18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

3 Przemki dostają srogi wpierdol za kozaczenie od boksera

c7cr • 2018-06-21, 01:07
Sytuacja sprzed chwili, której byłem świadkiem. Grupa trzech przemków zaczepia typa na stacji benzynowej. Trochę podpity, z rozwalonym palcem u nogi. Na oko niegroźny. Sposób zaczepki mnie rozj***l.

Typ podszedł do faceta ze stacji i beknął mu w ryj. tak po prostu.
Tamten do niego wyjechal od razu, co on odpie**ala i w ogole. Cos sie pospinali i przemek odszedł. Wrócił z dwoma kolegami Przemkami i byli gotowi zaj***ć goscia.

Na filmiku jest bardzo wyraźnie widac kto jest prowodyrem, a kto probuje unikąc ustawki. Nasz bohater podkreslal, ze nie chce sie bic.
Nie udało mi sie nagrac natomiast od począku tej sytuacji.
:mrgreen:


Jak dla mnie gosc jest bohaterem. Przykładem, ze mozna łatwo pokarac sebkow co po alkoholu mają godmode on. Tepic frajerstwo w czystej postaci. Niestety poniósł straty-godzinę temu miał założone 7 szwow na stopie-rozerwane, oraz drugi palec rozj***ny. :karate:


Typ naj***l 3 sebkom w sandałach. Z 7 szwami na palcu. Respect, Sir. :mrgreen: :idzwch*j:

:karate:

S.T.U_Cummins

2018-06-21, 10:52
Typowi narodowcy w 3 na jednego. :)

Krak

2018-06-21, 11:14
Fiksat napisał/a:

ma coś wspólnego z bokserem?


Jeśli coś jest głupie ale działa....tu cel został osiągnięty.

floverinho

2018-06-21, 11:17
w jakim to było mieście?

c7cr

2018-06-21, 12:00
Fiksat napisał/a:

Stary, za materiał własny, należy się pochwała, ale ten opis... Mam nadzieję, że to jakiś wyszukany sarkazm którego ja nie rozumiem, weź mnie oświeć, Ty uważasz że p*zda zadająca lewy prosty z pozycji odwrotnej ma coś wspólnego z bokserem?

Obrazek

Do tego ten Twój nick... c7cr - czy Ty k***a jesteś fanem piłki nożnej, wrzucasz tu jakąś pedałówę z pobliskiej stacji i uważasz, że jakaś c**a z filmiku jest kozakiem?

Weź mnie k***a oświeć, kto tu komu wpie**olił i gdzie jest ten bokser bo ja nie wiem już czy świat mi tak bardzo odjechał, że za czymś nie nadążam czy się po prostu przypie**alam...

Serio weź mi wytłumacz kogo z tych cip ja mam podziwiać?



Od mojego nicku sie odpie**ol.
A z twoim buraczanym podejsciem obskoczyl bys taki sam wpie**ol co te 3 ameby. wpie**alasz screena wyj***nego z kontekstu i kozaczysz ze zaj***l prostego lewa reka... mniemam ze tam byles i widziales cale zajscie? szkoda ze pominales fakt ze kazdy z nich przyjmuje kilka sztuk a jeden zbiera nos z podlogi

obsralbys gacie co najwyzej i sp***alal jak najdalej. ekspert sie znalazl k***a :glowawmur: troche pokory.


floverinho napisał/a:

w jakim to było mieście?


Bielsko-Biała

eclipse2012

2018-06-21, 12:12
a na jakim cepeenie? chciałbym odwiedzić to miejsce

Fiksat

2018-06-21, 12:21
c7cr

po pierwsze, każdy kto cokolwiek w życiu potrafi, choć ja nie uważam się za człowieka jakiegoś wysportowanego, powie Ci, że bójki jak ognia trzeba unikać.

Nawet jak coś umiesz, to jakaś p*zda ze 2 razy mniejsza od Ciebie wyjmie nóż i nawet nie zauważysz jak będziesz z nim walczył w k***a parterze, bo zajdzie Cie z boku (gdy walczysz z dwoma, trzema).

tutaj mamy otwarty teren, więc sytuacja jest trochę inna. W każdym razie zakładając, ze jestes najwiekszym nawet kozakiem i tak podwójnie sie narazasz. Pierwszy lepszy bokser wyprowadzajac sierpowego z biodra (tu wyzej masz same babskie ciosy, bez techniki, pracy nóg, bioder, bez ładu i składu, pracują same łokcie i stawy barkowe), wazac zalozmy te 85 kg jest w stanie trwale uszkodzic takiego patusa i, gdy to jest k***a nagrane na kamerach ze stacji, zwyczajnie za niego odpowiadac...

