18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

A Ty? O co walczysz?

Cara_Al_Sol • 2017-12-17, 14:11
What are you fighting for?
Miła animacja, czasy IIWŚ. Najprawdopodobniej operacja Torch lub Overlord.
Uwaga, Język angielski Wymagany na poziomie Liceum*!

*Lub zostałeś wychowany na Cartoon Network EN
P.S. W dzisiejszych czasach, nieznajomość języka angielskiego, to
kalectwo i marny powód do dumy, więc daruj sobie komentarze, k?

Pozdrawiam!

PhantomMask

2017-12-19, 00:15
O ho jakiś ch*j zbolały gary w uk myje :mrgreen:

nano50

2017-12-19, 00:15
Mors_Nigra napisał/a:

@nano50 rzecz w tym, że żeby rozumieć angielski w podstawowym stopniu wystarczy obcować z internetem i nie być skończonym debilem. Nie twierdzę, że ktokolwiek musi się uczyć tego języka. Nikt nic nie musi. Musi to na rusi. Ja się NIGDY nie uczyłem angielskiego, ani w szkole, ani w domu. A dziś codziennie rozmawiam i piszę z ludźmi w tym języku bez żadnych przeszkód i przestojów.

PS: J. ang. trendy? lol, po prostu można się w tym języku porozumieć z ludźmi na CAŁYM świecie. Żaden inny język nie daje takich możliwości i szansy na porozumienie się z obywatelem jakiegokolwiek kraju na ziemi jak j. ang. Co z tego, że więcej ludzi gada po chińsku i hiszpańsku skoro te języki ograniczone są do swoich regionów? Angielski natomiast nie jest.



No oczywiście, tego nie kwestionuję. Angielski jest językiem międzynarodowym i niezwykle przydatnym. W teraźniejszym świecie podstawą, którą należy znać, gdyż w takich czasach żyjemy, że 2 języki to norma, minimum.
Jednakże chodzi mi o to, że w Polsce angielski do większości spraw i w sumie całego ogółu angielski wymagany nie jest. Dlatego też jeżeli ktoś go nie umie to jego sprawa i może mówić w pięciu innych językach, a angielski nie jest mu kompletnie do niczego potrzebny.

Warchlak1920

2017-12-19, 02:17
Abraxus napisał/a:

Zawsze kisnę z matołów, którzy znajdują dla siebie usprawiedliwienie dlaczego nieznajomość chociaż jednego języka obcego to powód do dumy i najwyższy możliwy poziom patriotyzmu. Zbiegiem okoliczności (oczywiście) tacy ludzie zazwyczaj nie potrafią nawet pisać poprawną polszczyzną... ciekawe czemu?
Dla mnie jest tylko jedno usprawiedliwienie. Pochodziliście z patologicznej rodziny i nikt wam nie dał szansy aby się nauczyć języka obcego.
W innym wypadku jesteście leniwymi tłukami bez wykształcenia a nie patriotami i nonkonformistami. Pogódźcie się z tym.


Sezamkowy czekamy na opinię :mrgreen:



To musisz kisnąć sam z siebie, bo Twoja polszczyzna idealna to też nie jest. Pewnie dlatego, że jesteś z patologicznej rodziny, tak można to sobie tłumaczyć.

Nikt tutaj nie jest dumny z tego, że nie zna chociaż jednego języka obcego, tylko ciśnie gromy w typa co celowo szczuje do gówno burzy przez taki, a nie inny opis. Nie wiem co się tak uczepiliście braku znajomości języka angielskiego. Z tego co mi się wydaję, jesteśmy na polskim forum oraz, że w tym kraju urzędowym językiem jest język polski, którego używa zdecydowana większość społeczeństwa. Więc jeśli chce się dotrzeć do większego grona użytkowników, to daję się treści z językiem polskim, bądź jakieś tam tłumaczenie. Można także nie dać żadnego tłumaczenia i tyle, kto chce to zobaczy. Jednak można zrobić tak jak Cara_Al_Sol, w opisie przypie**olić się do ludzi, wyśmiać i czekać na komentarze. Tylko po co? Odpie**olił manewr jak ci spece od reklamy napoju Tigera. I co, o to Ci chodziło luju?

