18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

xv89

2020-10-31, 02:25
Bourbonable napisał/a:

Ależ was k***a wszystkich w dupe szczypie ten cały strajk. Robią zadymę w słusznej sprawie a to, że doj***ły się do tego inne ugrupowania typu LGBT to już inna sprawa.
Nic nie dzieje się z przypadku, wszystkie ruchy zj***nego rządu są zaplanowane a wszystkie obecne strajki i inne wymysły są tym zjebom z Wiejskiej na rękę.
@Flodzia ale Ty tępa dzida jesteś, aż brak słów.



Dzbanowi by zapłacili, to by własną matkę sprzedał.

AlbertRammstein

2020-10-31, 02:45


Ten protest już dawno przestał być nakierowany na wyrok TK.
To już jest obraz ogólnego wk***ienia na to, co te parchy robią z naszym krajem.
2 mld na szczujnie, ułaskawianie pedofilów, zakłamywanie rzeczywistości by tylko seniorzy poszli na wybory,,Paco Sasino .
Można by tak bez końca. A trolle zamiast pomyśleć by może ludzi wesprzeć, to cieszą ryja gdy banda zamaskowanych zwierząt rzuca się na chcących coś zmienić młodych ludzi. Najpierw wyprowadzą wojsko przeciwko protestującym. Potem już przeciw wszystkim

pve11

2020-10-31, 03:09
AlbertRammstein napisał/a:

Ten protest już dawno przestał być nakierowany na wyrok TK.



On nigdy nie był nakierowany na wyrok TK, chodzi o zwykłe wywalenie do góry nogami całego porządku i ładu społecznego. Oczywiście, zdecydowana większość protestujących nie jest świadoma w czym bierze udział, ale organizatorzy się z zamiarami nie kryją, wykorzystując fakt, że nastoletnie Julki biorące udział w marszach nawet nie przeczytają ich postulatów, bo czytanie w tym gronie raczej modne nie jest.
Mój największy problem ze strajkiem kobiet jest taki, że jak PiSu i prezesa nienawidzę, tak widząc wściekłe lewackie idiotki wykrzykujące w ich stronę wulgaryzmy, zaczynam trochę przychylniej na nich patrzeć. Muszę się opamiętać, bo to prawdopodobnie podstęp prezesa.

ntrk

2020-10-31, 03:25
Widelecc napisał/a:

Tak to już w życiu jest że łatwo się rzuca górnolotne hasła gdy problem w najmniejszym stopniu nie dotyczy cię osobiście.
Bo jeśli dotyczy to i ksiądz leci załatwiać aborcję, i narodowiec "obrońca życia" po cichu załatwia "bo wiesz, to jest wyjątkowa i szczególna sytuacja".
Banda pie**olonych katozj***nych hipokrytów. Nawet w Iranie k***a bardziej liberalnie podchodzą do aborcji.
Pomożesz wychowywać to dziecko z mózgiem na wierzchu? Będziesz robić jako wolontariusz jeden dzień w miesiącu? Przyjmiesz do siebie jak jego rodzice kiedyś umrą?
Bo jak nie to WYpie**alAJ.
I przypadkiem nie bredź o "pomocy państwa" bo to zwyczajna fikcja.



Kurde, Widelecc, jak ja bym Cię zabrał na piwo, staryyyyy...

djted

2020-10-31, 03:57
Umiem_modować napisał/a:

Postulaty tego protestu fałszywej flagi



A wiesz k***a , ze płacisz na słuzbe zdrowia ? Policz ile w ciagu roku tego jest. Jak ktoś nie moze miec dzieciaka , ale chce to przez te wszystkie lata płacenia składek to sie uzbiera na 10 dzieciaków z in vitro. pie**olisz o prywatnej słuzbie zdrowia no to k***a niech oddadza pieniadze, które człowiek wpie**olił w nieudolna panstówke...

DiamondBack

2020-10-31, 04:16
Bourbonable napisał/a:

Ależ was k***a wszystkich w dupe szczypie ten cały strajk. Robią zadymę w słusznej sprawie a to, że doj***ły się do tego inne ugrupowania typu LGBT to już inna sprawa.
Nic nie dzieje się z przypadku, wszystkie ruchy zj***nego rządu są zaplanowane a wszystkie obecne strajki i inne wymysły są tym zjebom z Wiejskiej na rękę.
@Flodzia ale Ty tępa dzida jesteś, aż brak słów.


to was szczypie w dupę ten cały wyrok trybunału XD

modoc

2020-10-31, 04:55
Od kiedy PO h*jownia i cała reszta opie**alaczy się pod to podpięła to już nie jest strajk kobiet tylko próba powrotu do koryta.

buchcik

2020-10-31, 05:40
Bourbonable napisał/a:

Ależ was k***a wszystkich w dupe szczypie ten cały strajk. Robią zadymę w słusznej sprawie a to, że doj***ły się do tego inne ugrupowania typu LGBT to już inna sprawa.
Nic nie dzieje się z przypadku, wszystkie ruchy zj***nego rządu są zaplanowane a wszystkie obecne strajki i inne wymysły są tym zjebom z Wiejskiej na rękę.
@Flodzia ale Ty tępa dzida jesteś, aż brak słów.