Wpie**alam screena wyrwanego z kontekstu? Gdybys cokolwiek o boksie wiedzial, rozumialbys ze to najlepszy screen z tej walki pokazujący p*zdowatosc tego zajscia

Po prostu przyznaj sie ze nie masz o biciu pojecia. Wrzuciłem screena z najbardziej p*zdowatego ciosu z całego zajscia, gdzie typ walczy z pozycji odwrotnej (potem wraca do normalnej) zadaje w ch*j damski cios, bez pracy biodra. Dalej, skacze nie z nogi na noge tylko k***a fruwa jak j***ny motyl.

Kolejna rzecz, ma k***a sandały, jest wstawiony, walczy z jakimis innymi niedojebami....

Ja Ci powiem tak: on tej "sztuki walki" uczły się k***a z takich filmików jakim Ty nas tutaj uraczyłeś. To jest kompletna żenada się tym jarać...

Co do obsrania się i sp***alania - tak to jest jedyne normalne wyjście z sytuacji, zwłaszcza wtedy gdy cokolwiek potrafisz. I tutaj właśnie jest ta pokora o której jeszcze coś tam wspominasz. Umiesz coś, odwracasz się i odchodzisz. W ogóle jestem zdania że jak coś umiesz to z reguły samym wyglądem odstraszasz, a tutaj mamy leszczyków po 70-75 kg wagi, jeszcze k***a w sandałach...

Co do nicka - każdy kto jara sie CR7 jest dla mnie niedoj***ny umysłowo - tyle

R031

2018-06-21, 12:27
Ale gdzie tu jest ten wpie**ol ?? Komary mocniej kąsają niż oni uderzają.

Esccax

2018-06-21, 12:30
@zacna riposta, nawet logiczna.
Ale bardzo proszę, wyjaśnij mi czemu ten Ronaldo to taka p*zda?
2 mecze - 4 gole. 85 strzelonych dla Portugalii, więcej ma tylko Ali Dei, który strzelał jakiejś Armenii itp.
ch*j mnie obchodzi jaką ma fryzurę, jakie sobie jebie samojebki itd. Widzę że gościu wygrywa mecze dla swojej drużyny i
za to go podziwiam. Lewandowski - 0, Messi - 0, Neymar - 0, Ronaldo 4. Szacun dla gościa.

Zimmerman

2018-06-21, 12:31
Porządne buty bokserskie robią robotę widzę

c7cr

2018-06-21, 12:39
@fiksat
Gość jest wstawiony, w sandałach, z 7 szwami w stopie. Po rozmowie z nim dowiedziałem się, ze kiedys ćwiczył boks, ale podkreślał ze nie chce im nic zrobić, bo ma na koncie wyrok. Jakby nie miał hamulców, to gości trzeba by było skrobać z asfaltu. A wyglądał na kogoś, kto byłby w stanie to zrobić.


Jak wcześniej zaznaczyłem, unikał walki i przez około 10 minut mu się to udawało. Nie palił się do walki ale jak widać wyjścia nie było.
Nie wrzucam tu tego po to żeby spuszczać się nad jego jakże to ch*jowa technika czy wpie**olem. Wrzucam to raczej jako przestrogę dla ludzi którym po alkoholu włącza się tryb nieśmiertelności jak i również zwracam uwagę na to jak patologiczne sytuacje maja miejsce w życiu codziennym. Tutaj buraczane zachowanie napastników zostało szybko ukarane.

Nie oceniam tez umiejętności bokserskich głównego bohatera, aczkolwiek widać ze jakies tam pojęcie ma i gdyby tylko chciał, to raczej trzeba było by ich szukać w szpitalu. Jak dla mnie jest kimś, kto zasługuje na chwile uznania, bo nie obsral zbroi i szybciutko sprowadził wariacikow na ziemie. Jest mi go najnormalniej w świecie szkoda, bo przez takie patologiczne zaczepki roj***l sobie druga nogę i wszystkie szwy w pierwszej poszły się jebac.

Faktem tez jest to, ze nagranie przedstawia epizod z całego zajścia, niekoniecznie ten najlepszy. Nie widziałeś całości i nie jestes w stanie ocenić co gość potrafi a co nie. Ja byłem i opisuje to, co widziałem.

____

A skąd ty możesz w ogóle wiedzieć do czego mój nick nawiązuje?



