18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bourbonable

2020-10-31, 08:21
Olsen312 napisał/a:

Morda tam xD



Pokolenie "xD" właśnie powinno zostać abortowane przed uzyskaniem świadomości.

betonowy_krokiet

2020-10-31, 09:06
Jaki śliczny ból dupy prawakowatych 500+. Polski prawaczek to taki mały kundelek szczekający w internecie i rozkazujący innym jak mają żyć. Szczekanie staje się tym głośniejsze im większa niemoc i strach ogarnia prawaczka. Strasznie głośno tu dziś szczekacie.

lilmuzynio

2020-10-31, 09:11
AlbertRammstein napisał/a:

Ten protest już dawno przestał być nakierowany na wyrok TK.
To już jest obraz ogólnego wk***ienia na to, co te parchy robią z naszym krajem.
2 mld na szczujnie, ułaskawianie pedofilów, zakłamywanie rzeczywistości by tylko seniorzy poszli na wybory,,Paco Sasino .
Można by tak bez końca. A trolle zamiast pomyśleć by może ludzi wesprzeć, to cieszą ryja gdy banda zamaskowanych zwierząt rzuca się na chcących coś zmienić młodych ludzi. Najpierw wyprowadzą wojsko przeciwko protestującym. Potem już przeciw wszystkim



Proponuje jebnac sie czyms twardym i ciezkim w ten twoj pusty leb.

Karboksylator

2020-10-31, 09:25
Bourbonable napisał/a:

Ależ was k***a wszystkich w dupe szczypie ten cały strajk. Robią zadymę w słusznej sprawie a to, że doj***ły się do tego inne ugrupowania typu LGBT to już inna sprawa.
Nic nie dzieje się z przypadku, wszystkie ruchy zj***nego rządu są zaplanowane a wszystkie obecne strajki i inne wymysły są tym zjebom z Wiejskiej na rękę.
@Flodzia ale Ty tępa dzida jesteś, aż brak słów.



99% nawet nie wie po co tam idzie.
co 15 latka wie o badaniach prenatalnych,
skąd u 16 latki pomysły, że od razu zajdzie w ciążę jak ją ktoś zgwałci
nawet nie wiedzą, ile lat ma ta ustawa, ani nie wiedza od kiedy jest konstytucja która się do tego odnosi.

pokrzyczeć przyszły

notak

2020-10-31, 09:26
Bourbonable napisał/a:

Ależ was k***a wszystkich w dupe szczypie ten cały strajk. Robią zadymę w słusznej sprawie a to, że doj***ły się do tego inne ugrupowania typu LGBT to już inna sprawa.
Nic nie dzieje się z przypadku, wszystkie ruchy zj***nego rządu są zaplanowane a wszystkie obecne strajki i inne wymysły są tym zjebom z Wiejskiej na rękę.
@Flodzia ale Ty tępa dzida jesteś, aż brak słów.



ta ustawa nie jest dobra, większość ludzi popiera protest,
ale nie w takiej formie , gdzie jest fanatyzm, agresja, niszczenie mienia, brak kultury............i to normalnych ludzi wkórwia

konradkonradkonrad

2020-10-31, 09:30
Jeśli ktoś nie jest za pełną aborcją na żądanie to wcale nie jest Prawicowcem co co niedziela w kościele jest weście sie skrajni lewacy zamknijcie jak jedyne co macie do powiedzenia to ***** *** bo tych partii politycznych to ja wam powiem ze jest znacznie więcej

betonowy_krokiet

2020-10-31, 09:35
konradkonradkonrad napisał/a:

Jeśli ktoś nie jest za pełną aborcją na żądanie to wcale nie jest Prawicowcem co co niedziela w kościele jest weście sie skrajni lewacy zamknijcie jak jedyne co macie do powiedzenia to ***** *** bo tych partii politycznych to ja wam powiem ze jest znacznie więcej



Jak widać jeszcze nie wytrzeźwiałeś bo bełkoczesz.

xv89

2020-10-31, 10:10
Flodzia,
coś Ci się poj***ło i nie ten obrazek załadowałaś.