Fragless

2017-12-19, 05:48
Z jednej strony zgadzam się ze stwierdzeniem, że "brak znajomości angielskiego w dzisiejszych czasach to kalectwo". Nie ukrywajmy, że większość z nas nak***ia (lub też nak***iało) w gry, które dzisiaj w 80% nie mają polskiej lokalizacji; na różnych sprzętach; w programach i aplikacjach też nierzadko jest tylko angielski. Niestety ten parszywy język przedarł się już do naszej kultury i jest praktycznie wszędzie. Uważam więc, że jeżeli jesteś w wieku 15-35 lat i nie potrafisz zrozumieć lub "uklicić" prostego zdania po angielsku to jesteś, albo amebą, albo mieszkasz w jaskini.

Z drugiej strony to co niektórzy mają słuszność, bo jednak jest tu pare starych koni, którzy uczyli się kacapskiego lub niemieckiego, a czym człowiek starszy to języka trudniej się nauczyć. Poza tym jak już ktoś wyżej napisał - to jest polski portal. Mimo, że angielski to mój drugi język nie znaczy, że go lubię i często zaglądam tutaj żeby od niego odpocząć, więc nie mam ochoty oglądać tu materiałów w tym parszywym języku.

ePeeL

2017-12-19, 09:22
nano50 napisał/a:



Czy Ciebie popie**oliło? Kolejna kaleka, która język zna tylko z podręcznika, zero praktyki. Nie słyszałeś jeszcze, że w każdym języku najważniejszy jest przekaz?
Co za przygłup.



Aha, i to Cię uprawnia do bycia idiotą? To po polsku też mow w taki sposób żeby Cię tylko zrozumieli. Przecież najważniejszy jest przekaz.
Zero praktyki... Pracowałem na wyspach, a samym angielskim posługuje się biegle w 2-3 akcentach i żadna parowa nie będzie mi mówić, że znam angielski tylko z książek. Chciałeś zabłysnąć, a tylko zrobiłeś z siebie idiote i prymitywa. A, i jeśli uważasz, że anglik nie widzi różnicy między IS, a WAS to się grubo mylisz ;)

Charybda

2017-12-19, 10:25
Na przystanku siedzą dwaj mężczyźni. Nagle podjeżdża samochodem obcokrajowiec. I pyta się o coś po angielsku, po niemiecku, francusku i hiszpańsku. Jeden mężczyzna do drugiego:
- Marek, trzeba było się uczyć języków obcych to byś się dogadał.
- No i po co. On zna 4 języki i co? Dogadał się ?

Jorgen88

2017-12-19, 11:13
Cara_Al_Sol, brawo za wywołanie tak zacnej gównoburzy między debilami a kalekami :lol: ja znam angielski dobrze ale się tym nie chwalę a wy znacie ruski lepiej ode mnie a się za to nie przypie**alam...jednym słowem patologia :lol: i debilami są ci co mają ból dupy o to że nie mają czegoś co mają inni (znajomość angielskiego)
k***a cebulą od was jebie a wręcz k***i

piotrFr

2017-12-19, 12:25
Mors_Nigra napisał/a:



PS: J. ang. trendy? lol, po prostu można się w tym języku porozumieć z ludźmi na CAŁYM świecie. Żaden inny język nie daje takich możliwości i szansy na porozumienie się z obywatelem jakiegokolwiek kraju na ziemi jak j. ang. Co z tego, że więcej ludzi gada po chińsku i hiszpańsku skoro te języki ograniczone są do swoich regionów? Angielski natomiast nie jest.



