18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

7Latka leczona marihuaną

Kt...........00 • 2012-12-01, 14:01
Polecam materia CNN na ten dość nietypowy sposób leczenia.


Cyrk

2012-12-02, 17:21
Zbrodnia! W tym okrutnym jak sto ch*jów świecie dzieciak dostał od losu/Boga (w co kto tam wierzy) prawdopodobnie najgorszy wyrok jaki dostać można, a jakiś degenerat znalazł sposób, aby mimo wszystko dziecko się chociaż na chwilę odprężyło, przestało cierpieć, a nawet się uśmiechnęło. Kara śmierci dla takiego bydlaka to za mało...

niedzwiad

2012-12-02, 17:25
pewnie ojciec podpie**ala jej 1/2 torby :-D

hrabia9933

2012-12-02, 17:36
i jak dziewczynka umrze to powiedza ze marihuana wywolala u niej raka -.-

oozyxak0o

2012-12-02, 17:43
@ wszyscy up
Ale po ch*ja znowu dyskutować z debilami? :homer:

Ty...........ta

2012-12-02, 18:26
brapol napisał/a:



Armia Rydzyka widzę :)



Skręca mnie jak ktoś nawija: aaaa ci chorzy mają lepiej mają ulgi, miejsca parkingowe itd. też chce być chory ah oh i sranie w banie.

Piechur23

2012-12-02, 18:30
brapol napisał/a:

Aż się chce być chorym :)


Aż się specjalnie zalogowałem żeby Ci powiedzieć jakim idiotą jesteś..

djoshin

2012-12-02, 18:38
ja bede leczył krakiem i ruskim krokodylem

Retsam

2012-12-02, 18:57
Weźcie zamknijcie mordy, byle jaki temat o marihuanie i odrazu widzę posty, że "to jest nieszkodliwe, zalegalizować" itp. k***a odzywają się experci zj***ni. Milionowy raz czytam takie poj***ne posty, ch*j wam nałogowcy;D

Ty...........ta

2012-12-02, 19:11
@up
Już po dobranocce, idż spać.
Prawda jest taka, że wszystko szkodzi. Jedna rzecz bardziej inna mniej.

Cyrk

2012-12-02, 19:19
Retsam napisał/a:

Weźcie zamknijcie mordy, byle jaki temat o marihuanie i odrazu widzę posty, że "to jest nieszkodliwe, zalegalizować" itp. k***a odzywają się experci zj***ni. Milionowy raz czytam takie poj***ne posty, ch*j wam nałogowcy;D

Nie interesuje mnie czy to szkodliwe. Interesuje mnie dlaczego jakiś urzędas dokonuje wyboru za mnie, a jak się z nim nie zgodzę to jestem traktowany jak bandyta. Czy i czym się truć to indywidualna sprawa każdego człowieka, a nie miejsce zabaw dla polityków i urzędasów.

No chyba, że ty z tych co wiedzą lepiej od wszystkich ludzi na świecie - to nie mamy o czym gadać...

PS. A powietrze jakie jest szkodliwe: śmiertelność 100%, uzależnienie 100%...

JedzMojLagier

2012-12-02, 19:25
na h*j legalizacja, ci co chca to pala, ci co nie chca to nie pala, a za jakies lamusy wpadaja z zielskiem to juz ich problem ;) zmniejszyl bym tylko kary za posiadanie jak i palenie zielska, tak jak to jest np. w uk, mandat =) ( oczywiscie posiadanie w rozsadnych ilosciach 1-2 g)

Nerd

2012-12-02, 19:50
@Bongman, użyłeś spójnika "albo" - alternatywa wykluczająca, twierdzisz,że w Afryce lub na Bliskim Wschodzie nie może być zamordyzm i ciemnota jednocześnie? Jak tworzysz teorie to sprawdź czy użyłeś odpowiednich operatorów.

MareKSG

2012-12-02, 20:21
Marihuana powinna być dozwolona tak jak i alkohol ale pod jednym warunkiem. Jeżeli ktoś będzie odpie**alał (mówię tu również o chlaniu) powinno się taką osobę brać do izby wytrzeźwień i na odwyk, a jeżeli ktoś będzie zagrażał życiu drugiej osoby to do paki i koniec zabawy. Tyle, że do tego byłaby potrzebna policja, której obecnie w Polsce nie ma.

lapps

2012-12-02, 20:38
roofik5 napisał/a:

Marihuana defragmentuje kod DNA, dzieci się naczytały w internecie na pseudo stronach typu kwejk o wszystkich pseudo właściwościach marihuany i gdzie by się nie dało chcą udawać mądrych. Marihuana którą podają temu dziecku na pewno jest 1000x zdrowsza niż to co kupicie u kolegi po koledze od wuja w swojej mieścinie, co nawet światła dziennego nie widziało gdy dorastało.



tak k***a. moralizuj ludzi opierajac sie na swoich domyslach.
daj linka do dokumentow z jakichs badan, ktore stwierdzily, ze marihuana defragmentuje dna, bo poki co to sie na demagogii opierasz.
a kiedys ogladalem wywiad z jakims typem co w ameryce/kanadzie(chyba kanadzie) produkowal zgodnie z prawem medyczna marihuane. pokazywali te jego uprawy i zadnego slonecznego swiatla tam nie bylo. wszystko pod lampami.
no ale bodek bzdur nagadal 10 lat temu, a debile dalej w to wierza


@Svenlee
cytujac wikipedie "Palenie marihuany bez dodatku tytoniu nie zwiększa jednak zauważalnie ryzyka powstania nowotworu układu oddechowego[34][35]"
wiec nie do konca...

Br...........ki

2012-12-02, 21:50
To jest też okazja do ratowania polskiej gospodarki. Przecież legalizacja takich rzeczy jak prostytucja czy marihuana wyszła by tylko na dobre, każdy wie że to i tak jest ogólnie dostępne i nieszkodliwe, dlaczego więc nie opodatkować i nie zrobić po legalnemu? Ale politycy wolą ratować budżet z kieszeni podatnika...