeczkę skromniej i z szacunkiem.

Jak już piszesz o tym, jaki ten język jest ważny i jaki jest prosty, to zademonstruj to czasem i przetłumacz na polski tekst, w końcu to polskojęzyczny portal.

P.S. Napie**alam w dwóch obcych, swobodnie mówię w dwóch kolejnych, dukam w jeszcze dwóch.
To według Twojej logiki stawia mnie wyżej, ale nie mam Cię za robaka z tego powodu, tylko przez Twoje wymądrzanie się.

masonski-cyklista

2017-12-17, 21:09
Moje teoria jest tak, że ludzie którzy nie chcą robić tłumaczeń dla "głąbów" sami boją się ośmieszenia przez "niedociągnięcia" na przykład w gramatyce, co innego rozmawiać z kumplem przy piwie a co innego tłumaczyć na forum publiczne. Ja akurat mam to szczęście że w szkole podstawowej podstawowej wprowadzili mi j. angielski chyba w 7 klasie jeżeli dobrze pamiętam. A materiał śmieszny jak ubieranie choinki w czerwcu.
Pozdrawiam

werther

2017-12-17, 22:46
shokobons napisał/a:

ja pierodle jask mnieśmiesza te polaczki podniecające sie ża znają angielski idz w h*j z tym vpolaczkowaniem



Jak mnie śmieszy takie umysłowe dno, co po polsku pisać nie potrafi.

somelier

2017-12-17, 23:16
Bitwa na cebule za:
3...
2...
1...