Pojezdzij trochę po tym świecie to się zdziwisz.
A cała ta gówno burza przez barana, który myśli że jest geniuszem, bo ogarnia trochę angielski i nie wie, że są inne języki

Cara_Al_Sol

2017-12-19, 12:58
Jorgen88, Przyznam się szczerze, że kiedyś widziałem podobny tekst nt. znajomości język angielskiego... Na tym portalu.
Nie chciałem wywoływać burzy, tylko ozdobić (w mojej ocenie) ciekawy materiał...
Dalej już poszło. Wydaje mi się, że niektórym chodzi wyłącznie o to, aby się pokłócić w necie. W prawdziwym życiu nie mają na to szans. No nic, okręt płynie dalej.
Następnym razem napiszę tłumaczenie (Wtedy będzie krytyka za kiepskie tłumaczenie i błędy) - Zobaczymy jak odpowie sadolowa brać.
P.S. Fajnie widzieć, że wystarczy kilka zdań, by wywołać burzę o taką błahostkę - Pomijając ważne rzeczy.
Pozdrawiam.

Dexterous

2017-12-19, 14:00
Cara_Al_Sol napisał/a:


P.S. Fajnie widzieć, że wystarczy kilka zdań, by wywołać burzę o taką błahostkę - Pomijając ważne rzeczy.
Pozdrawiam.



Na tym właśnie polega piękno tego portalu :amused:

nano50

2017-12-19, 15:22
ePeeL napisał/a:



Aha, i to Cię uprawnia do bycia idiotą? To po polsku też mow w taki sposób żeby Cię tylko zrozumieli. Przecież najważniejszy jest przekaz.
Zero praktyki... Pracowałem na wyspach, a samym angielskim posługuje się biegle w 2-3 akcentach i żadna parowa nie będzie mi mówić, że znam angielski tylko z książek. Chciałeś zabłysnąć, a tylko zrobiłeś z siebie idiote i prymitywa. A, i jeśli uważasz, że anglik nie widzi różnicy między IS, a WAS to się grubo mylisz ;)



No to ch*jowo Ci coś idzie, skoro dalej nie znasz podstawowej zasady języka. A ode mnie się odpie**ol, angielski mam świetny, ponieważ przy moim stanowisku to jest wymagane, a Ty pogadaj sobie z jakim chcesz tłumaczem i każdy Ci powie to samo, że najważniejszy jest przekaz. p*zdo. :roll:

A i btw: Tak. W samej Anglii 90 % osób mówi łamanym angielskim i pewnie z 50 % anglików.

goldroger1234

2017-12-19, 16:30
i po co ta gownoburza.... jak ktos nie umie jezyka niech scrolluje w dol a co do drugich oszolomow jak ktos nie che sie uczyc j.angielskiego to co wam do tego ?

Pierdolewszystko

2017-12-19, 17:36
Imperator napisał/a:

W moich czasach w liceum uczono j. Rosyjskiego, wstawiasz materiał na Polskim portalu i wstawiaj z Polskim tłumaczeniem.



Większość Polaków zna angielski. Co więcej, staje się on powoli uniwersalnym, ponadnarodowym wspólnym językiem wszystkich ludzi.

Warto wstawiać takie wstawki na sadistic, dzięki temu ludzie się go uczą.

ePeeL

2017-12-19, 18:31
nano50 napisał/a:



No to ch*jowo Ci coś idzie, skoro dalej nie znasz podstawowej zasady języka. A ode mnie się odpie**ol, angielski mam świetny, ponieważ przy moim stanowisku to jest wymagane, a Ty pogadaj sobie z jakim chcesz tłumaczem i każdy Ci powie to samo, że najważniejszy jest przekaz. p*zdo. :roll:

A i btw: Tak. W samej Anglii 90 % osób mówi łamanym angielskim i pewnie z 50 % anglików.



To proszę Cię, jako ktoś kto według Twojego założenia jest ch*jowy, wytknij mi ten błąd :)

nano50

2017-12-19, 19:34
ePeeL napisał/a:



To proszę Cię, jako ktoś kto według Twojego założenia jest ch*jowy, wytknij mi ten błąd :)



:samoboj: