18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

3 Przemki dostają srogi wpierdol za kozaczenie od boksera

c7cr • 2018-06-21, 01:07
Sytuacja sprzed chwili, której byłem świadkiem. Grupa trzech przemków zaczepia typa na stacji benzynowej. Trochę podpity, z rozwalonym palcem u nogi. Na oko niegroźny. Sposób zaczepki mnie rozj***l.

Typ podszedł do faceta ze stacji i beknął mu w ryj. tak po prostu.
Tamten do niego wyjechal od razu, co on odpie**ala i w ogole. Cos sie pospinali i przemek odszedł. Wrócił z dwoma kolegami Przemkami i byli gotowi zaj***ć goscia.

Na filmiku jest bardzo wyraźnie widac kto jest prowodyrem, a kto probuje unikąc ustawki. Nasz bohater podkreslal, ze nie chce sie bic.
Nie udało mi sie nagrac natomiast od począku tej sytuacji.
:mrgreen:


Jak dla mnie gosc jest bohaterem. Przykładem, ze mozna łatwo pokarac sebkow co po alkoholu mają godmode on. Tepic frajerstwo w czystej postaci. Niestety poniósł straty-godzinę temu miał założone 7 szwow na stopie-rozerwane, oraz drugi palec rozj***ny. :karate:


Typ naj***l 3 sebkom w sandałach. Z 7 szwami na palcu. Respect, Sir. :mrgreen: :idzwch*j:

:karate:

remi1982

2018-06-21, 01:22
W takiej sytuacji wystarczy jebnąć największemu sebkowi a reszta sp***oli. Zam z autopsji.

bartekmmm

2018-06-21, 01:28
remi1982 napisał/a:

W takiej sytuacji wystarczy jebnąć największemu sebkowi a reszta sp***oli. Zam z autopsji.


Jesteś spasionym Sebiksem?

Fiksat

2018-06-21, 01:40
Stary, za materiał własny, należy się pochwała, ale ten opis... Mam nadzieję, że to jakiś wyszukany sarkazm którego ja nie rozumiem, weź mnie oświeć, Ty uważasz że p*zda zadająca lewy prosty z pozycji odwrotnej ma coś wspólnego z bokserem?



Do tego ten Twój nick... c7cr - czy Ty k***a jesteś fanem piłki nożnej, wrzucasz tu jakąś pedałówę z pobliskiej stacji i uważasz, że jakaś c**a z filmiku jest kozakiem?

Weź mnie k***a oświeć, kto tu komu wpie**olił i gdzie jest ten bokser bo ja nie wiem już czy świat mi tak bardzo odjechał, że za czymś nie nadążam czy się po prostu przypie**alam...

Serio weź mi wytłumacz kogo z tych cip ja mam podziwiać?

edek.bajzel

2018-06-21, 07:53
dobry, własny materiał z naszego podwórka, piwko

~Velture

2018-06-21, 08:03
Ten "cios" w 0:17... chyba z parady gówności go wyniósł... :homer:

No ale ch*j tam. Dam piwo bo materiał własny pomimo, że jest ch*jowy.

ozon2000

2018-06-21, 09:47
Kumam spinę o opis, bo jak przeczytałem, że "bokser" i że "srogi wpie**ol" to nastawiałem się na naprawdę mocne pancze.
Na przyszłość, waż słowa, gdy tworzysz napięcie. Nie mów, że masz za sobą niesamowite j***nko, kiedy Solaris zwaliła Ci konia itd...

Mimo wszystko za materiał własny piwko i oby więcej takich tutaj :)

petru23

2018-06-21, 09:52
Od razu naj***ł. Klapsa dał jednemu i drugiemu a trzeciego ustawił do pionu
I nie bokser a raczej koleś który umie się bić. Tamci to machali łapkami jakby muchy odganiali.

sh...........ns

2018-06-21, 10:08
c**a a nie bokser no chyba że go uczył gołota

Cz...........as

2018-06-21, 10:10
@ up Ale od gołoty to ty się odczep.

przeme13

2018-06-21, 10:26
Od razu Przemki... Przemki to sloko chłopaki...

Nibzor

2018-06-21, 10:26
CO on k***a? chodzi w pozycji czy k***a żabki skacze? ch*jowy coś ten bokser jak nie umie się poruszać ani ściągnąć sebixa na strzał

Alonso

2018-06-21, 10:34
Nietrzeźwi podludzie zaopatrujący się w alkohol na stacji benzynowej.