18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

70-cio kg czarny pas BJJ kontra 115kg kulturysta

Piotrek001 • 2015-03-03, 23:38
Przewaga sztuk walk na siłą.

PA...........SM

2015-03-03, 23:40
j***ne mięśniaki :(

krzywyogurek

2015-03-03, 23:50
dobra walka, od początku znałem wynik, ale byłem zaskoczony, że kulturysta wytrzymał tak długo. Tyle mięśni potrzebuje masakrycznych ilości tlenu do funkcjonowania. A jak powalił pana od BJJ do parteru to wiedzialem ze juz po koksie.

gabrychchch

2015-03-03, 23:57
nie ma silnych facetów są tylko źle trafieni

Nikkoo

2015-03-03, 23:57
Trochę przyj***na narracja, ale ładnie widać o co chodzi.

homar24

2015-03-04, 00:03
nie wiem czemu jest tyle osób które dalej myślą że masa mięśniowa daje coś w walce, kulturystyka i sporty dynamiczne to dwa różne światy

Machol

2015-03-04, 01:35
Jak dla mnie to kulturysta wygrał. Chłopek od sztuk walki tylko przedłużał swoją przegraną, dając górze mięśni nieco odpoczynku i wytchnienia. Co innego hop hop w postawie stojącej i jeszcze napie**alać, co innego klincze w parterze gdzie ciosy są co 20 sekund. Popatrzcie na wk***ienie mięśniaka gdy ogłosili koniec walki, miał siłę i możliwości dalej dręczyć dżudżitsiaka.

Kuriki

2015-03-04, 01:47
Machol napisał/a:

Popatrzcie na wk***ienie mięśniaka gdy ogłosili koniec walki, miał siłę i możliwości dalej dręczyć dżudżitsiaka.


Miał to on okazję do zmiany stanu swoich kości z "w całości" na "pogruchotane". Miał też okazję doznać przemieszczeń, zwichnięć, skręceń, zmiażdżeń. Kulturysta ch*ja może w starciu z kimś mniejszym, zwinniejszym i wytrenowanym specjalnie do walki. A wk***ienie wpędza do grobu :amused:

premium122

2015-03-04, 01:51
Machol napisał/a:

Jak dla mnie to kulturysta wygrał. Chłopek od sztuk walki tylko przedłużał swoją przegraną, dając górze mięśni nieco odpoczynku i wytchnienia. Co innego hop hop w postawie stojącej i jeszcze napie**alać, co innego klincze w parterze gdzie ciosy są co 20 sekund. Popatrzcie na wk***ienie mięśniaka gdy ogłosili koniec walki, miał siłę i możliwości dalej dręczyć dżudżitsiaka.



A ty tak na serio?Czy niedokladnie widziales?

Myslalem, ze kulturysta jakies minimum w stojce pokaze bo kolesie z bjj nie sa w tym jakos specjalnie dobrzy.
Ale nawet w stojce miesniak dostal zwyczajnie po papie.Gdyby nie zeszli do parteru tylko jeszcze pare minut sie naparzali to kulturysta zaliczylby KO.
A w parterze dzwignia byla zalozona prawidlowo i z tego co widze dopieta wiec koniec walki.

Sila bez techniki jest niczym.

Camel_06

2015-03-04, 01:58
Co Wy panowie opowiadacie. Kulturysta miał przewagę masy, i to wszystko, aż dziwne że przeciwnik z o wiele większym zasięgiem i lepszą techniką chciał się bawić w parterze. Pewnie nie chciał go upokorzyć. W parterze kulturysta, który niby był na górze, nie zaliczył ani jednego czystego trafienia, nie wykorzystał swojej masy do zdobycia przewagi. W stójce mógł wyłapać czysty strzał bo nie trzymał gardy, w parterze nie potrafił atakować - walka w pełni kontrolowana przez gostka od jiu jitsu, mógł zrobić kuku a tylko się bawił. Jak Stalin, kiedy na przejażdżce na kresy usłyszał od jakiegoś podrostka że siwieje. Tylko się uśmiechnął, a mógł zapie**olić.

Ra...........py

2015-03-04, 02:00
Zlot znawców sztuk walki za 3...2...1...

ProVVe

2015-03-04, 02:54
Mięśniak chyba k***a nigdy nie lał sie po ryju z kims...

JankoSado

2015-03-04, 08:46
E, tam dali jakiegoś umięśnionego karzełka co nie ma zasięgu rąk ni nóg
do
dryblasa wyższego o głowę

i dlaczego dryblas walczy w kimonie ?


~Velture

2015-03-04, 09:02
Jebnął to jebnął. Na ch*j drążyć temat :D

waloos

2015-03-04, 09:16
A ja się dziwię dlaczego mówiąc o kulturystyce zawsze na pierwszym miejscu jest siła ?
Przecież to jest sport sylwetkowy, nie ciężkoatletyka. Fakt chłopaki dźwigają dużo żelastwa ale jak mogą zrobić coś mniejszym ciężarem to robią, bo szkoda im stawów. Dla nich nie siła się liczy a masa mięśnia i jego wygląd. Dlatego dziwię się, że facet wytrzymał tak długo.