18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

7Latka leczona marihuaną

Kt...........00 • 2012-12-01, 14:01
Polecam materia CNN na ten dość nietypowy sposób leczenia.


BongMan

2012-12-01, 14:12
No w cywilizowanych krajach się stosuję konopie w medycynie i nie tylko. U nas się ściga i zamyka ludzi za pół grama. Wiecie gdzie jeszcze jest zakazana? Na bliskim i dalekim wschodzie oraz w Afryce. Czyli tam gdzie zamordyzm albo ciemnota. U nas jak widać jest jedno i drugie...

Sarkos

2012-12-01, 14:12
Nie udowodniono szkodliwości używania marihuany (poza oczywistą szkodliwością palenia czegokolwiek) u osób dorosłych, to może czas takie badania przeprowadzić i raz na zawsze zakończyć tę szopkę? Jak słyszę o szkodliwości zielska od osoby, która ma zachlaną mordę, to śmiać mi się chce. Palenie tytoniu i picie mocnego alkoholu jest dużo bardziej szkodliwe - zarówno dla osoby zażywającej, jak i dla społeczeństwa. Zdecydowanie wolę spotkać na ulicy osoby zjarane niż pijane.

brapol

2012-12-01, 15:29
Aż się chce być chorym :)

Ty...........ta

2012-12-01, 15:56
@up
W łeb się pie**olnij

sebeks

2012-12-01, 15:59
up@ tytanową pytą

btw. ja się leczę od lat i pomaga :D

Svenlee

2012-12-01, 16:37
Marihuana ma sporo właściwości leczniczych ale podobno ma bardziej kancerogenny dym od papierosów.

Butter

2012-12-01, 16:48
te wasze właściwości lecznicze polegają na "bani" stosują to legalnie lub czasami nie chorzy nieuleczalnie (paliatywnie) albo np. ludzie z bólami klasterowymi, albo stwardnieniem rozsianym, oraz chorzy umysłowo hip-hop-rasta-małpy. Zielsko nie ma właściwości leczniczych, jest tylko doraźnym środkiem znieczulającym dla nich i tylko tyle.

Wiecie jak wyglądają Czechy gdzie wprowadzono legalizacje na małe ilości? W szkole jest w cholere zidiociałych gówniarzy na haju. Jestem w stanie zrozumieć zapalenie raz od czasu na imprezie czy w towarzystwie, ale Ci których słychać na wszystkich petycjach albo imprezach pro-legalizacji ma już dziury w mózgu od CIĄGŁEGO palenia.

Suka_Blyat

2012-12-01, 18:46
Ja jestem za pełną legalizacją marihuany, z wypowiedzi różnych osób wiem, że jest zdecydowanie mniej szkodliwa niż alkohol albo papierosy, które są legalnie dostępne. Poza tym to czyjaś prywatna sprawa co pali i w jakich ilościach... No chyba, że ktoś se wstrzykuje marihuane to inna sprawa ;)

brapol

2012-12-01, 21:41
TytanowaPyta napisał/a:

@up
W łeb się pie**olnij



Armia Rydzyka widzę :)

ro...........k5

2012-12-01, 21:44
Marihuana defragmentuje kod DNA, dzieci się naczytały w internecie na pseudo stronach typu kwejk o wszystkich pseudo właściwościach marihuany i gdzie by się nie dało chcą udawać mądrych. Marihuana którą podają temu dziecku na pewno jest 1000x zdrowsza niż to co kupicie u kolegi po koledze od wuja w swojej mieścinie, co nawet światła dziennego nie widziało gdy dorastało.

K-...........an

2012-12-02, 02:59
zamarihuanizować legalizuane!!!

MudPie

2012-12-02, 03:48
roofik5 napisał/a:

Marihuana którą podają temu dziecku na pewno jest 1000x zdrowsza niż to co kupicie u kolegi po koledze od wuja w swojej mieścinie, co nawet światła dziennego nie widziało gdy dorastało.