Widzę że nastąpił incydent kałowy

:mrgreen:

Olsen312

2020-10-31, 06:04
Bourbonable napisał/a:

Ależ was k***a wszystkich w dupe szczypie ten cały strajk. Robią zadymę w słusznej sprawie a to, że doj***ły się do tego inne ugrupowania typu LGBT to już inna sprawa.
Nic nie dzieje się z przypadku, wszystkie ruchy zj***nego rządu są zaplanowane a wszystkie obecne strajki i inne wymysły są tym zjebom z Wiejskiej na rękę.
@Flodzia ale Ty tępa dzida jesteś, aż brak słów.



Morda tam xD

PANLACH

2020-10-31, 06:51
Niebawem po takich protestach ilość kretynów chodzących tam się zmniejszy , COVID zbierze swoje żniwo!
I to jedyny plus tych protestów :mrgreen:

ququa

2020-10-31, 06:59
Widelecc napisał/a:

Tak to już w życiu jest że łatwo się rzuca górnolotne hasła gdy problem w najmniejszym stopniu nie dotyczy cię osobiście.
Bo jeśli dotyczy to i ksiądz leci załatwiać aborcję, i narodowiec "obrońca życia" po cichu załatwia "bo wiesz, to jest wyjątkowa i szczególna sytuacja".
Banda pie**olonych katozj***nych hipokrytów. Nawet w Iranie k***a bardziej liberalnie podchodzą do aborcji.
Pomożesz wychowywać to dziecko z mózgiem na wierzchu? Będziesz robić jako wolontariusz jeden dzień w miesiącu? Przyjmiesz do siebie jak jego rodzice kiedyś umrą?
Bo jak nie to WYpie**alAJ.
I przypadkiem nie bredź o "pomocy państwa" bo to zwyczajna fikcja.



sam jestes zjebem popieram Zbyslawa w 100 %
mam brata niepełnosprawnego i nawet nie potrafie sobie wyobrazić zeby go wyskrobano
byłes kiedyś w szkole specjalnej? widziałeś? dla ludzi którzy kochaja dziecko niewazne jakie sie urodzi
jelsi przerasta Cie bycie rodzicem nie płodz dzieci

0_rafiks_0

2020-10-31, 07:15
Dlaczego moderacja takich materiałów nie usuwa? Nie dość, ze na innych portalach obrzucają się gownem w tym temacie, to tu tez?
Ludzie kochani, utrzymujmy poziom!

The_Generat

2020-10-31, 07:25
Coordinator napisał/a:

No właśnie znaczy. I to jak najszybciej, zanim uzyska samoświadomość i uzmysłowi sobie w jak ciemnej piździe jest i ze czekają go lata tortur, fizycznych i psychicznych. Tylko ze wam, katolskim łbom, religia zakłóca odbiór rzeczywistości



zanim zacznie pisać na sadisticu

Davenron

2020-10-31, 08:06
Bohdansk napisał/a:

Ale ostatnimi czasu wysyp tych kurew pisowskich...



Byłem na jednym proteście. LGBT tam jest niewiele. Dominują zwykłe laski, które nie chcą pełnego otwarcia aborcji, a jedynie powrotu do kompromisu który działał. Oczywiście - jak pojawiła się okazja to pojawiła się i skrajna lewica. Ale zarówno te co chcą pełnego otwarcia, jak i PIS z tym swoim jebniętym planem całkowitego zakazu to dwie skrajności. Większość ludzi dystansuje się od nich na zasadzie "nie wyskrobałbym, ale na wszelki wypadek chcę mieć wybór, bo nie wiem co życie przyniesie"

Niech ktoś mi powie - co kochasie kościoła robią na sadistiku? To nie są k***y pisowskie k***y tylko albo opłacone pisowskie k***y, albo działacze tych zj***nych partii (konfederacja i pis). Za dużo tego. Jakoś nie chce mi się wierzyć, że ktoś świadomie poświęca takie godziny na rysownia wrogich obrazków czy memów jak wg rankingów protest popiera 70% ludzi. I do tego z takimi poglądami siedzi na sadistiku. Osoby związanej z kościołem by sadistik nie bawił. Tu k***y są tu świadomie i niszczą ten portal. Szkoda, że admin jest neutralny i tego gówna stąd nie posprząta.


johny525

2020-10-31, 08:18
Takich pisowskich prostaków jak flodzia niestety duzo u nas :-/ .