18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

yoyobart

2020-10-31, 12:20
k***a mać, w l. 80 walczyłem z komuną o Wolną Polskę,teraz po 31 latach historia zawraca, k***a niech kobieta decyduje,nie j***ny przepis,kler, czy inny ch*j...
aha w dupie mam pis,po i inne partie,jestem 50 letnim dziadem ,który trochę przeżył howgh jak mawiali starożytni górale

EdmundKemper

2020-10-31, 12:23
Szkoda, że skrajna lewica przypie**oliła się do słusznej sprawy. A Wy katole, naziole, popatrzcie trochę szerzej, bo o ile zdecydowanie bliżej mi do prawej strony niż lewej to skrajności czy to z jednej czy z drugiej strony są strasznie ch*jowe i należy je zwalczać.

Widelecc

2020-10-31, 12:34
ququa napisał/a:

sam jestes zjebem popieram Zbyslawa w 100 %
mam brata niepełnosprawnego i nawet nie potrafie sobie wyobrazić zeby go wyskrobano
byłes kiedyś w szkole specjalnej? widziałeś? dla ludzi którzy kochaja dziecko niewazne jakie sie urodzi
jelsi przerasta Cie bycie rodzicem nie płodz dzieci



Najwidoczniej tłuku nie odróżniasz "brata niepełnosprawnego" od dziecka które przez całe swoje życie (ile by nie trwało) będzie zwyczajnie warzywem bez szans na jakąkolwiek poprawę. Wymagającym 24godzinnej opieki, które nigdy nie wstanie z łóżka. Też masz takiego brata? Zmieniasz mu 10x dziennie pampersa? Wycierasz ślinę z brody i czyścisz odleżyny? Też urodził się bez płuc albo mózgu? Bo o takich płodach mowa i w takich przypadkach aborcja powinna być oczywistym WYBOREM rodziców. Jeśli ktoś chce niech urodzi to dziecko, ale ch*j innym - także tobie - do tego że nie chcą pogrzebać całego swojego życia w imię czyichś ideałów.

Lenart666

2020-10-31, 12:52
Powiedzcie mi jedno, skad na tej stronie tyle katolickiego ścierwa?

TFU.Bolek

2020-10-31, 13:04
Kościół uważa, że aborcja powinna być zakazana.
Nie-kościół uważa inaczej.
Teoretycznie mamy rozdział państwa i kościoła

A więc
Członkowie Kościoła, będąc dobrymi Katolikami niech dalej traktują swoje Kobiety jak inkubatory
Nie członkowie kościoła, będąc ludźmi rozsądnymi podejmą własną decyzję.

Wg. Kościoła i tak wszyscy zostaną osądzeni. Podobno Bóg dał Wolną Wolę człowiekowi. Dlaczego więc Katolicy tak się prują na temat aborcji? Żyj i daj żyć innym .... poważnie, karma może wrócić.

Protesty są jak najbardziej teraz potrzebne. PIS po raz kolejny próbował przepchnąć coś pod stołem. Tym razem za zasłonę nie służyła noc a pandemia. Lekarze mówią, że to niebezpieczna sprawa, a że się nie znam przyjmuję ich stwierdzenie jako pewnik.

Tak więc PIS (żeby nie było PO też wcześniej się do tego przyczyniło) wyjął kolejni klocek wolności z układanki. Ludzie dosyć mają życia w świecie nakazów i zakazów i to jeszcze kreowanych przez dziadków lat 80, którzy nie rozumieją otaczającego świata i jego dynamiki. Tak więc z hasłem aborcyjnym ruszyli w miasto. Tak, zaczęło się od aborcji, ale chodzi o wszystko. PIS zamydlił oczy ludziom 500+ a to jest jedyna rzecz jaką przeprowadzili skutecznie. Udało im się jeszcze nie spartolić łatania VAT. Potem mamy podniesienie minimalnych zarobków (tak to jest potrzebne, w ogóle nawet płaca minimalna to żart na dzień dzisiejszy), ale pojęcia makroekonomiczne są dla PIS magią. Dołożyli kilka podatków żeby zbilansować budżet, napięli wszystkie portfele łącznie z tym państwowym do granic wytrzymałości i przyszła pandemia. Znów rządy zakazów zamiast edukacji społeczeństwa. Zakazów, które dotyczą wyłącznie społeczeństwa, bo rządzący mogą mieć wyj***ne ... Ludzie mają dość, mają pretekst i nawet jak im się wydaje, że pokrzykują tylko za aborcją, tak nie jest. Można by takie pętle cały dzień opisywać.

Antifa to zło
Narodowcy to zło

Ale obie strony są potrzebne, żeby ci ze środka nie podryfowali za bardzo w którąś stronę

Paradoksalnie Kościół, gdyby nie właśnie aborcja, skrywany homoseksualizm i patriarchalna hierarchia, to idealne lewactwo. PIS głosząc naukę kościoła to forma partii komunistycznej, rządzącej nakazami, zakazami, więzieniami i dodatkami socjalnymi. Taaaa, to jest śmieszne. Spotkałem w zyciu kilku krzyczących na gajów, że to zło itd. itp. Zawsze zastanawiałem się, co ich tak interesuje kto co w łóżku robi i co kto komu wsadza. Potem okazywało się że lubią ssać penisy :) Ot taka dziwna prawidłowość.

