18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

40 shotów.

~Sunday • 2013-06-09, 20:32
No to lecimy. :amused:

ParalitykDance

2013-06-09, 23:32
sniper9 napisał/a:

Te pięćdziesiątki to setki, a ta "wódka" to jakiś ciepły likier, co ma może z 5%. Widać, że mu bardzo smakuje, a taki stan nirvany, że wódka smakuje to potrafią tylko najtwardsi jogini z Europy Centralnej osiągnąć. On się porzygał wyłącznie dlatego, że wlał w siebie 4 litry wody naraz.



To są kieliszki 40 ml.
40 ml x 40 = 1600 ml = 1,6 litra
Pije anglik ( polaka bym zrozumiał ) alkohol 40%, słodki, ziołowy, bez zapojki.

Fake jak ch*j. Po 8 powinien haftować od słodkości.

b3mol

2013-06-09, 23:37
Jak w leeds to 25ml kieliszki...
Jak w Irlandii to 35.5ml :)
Mi wyglądają na 35.5ml, sam takich używałem wcześniej.

Zwykły jagerbomb wali i tyle....

orwell14

2013-06-09, 23:39
Mam ponad sto na wadze i prawie dwa metry, według jednej ze stron dawka śmiertelna dla mnie to litr wódki wypity na raz. Jestem w stanie w to uwierzyć, litr podczas całej imprezy powoduje, że niewiele na drugi dzien pamiętam i zdycham. Ten gość jest ewidentnie mniejszy ode mnie, a ktoś chce mi wmówić wyżej, że wypił 4 litry 35% alkoholu na raz i tylko sie pożygał. Takiego wała, że to nie fejk, szybciej w ufo uwierzę.

Kemal

2013-06-10, 00:03
sniper9 napisał/a:

Te pięćdziesiątki to setki, a ta "wódka" to jakiś ciepły likier, co ma może z 5%. Widać, że mu bardzo smakuje, a taki stan nirvany, że wódka smakuje to potrafią tylko najtwardsi jogini z Europy Centralnej osiągnąć. On się porzygał wyłącznie dlatego, że wlał w siebie 4 litry wody naraz.


Tak jak już ktoś wcześniej pisał to nie likier tylko Jagermeister (35%) ,a kieliszki mają nie więcej niż 70 ml. Akcentu brzmi trochę brytyjsko a u nich największe to właśnie 70 ml, a te wyglądają na jeszcze mniejsze.

@up
Mówili, że pije Jagery, więc to może być Jagerbomb, czyli mieszanka Jagermeistera 35% z piwem lub red bullem.

LuzaQ

2013-06-10, 01:09
on pije ani 50 ani 100 tylko 150 takie jakie jak sie w klubah normalnyh pije

jestesm studentem to wiem.

spoko_juzik

2013-06-10, 01:16
pie**olicie wszyscy... te kieliszki mają po pół litra w każdym, a jager mieszany z bombą ma 99,99% i zwany jest turbo-rzygotworem, stąd końcowy efekt. a jak lokal jest w leeds, to kieliszki mają 1,7 litra, chyba, że to koluszki, wtedy mają po jedenaście....

Żeście se temat do dyskusji znaleźli, miast ciapatych do ojczyzny wysyłać