Poprawna wersja:


Flodzia

2020-10-31, 10:25


to macie jeszcze i się obsrajcie po pachy :lol:


Jestem_na_nie

2020-10-31, 10:37
Bourbonable napisał/a:

Ależ was k***a wszystkich w dupe szczypie ten cały strajk. Robią zadymę w słusznej sprawie a to, że doj***ły się do tego inne ugrupowania typu LGBT to już inna sprawa.
Nic nie dzieje się z przypadku, wszystkie ruchy zj***nego rządu są zaplanowane a wszystkie obecne strajki i inne wymysły są tym zjebom z Wiejskiej na rękę.
@Flodzia ale Ty tępa dzida jesteś, aż brak słów.



Gdyby chodziło tylko o strajk kobiet to nic bym nie powiedział ale to jest jakiś pie**olony komunistyczny ruch który chce przejąć władzę (oczywiście wiem że taki rozkrzyczany motłoch nie da rady tego zrobić) i dlatego mnie wk***iają tak że mam ochotę przyj***ć komuś z okna cegłą.

alaneek

2020-10-31, 10:45
burn1878 napisał/a:

k***a no ileż można. Lemingi kochane, pelikany i kukoldy życia. Jarosław razem z całą swoją partią pociąga za sznureczki, a lewaki, antifa i masa niczego nieświadomych kobiet (tradycyjnie już) tańczy jak im zagrają. Osiągnęli idealnie to co planowali, a wy się dalej pałujcie pod WIELKI PROTEST I SKANDOWANIE WYpie**alAĆ.
Dodam, bo zaraz mi jakiś debil zarzuci, że sam gardzę tymi rządowymi k***ami, ale docenim kunszt tego jak potrafią perfidnie lecieć w ch*ja i r*chaĆ was ile wlezie. Obecne sytuacje jakie mają miejsce w tym kraju pokazują tylko, że na nic innego nie zasługujecie.



Jakie wiec proponbujesz rozwiazanie? Co powinniśmy robić? Na wszystko się posłusznie zgadzać jak pieski? sam jestem troche prawakiem ale mam dość tego pisowskiego gówna. PIS wprowadza lewackie ustawy, zwiększa podatki głównie dla przedsiębiorstw, rozdaje hajs na lewo i prawo jak w j***nej socjalistycznej utopii. Poucz sie k***a troche ekonomii a zmienisz zdanie.

Bourbonable

2020-10-31, 11:19
Flodzia napisał/a:

to macie jeszcze i się obsrajcie po pachy




Ból dupy kiedyś się skończy a Ty tępą dzidą zostaniesz ;-) prowokatorka od 7 boleści.

borelli

2020-10-31, 11:32
Bourbonable napisał/a:

Ależ was k***a wszystkich w dupe szczypie ten cały strajk. Robią zadymę w słusznej sprawie a to, że doj***ły się do tego inne ugrupowania typu LGBT to już inna sprawa.
Nic nie dzieje się z przypadku, wszystkie ruchy zj***nego rządu są zaplanowane a wszystkie obecne strajki i inne wymysły są tym zjebom z Wiejskiej na rękę.
@Flodzia ale Ty tępa dzida jesteś, aż brak słów.



Głupi jesteś, postulaty mają jakie mają, działają jak działają, więc niech wypie**alają.

konradkonradkonrad

2020-10-31, 12:11
betonowy_krokiet napisał/a:

Jak widać jeszcze nie wytrzeźwiałeś bo bełkoczesz.



a no zapomniałem ze lewa trona barykady nie posiada żadnych argumentów tylko jakieś ogólne hasełka które nic nie znaczą

Kałmasznawardze

2020-10-31, 12:16
ja jebie ile tu pisuarow i konfederatow. idzcie jarkowi dupe wylizac