@eclipse2012 stary statoil przy mcdonalds

petru23

2018-06-21, 13:25
Esccax napisał/a:

@zacna riposta, nawet logiczna.
Ale bardzo proszę, wyjaśnij mi czemu ten Ronaldo to taka p*zda?
2 mecze - 4 gole. 85 strzelonych dla Portugalii, więcej ma tylko Ali Dei, który strzelał jakiejś Armenii itp.
ch*j mnie obchodzi jaką ma fryzurę, jakie sobie jebie samojebki itd. Widzę że gościu wygrywa mecze dla swojej drużyny i
za to go podziwiam. Lewandowski - 0, Messi - 0, Neymar - 0, Ronaldo 4. Szacun dla gościa.


A co, p*zda nie może strzelać bramek? Crack jest p*zda, tylko bramkostrzelna. Ale wciąż p*zdeczka

Cz...........as

2018-06-21, 13:26
5 sekunda, naj***ny w koszulinie próbuje wystraszyć napadniętego tupnięciem :-D 18 sekunda "cios śmierci" całe szczęście poszedł boczkiem :-D Parodia jak spod sklepu z tanim alkoholem. Dobrze że im krzywdy nie zrobił bo by się musiał tłumaczyć przez naj***nych debili.

ps. A zgoda na rozpowszechnianie wizerunku jest?

c7cr

2018-06-21, 13:52
AyCaramba napisał/a:

5 sekunda, naj***ny w koszulinie próbuje wystraszyć napadniętego tupnięciem :-D 18 sekunda "cios śmierci" całe szczęście poszedł boczkiem :-D Parodia jak spod sklepu z tanim alkoholem. Dobrze że im krzywdy nie zrobił bo by się musiał tłumaczyć przez naj***nych debili.

ps. A zgoda na rozpowszechnianie wizerunku jest?




Ze względu na tematykę i formę Sadistica, żadne zgody na tej witrynie nie obowiązują :amused:

Fiksat

2018-06-21, 13:54
O i jakbyś dał taki opis jak ostatni komentarz (z 12:39) to bym sobie darował całe to pisanie

Z tym że, co do trenowania, powiem tak:

Każda, nawet podrzędna szkoła (boksu, kick-boxingu, karate) ma z reguły 2 grupy, w pełni amatorską i taką wpół profesjonalną - jeżdżącą na zawody, z pełnymi badaniami, z większą liczbą treningów etc...

Przy czym osoby z małym ego nie ważne czy ćwiczyły rok, 10 lat czy tydzień, nie ważne z jakimi wynikami powiedzą Ci że trenowały i się znają - tak po prostu jest

Co do tego czy trenował - nie wiem - być może

Czy unikał walki i jak wyglądała cała akcja - nie wiem, może i unikał walki, nieistotne

Co do tego czy by ich odesłał do szpitala i czy on jakieś pojęcie o biciu ma - no niestety, nie ma.

I to mogę napisał zupełnie poważnie, jestem tego pewien i mogę za to poręczyć. On nie umie się bić, nie odesłał by ich do szpitala (chyba, że skakał lub uderzałby kogoś z nich nieprzytomnego w głowę, lub rzucił na asfalt czy krawężnik) w takim pojęciu stricte bokserskim - po jednym czy dwóch szybkich ciosach, jakimś uniku czy po zwodzie

Ten jego cios z mojego screena - to jest naprawdę, pisze to z całą powaga, absolutnie żałosne damskie uderzenie i wręcz wstydliwe dla mężczyzny. Nie muszę oglądać całości i jego wcześniejszych uderzeń, przeprowadzać z nim wywiadów czy słuchać go. Mówię Ci to po prostu z doświadczenia. Ten typ to p*zda i zwyczajnie trafił na jeszcze większe p*zdy - tyle:)

To by było na tyle, pozdrawiam serdecznie

eaz

2018-06-21, 14:23
Fiksat napisał/a:

Stary, za materiał własny, należy się pochwała, ale ten opis... Mam nadzieję, że to jakiś wyszukany sarkazm którego ja nie rozumiem, weź mnie oświeć, Ty uważasz że p*zda zadająca lewy prosty z pozycji odwrotnej ma coś wspólnego z bokserem?

Obrazek

Do tego ten Twój nick... c7cr - czy Ty k***a jesteś fanem piłki nożnej, wrzucasz tu jakąś pedałówę z pobliskiej stacji i uważasz, że jakaś c**a z filmiku jest kozakiem?

Weź mnie k***a oświeć, kto tu komu wpie**olił i gdzie jest ten bokser bo ja nie wiem już czy świat mi tak bardzo odjechał, że za czymś nie nadążam czy się po prostu przypie**alam...

Serio weź mi wytłumacz kogo z tych cip ja mam podziwiać?

Na pewno k***a nie siebie. Odezwał się k***a znawca teorii. Tobie debilu się wydaje, że wszyscy ćwiczą od dzieciaka sztuki walki. Miał okazję zadać cios to zadał popierdółko.