Spora część osób uprawia sobie samemu. Od dilli kupują ludzie pokroju gimbusow i liceusów, którzy nie mogą tego robić bo nie mają tego jak ukryć przed rodzicami lub są zbyt głupi aby to ogarnąć, lub w ogóle na to wpaść, a co oni od tych dilli mogą trafić to lepiej nie mówić i ich to ogłupia bo palą trucizny, i to w wieku dojrzewania i rodzą się mity jakoby marihuana ogłupiała. To rząd ogłupia, bo jakby legalna była to nie musiałby kupować od dilli tylko np w kiosku. I oni o tym wiedzą i nic z tym nie robią, bo chcą głupie społeczeństwo. Nie zastanawiało was, dlaczego rząd nie chce zalegalizować, tyle wpływu do budżetu tyle pieniążków.. a co jest lepsze od pieniążków.. władza, głupim społeczeństwem lepiej się rządzi. Tak samo alkohol, specjalnie on jest legalny bo szkodliwy i wolą ludzi alkoholików którzy chorują i umierają ($) wpadają w dół, pełni pesymizmu i zrezygnowania, niż ludzi wesołych z pozytywnym nastawieniem, a więc i trzeźwo myślących, którzy są pełni inspiracji i pomysłów na lepszy byt inny punkt widzenia, nie obejmujący myślenia narzucanego przez rząd, gdzie mogą trzeźwiej podejść chociażby do wyborów, a nie muszą zapie**alać, na chleb, lepszej pracy brak, a na stanowiska zatrudniani są już obcokrajowcy, bogu dzięki polacy mają jeszcze resztki rozmu i godności aby nie być niewolnikiem, i robić jak w obozie pracy.. i tylko myślą jak tu przeżyć od pierwszego do pierwszego, więc opłat więcej podatków, co raz wyższe ceny pętla się zaciska, i człowiek tak się męczy zaraz 30 lat, zaraz 40, potem 50, 60 i juz na trumne trzeba odkładać i zdycha w biedzie, jak najgorszy śmieć, niewolnik. I teraz wyobraźcie sobie, że jest tysiące takich spraw tysiące, wszystko jest w zasadzie tak zaprojektowane i wymyślone aby doprowadzać ludzi do takiej sytuacji i żeby wyssać każdy grosz z człowieka ile się da aby zapewniać sobie jeszcze lepszy byt i swoim dzieciom.. Oni traktują nas jak bydło, jesteśmy dla nich śmieciami, którzy muszą harować na ich bogactwo i jeszcze się z tego śmieją.. że temu daje 2000 na rękę i biedak się z tego cieszy, robią to celowo po złości, są złymi ludzimi których śmieszy cierpienie innych i jak zrobią im jeszcze gorzej to jest zabawniej.. Co Polacy się zbuntują i nie będą robić u wyzyskiwaczy, to zatrudnią obcokrajaców co już od dłuższego czasu ma miejsce i ch*j ich obchodzi.. tyle wam powiem.

ProfessorHix

2012-12-02, 13:17
@MudPie

Przyznaj się, jarałeś,gdy to pisałeś? :)

Kto będzie chciał palić ten będzie palił niezależnie od tego, czy jest to legalne czy nie.
I mnie to nie przeszkadza. Tak samo jest z gejami. Mają ochotę na swoje igraszki to i tak będą to robić i również nie mam problemu. Ale przestańcie robić kampanie za legalizacją, marsze i wiecznie wylewać żale jak to strasznie społeczeństwo dyskryminuje mniejszości.
Bądź sobie pozytywny, wiem, że sprawia Ci to radość ale nie rób z marychy panaceum na bolączki naszego społeczeństwa bo to bzdura.

Znam wielu palących ludzi i w każdym przypadku powraca jedna refleksja: ten typ trybił kiedyś o wiele szybciej niż dziś.

push3k

2012-12-02, 17:17
Sarkos napisał/a:

Nie udowodniono szkodliwości używania marihuany (...) u osób dorosłych.

Udowodniono. Jest kilka negatywnych konsekwencji zażywania thc, ale są mało znaczące, więc na pewno od tego nie umrzesz.

Po za tym jedyną pozytywną i znaczącą właściwością thc jest uśmierzanie bólu. Nie sprawi to, że przestaniesz się jąkać, wymiotować, że spowolni to rozrost raka itp, ale może sprawić, że negatywnych objawów różnych chorób nie odczujesz.