18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

5 Największych Polskich katastrof lotniczych

madej213 • 2014-11-30, 14:18
5 Największych Polskich katastrof lotniczych.
Drugi odcinek 5 najwiekszych.. :) tym razem troche o Polskim lotnictwie. Zapraszam.



P.S.
Wiem że w katastrofa smoleńska pozostaje kontrowersyjna, tzn. wiele osób twierdzi że samolot został zestrzelony, filmik zawiera jednak oficjalną wersje wydarzeń.

contowsky

2014-12-01, 02:40
oglądałem trochę o tej ostatniej katastrofie, faktycznie ostatnie sekundy nagrania powalające

j.b.n

2014-12-01, 03:54
Troszkę na temat Smoleńska... i mam w dupie głosy "poprawnych", którzy po dwóch minutach od zdarzenia znali już przyczynę.
Dane mi było służyć w WLOP (dla gimbazy: Wojskach Lotniczych i Obrony Powietrznej) i byłem przysposabiany między innymi do zabezpieczania miejsca katastrofy... Widziałem wiele... Tylko skończony idiota, cymbał, kretyn i ignorant jest w stanie uwierzyć w skalę zniszczeń niejakiego tupolewa (który już w fazie projektu odpowiadał ruskim standardom "nie gniotsja, nie łamiotsja") spowodowanych brzózką.
Mam też w dupie głosy politykierów, którzy lepiej ode mnie wiedzą jaka jest moja orientacja polityczna. Cyrkiel wam w oko (bo na hasło "ch*j wam w dupę" niejednemu z was staje).
PS: madej213, trochę smutnawo, ale szacun za włożoną pracę.

madej213

2014-12-01, 04:05
@Mac10,Jurij_77

Wstawiłem dymek, tam gdzie jest ten błąd :)

@Kalium

Dzięki, na serio przyda mi się wiedzieć na co w przyszłości mam uważać :) I ten żadnej urazy nie ma :) .

A o samolotach wojskowych chętnie nieco więcej się dowiem.

orzechuuuu

2014-12-01, 07:37
Ojciec mojego kumpla leciał tym ostatni samolotem.

iw...........85

2014-12-01, 11:55
fajnie że udostępniacie takie filmik widać ze jesteśmy wszyscy patriotami i wiemy że jesteśmy polakami i tak trzymajmy bo polska jest nasz i bedzie nasz a jak nie będzie nasz to walczmy o nią

syriusz123

2014-12-01, 13:41
Nagranie rozmowy z wieżą IŁ-62 "KOŚCIUSZKO" 9.05.1987
Piloci do końca nie stracili zimnej krwi... robi wrażenie


gregorio80

2014-12-01, 16:16
Największą katastrofą lotniczą był stosunek Rajmunda i Jadwigi Kaczyńskich, czego owocem były dwa niedoj***ne karły.

tranzystor

2014-12-01, 23:29
borisklinga napisał/a:



Zobacz od 1:10 okolo, drzewa połamane jak zapałeczki przez samolot który wazy zaledwie 5 i pół tony. A teraz zobacz jak pancerne brzozy rozerwały w drobny mak maszyne ważącą 70 ton




Nie wziąłeś pod uwagę różnic prędkości obu samolotów, wytrzymałości miejscowej kadłuba w stosunku do jego masy. Wiadomo, że taki dwupłatowy An-2, który po wyłączeniu silnika mógł jeszcze kawałek poszybować, będzie twardszy od nowocześniejszego Tu-154. Od teorii takich speców jak ty i "prof" Binieda odcinają się wszyscy światowi fachowcy w tej dziedzinie.