Dziś Prymas Polski powiedział:

Cytat:

Kościół nie potrzebuje żadnego parasola ochronnego ze strony państwa. Potrzebuje tej słusznej autonomii, która jest między państwem i Kościołem



Niech więc kościół się oddzieli. Niech zostanie zerwana umowa konkordatowa a państwo i spółki skarbu państwa przestaną finansować tę organizację. Dodać do tego zakaz zbiórek na tacę, lub zwyczajnie opodatkować. Ok, niech związki wyznaniowe dostają pieniądze zgodnie z deklaracją obywatela.

Ilu gorliwych zostanie?

bardzo dobrze, że młodzi wyszli się teraz pruć, to oni za 10 - 20 lat będą obejmowali rządy, a jeśli takie rządy jak mamy dziś potrwają trochę dłużej ... mogą nie mieć czym rządzić.

PIS to j***ny żarty
Cała opozycja to kpina

pro libertate patriæ

Starzy Bogowie wracają.Wszystko wróci do normy. Kobiety będą mogły być kobietami a mężczyźni mężczyznami.

St...........on

2020-10-31, 14:39
j***na banda hipokrytów!

TVP wcześniej: " Na ulicach starcia kiboli z policją po derby piłkarskim..."- turboleminngi PiS: "j***ne bydło! Szczelajta do nich!"

TVP teraz: "Kibole tworzą bojówki, by chronić kościoły (gdzie jest policja, żandarmeria, TOW(sic!) "- turbolemmingi PiS: " Dobre chopoki, gnajta lewactwo".

Polska to j***ny Latający Cyrk Monty Phytona! j***ć prądem!

Z czasem kiedy obserwuję polską scenę polityczną , przekonuję się coraz bardziej do teorii ,że żydzi z polskiego rządu dążą do wyludnienia Polski ,aby mogli ściągnąć Izraelczyków spowrotem z niespokojnych ziem Izraela, do spokojnego kraju w środku Europy, reszte gojów zakuć w łańcuchy jak niewolników (teoria mówi, że koszty wyższego wykształcenia mają tak wyj***ć w górę ,że Kowalskiego nie będzie na to stać, więc zostanie tylko praca fizyczna- patrzac na ciągłe opodatkowania przedsiębiorców np.).

Pedofilek

2020-10-31, 16:56
Bourbonable napisał/a:

Ależ was k***a wszystkich w dupe szczypie ten cały strajk. Robią zadymę w słusznej sprawie a to, że doj***ły się do tego inne ugrupowania typu LGBT to już inna sprawa.
Nic nie dzieje się z przypadku, wszystkie ruchy zj***nego rządu są zaplanowane a wszystkie obecne strajki i inne wymysły są tym zjebom z Wiejskiej na rękę.
@Flodzia ale Ty tępa dzida jesteś, aż brak słów.



jedyną osobą którą szypie dupa to ty . j***ć strajkowców

Wiewór

2020-10-31, 17:46
Bourbonable napisał/a:

Ależ was k***a wszystkich w dupe szczypie ten cały strajk. Robią zadymę w słusznej sprawie a to, że doj***ły się do tego inne ugrupowania typu LGBT to już inna sprawa.
Nic nie dzieje się z przypadku, wszystkie ruchy zj***nego rządu są zaplanowane a wszystkie obecne strajki i inne wymysły są tym zjebom z Wiejskiej na rękę.
@Flodzia ale Ty tępa dzida jesteś, aż brak słów.



Wszyscy się dołączyli do protestów jakie zaczęly baby. Rolnicy, pracownicy gastronomii, nauczyciele... Teraz dołączą kwiaciarze i handlarze. To już jest strajk generalny i nie da się powiedzieć, że strajkuje tylko jakaś jedna określona grupa czy opcja polityczna. Do strajków przyłącza się KAŻDY kto uważa PiS za zaropialego czyraka na dupie. Nawet co bardziej myślący były już elektorat PiS.
To jest wzruszające... Polacy jednoczą się przeciwko reżimowi.
Moje marzenie się spełniło. Kacze imperium stoi w ogniu. Niedługo szczury zaczną opuszczać tonący okrętów kaczy zostanie sam albo wręcz partia go wywali do rynsztoka na pożarcie tłuszczy. A bez niego k***y z PiS zagryza się między sobą i kasę o władzę.

qwerq221

2020-10-31, 20:28
Bourbonable napisał/a:

Ależ was k***a wszystkich w dupe szczypie ten cały strajk. Robią zadymę w słusznej sprawie a to, że doj***ły się do tego inne ugrupowania typu LGBT to już inna sprawa.
Nic nie dzieje się z przypadku, wszystkie ruchy zj***nego rządu są zaplanowane a wszystkie obecne strajki i inne wymysły są tym zjebom z Wiejskiej na rękę.
@Flodzia ale Ty tępa dzida jesteś, aż brak słów.



w sprawie tepych kurew ktore nie potrafia byc odpowiedzialne tylko im ta "sprawa" służy.

