18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

70-cio kg czarny pas BJJ kontra 115kg kulturysta

Piotrek001 • 2015-03-03, 23:38
Przewaga sztuk walk na siłą.

Ork.Fajny

2015-03-04, 09:19
"Przewaga sztuk walk na siłą."
Nie. Po prostu kulturyści trenują "spokojne" podnoszenie ciężarów, bez pośpiechu, w pełnym przemyśleniu tego co chce się zrobić. Trudno żeby wygrał z szybszym od siebie karatekidem. Mogliby postawić przeciwko niemu jakiegoś boksera z wagi ciężkiej. Ci ludzie mają siłę i mają też szybkość. Wtedy byłoby ciekawie i wtedy można by porównywać sztukę walki z siłą.

mongolski_nudysta

2015-03-04, 09:32
Widać że pan góra mięsa nie ćwiczył nawet rekreacyjnie żadnego boksu, co często zdarza się na siłce. Wielu kulturystów jako formę wysiłku napie**ala z rana lekki sparing, żeby nie być jak nasz wielki kolega, więc wzieli nieco nieodpowiedniego gościa ;)

Curtis000

2015-03-04, 09:40
I dlatego powstał Glock

Mom and Death

2015-03-04, 09:42
Wystawili dużego świniaka jak jakąś kukłę do bicia, kto by się spodziewał innego wyniku?

he...........01

2015-03-04, 09:45
Co jak, co, ale gdyby kulturysta mu dobrze wypie**olił bułę w jape, to gość by się posypał na cząsteczki.

charakternik

2015-03-04, 10:31
Da radę być silnym i zwinnym - patrz KALENISTYKA.

muszek25

2015-03-04, 10:41
wszyscy pie**olicie tak aż mi ziemniaki w piwnicy gniją. Jak można dokonać tak durnego porównania? Mistrz sztuk walki który trenuję co? Walkę bije się z kulturystą którego celem jest rozwój tkanki mięśniowej, nie rozwój techniki, siły kopnięcia, postaw, chwytów. Dlatego sklejcie jape gimby bo ch*ja się znacie.

Momk

2015-03-04, 10:48
muszek25 napisał/a:

wszyscy pie**olicie tak aż mi ziemniaki w piwnicy gniją. Jak można dokonać tak durnego porównania? Mistrz sztuk walki który trenuję co? Walkę bije się z kulturystą którego celem jest rozwój tkanki mięśniowej, nie rozwój techniki, siły kopnięcia, postaw, chwytów. Dlatego sklejcie jape gimby bo ch*ja się znacie.



Zgodzę się z kolegą, ale tu jest masa przyjebów ja pie**ole, jak to czytam to mnie krew zalewa. 90% p*zd co tu piszą nigdy nie była na treningu sztuk walk a pie**olicie jak poj***ni. Kolejny film który proponuje tu wrzucić to mistrz karate kontra pingpongista a potem będziecie mogli mówić że szybkość z ping ponga w niczym mu nie pomogła w walce. Siłownia to jeden sport a sztuki walki to drugi, w ogóle na miejscu tego typa to bym się wstydził wystąpić na gali czy na czymkolwiek walcząc z kolesiem który nie potrafi się bić. Tak jak ten dzieciak co bił się na polskiej gali z "Bonusem BGC" i się cieszył że wygrał, ja pie**ole jaki wstyd, równie dobrze można napie**alać dzieciaki pod gimnazjum :/ i się cieszyć z szybkiego KO

olewojciech

2015-03-04, 11:05
na ch*j tyle tych powtórek w zwolnionym tępie ?
tego się oglądać nie da

oczami20latki

2015-03-04, 11:07
Gimbusy pie**olone nigdy na siłowni nawet nie byliście sp***oliny życiowe :)

Jotpe1948

2015-03-04, 11:22
W opisie napisałeś: przewaga techniki na siłą. Chciałbym zaznaczyć, że kulturyście chociaż są zazwyczaj silniejszy niż większość kowalskich to ich wielkie mięśnie wcale nie świadczą o sile...

NastyRascal

2015-03-04, 11:43
@ oczami20latki
zamilcz gowniaro.

vihura

2015-03-04, 11:59
oczami20latki napisał/a:

Gimbusy pie**olone nigdy na siłowni nawet nie byliście sp***oliny życiowe :)




huhuhuh a co tak ostro ???

Avitus

2015-03-04, 12:39
charakternik napisał/a:

Da radę być silnym i zwinnym - patrz KALENISTYKA.


Albo CrossFit :)