Karboksylator

2020-10-31, 20:33
yoyobart napisał/a:

k***a mać, w l. 80 walczyłem z komuną o Wolną Polskę,teraz po 31 latach historia zawraca, k***a niech kobieta decyduje,nie j***ny przepis,kler, czy inny ch*j...
aha w dupie mam pis,po i inne partie,jestem 50 letnim dziadem ,który trochę przeżył howgh jak mawiali starożytni górale



więc uważasz, że jako ojciec dziecka nie masz żadnych praw do tego, czy zostanie usunięte, czy nie?
spoko, kobiety uważają, że tylko one mają do tego prawo. Dziwne, że po urodzeniu idą do sądu po alimenty. Może facet nie chciał dziecka?, a ona nie chciała usunąć? Czy nie powinna utrzymywać dziecka z własnych środków?

bartekmmm

2020-10-31, 22:09
Debil debilowy.

ZgRyZ

2020-11-01, 00:57
Bourbonable napisał/a:

Ależ was k***a wszystkich w dupe szczypie ten cały strajk. Robią zadymę w słusznej sprawie a to, że doj***ły się do tego inne ugrupowania typu LGBT to już inna sprawa.
Nic nie dzieje się z przypadku, wszystkie ruchy zj***nego rządu są zaplanowane a wszystkie obecne strajki i inne wymysły są tym zjebom z Wiejskiej na rękę.
@Flodzia ale Ty tępa dzida jesteś, aż brak słów.



masz rację Bourbonable. wytłumaczenie proste. większość tych, którym inteligencja wprost z pyska tryska, to opłacane za nasze podatki cienkie fleciki, którzy biorą kasę za negowanie rzeczy pozytywnych, a wychwalanie żołnierzy ichniego boga, ch.j wie skąd wziętego. najprawdopodobniej z warszafkowskiej pragi. dlatego ciągłe napady i wieczna naśmiewanka z rosjan i chińczyków, którym my teraz nawet do poziomu gówna w latrynie nie sięgamy. bydło, którym po oglądnięciu paru scen z kaotic lub innych new yorkerów zwieracze puszczają. znając się na wszystkim, dyskutują zawzięcie, nawet czasem nie wiedząc o czym. nie mają własnych dzieci, nie pracują, a ilość zaliczonych klas podstawówki, można sprawdzić po poziomie ortografii. nie podejmują decyzji ani za siebie, ani za innych. ot taki odpad poprodukcyjny rodzin patologicznych, gdzie rodzice nie mieli czasu zająć się dzieckiem z różnych powodów. można takie coś skomentować krótkim: srał was pies i to kundel.

Cycu320

2020-11-01, 07:24
Davenron napisał/a:

Byłem na jednym proteście. LGBT tam jest niewiele. Dominują zwykłe laski, które nie chcą pełnego otwarcia aborcji, a jedynie powrotu do kompromisu który działał. Oczywiście - jak pojawiła się okazja to pojawiła się i skrajna lewica. Ale zarówno te co chcą pełnego otwarcia, jak i PIS z tym swoim jebniętym planem całkowitego zakazu to dwie skrajności. Większość ludzi dystansuje się od nich na zasadzie "nie wyskrobałbym, ale na wszelki wypadek chcę mieć wybór, bo nie wiem co życie przyniesie"
Niech ktoś mi powie - co kochasie kościoła robią na sadistiku? To nie są k***y pisowskie k***y tylko albo opłacone pisowskie k***y, albo działacze tych zj***nych partii (konfederacja i pis). Za dużo tego. Jakoś nie chce mi się wierzyć, że ktoś świadomie poświęca takie godziny na rysownia wrogich obrazków czy memów jak wg rankingów protest popiera 70% ludzi. I do tego z takimi poglądami siedzi na sadistiku. Osoby związanej z kościołem by sadistik nie bawił. Tu k***y są tu świadomie i niszczą ten portal. Szkoda, że admin jest neutralny i tego gówna stąd nie posprząta.



Zaczęłeś dobrze gadać ale druga część ta zaczynająca się od "Niech ktoś mi powie" to zj***łeś jak się patrzy I co się zowie.

mandzur2408

2020-11-01, 11:32
Bourbonable napisał/a:

Ależ was k***a wszystkich w dupe szczypie ten cały strajk. Robią zadymę w słusznej sprawie a to, że doj***ły się do tego inne ugrupowania typu LGBT to już inna sprawa.
Nic nie dzieje się z przypadku, wszystkie ruchy zj***nego rządu są zaplanowane a wszystkie obecne strajki i inne wymysły są tym zjebom z Wiejskiej na rękę.
@Flodzia ale Ty tępa dzida jesteś, aż brak słów.



Obudź się .Ciemno ta to ty .