18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

3 Przemki dostają srogi wpierdol za kozaczenie od boksera

c7cr • 2018-06-21, 01:07
Sytuacja sprzed chwili, której byłem świadkiem. Grupa trzech przemków zaczepia typa na stacji benzynowej. Trochę podpity, z rozwalonym palcem u nogi. Na oko niegroźny. Sposób zaczepki mnie rozj***l.

Typ podszedł do faceta ze stacji i beknął mu w ryj. tak po prostu.
Tamten do niego wyjechal od razu, co on odpie**ala i w ogole. Cos sie pospinali i przemek odszedł. Wrócił z dwoma kolegami Przemkami i byli gotowi zaj***ć goscia.

Na filmiku jest bardzo wyraźnie widac kto jest prowodyrem, a kto probuje unikąc ustawki. Nasz bohater podkreslal, ze nie chce sie bic.
Nie udało mi sie nagrac natomiast od począku tej sytuacji.
:mrgreen:


Jak dla mnie gosc jest bohaterem. Przykładem, ze mozna łatwo pokarac sebkow co po alkoholu mają godmode on. Tepic frajerstwo w czystej postaci. Niestety poniósł straty-godzinę temu miał założone 7 szwow na stopie-rozerwane, oraz drugi palec rozj***ny. :karate:


Typ naj***l 3 sebkom w sandałach. Z 7 szwami na palcu. Respect, Sir. :mrgreen: :idzwch*j:

:karate:

nano50

2018-06-21, 14:49
Fiksat napisał/a:

c7cr

po pierwsze, każdy kto cokolwiek w życiu potrafi, choć ja nie uważam się za człowieka jakiegoś wysportowanego, powie Ci, że bójki jak ognia trzeba unikać.

Nawet jak coś umiesz, to jakaś p*zda ze 2 razy mniejsza od Ciebie wyjmie nóż i nawet nie zauważysz jak będziesz z nim walczył w k***a parterze, bo zajdzie Cie z boku (gdy walczysz z dwoma, trzema).

tutaj mamy otwarty teren, więc sytuacja jest trochę inna. W każdym razie zakładając, ze jestes najwiekszym nawet kozakiem i tak podwójnie sie narazasz. Pierwszy lepszy bokser wyprowadzajac sierpowego z biodra (tu wyzej masz same babskie ciosy, bez techniki, pracy nóg, bioder, bez ładu i składu, pracują same łokcie i stawy barkowe), wazac zalozmy te 85 kg jest w stanie trwale uszkodzic takiego patusa i, gdy to jest k***a nagrane na kamerach ze stacji, zwyczajnie za niego odpowiadac...

Wpie**alam screena wyrwanego z kontekstu? Gdybys cokolwiek o boksie wiedzial, rozumialbys ze to najlepszy screen z tej walki pokazujący p*zdowatosc tego zajscia

Po prostu przyznaj sie ze nie masz o biciu pojecia. Wrzuciłem screena z najbardziej p*zdowatego ciosu z całego zajscia, gdzie typ walczy z pozycji odwrotnej (potem wraca do normalnej) zadaje w ch*j damski cios, bez pracy biodra. Dalej, skacze nie z nogi na noge tylko k***a fruwa jak j***ny motyl.

Kolejna rzecz, ma k***a sandały, jest wstawiony, walczy z jakimis innymi niedojebami....

Ja Ci powiem tak: on tej "sztuki walki" uczły się k***a z takich filmików jakim Ty nas tutaj uraczyłeś. To jest kompletna żenada się tym jarać...

Co do obsrania się i sp***alania - tak to jest jedyne normalne wyjście z sytuacji, zwłaszcza wtedy gdy cokolwiek potrafisz. I tutaj właśnie jest ta pokora o której jeszcze coś tam wspominasz. Umiesz coś, odwracasz się i odchodzisz. W ogóle jestem zdania że jak coś umiesz to z reguły samym wyglądem odstraszasz, a tutaj mamy leszczyków po 70-75 kg wagi, jeszcze k***a w sandałach...

Co do nicka - każdy kto jara sie CR7 jest dla mnie niedoj***ny umysłowo - tyle



Przypie**alasz się. Od razu byś chciał tam widzieć profesjonalistę itp. Gość kiedyś coś trenował i ładnie poskładał sebików. Założę się, że wpie**oliłby spokojnie 90 % z mężczyzn w kraju. Zwłaszcza, że walczył 1v3. Tak że konkretnie się przypie**alasz.

motci

2018-06-21, 16:10
@fiksat czekamy na filmik, w którym profesjonalnie rozkladasz 3 slabszych od siebie sebixów.

Na siłe probujesz udowodnic, że jestes jakims k***a senseiem w sztukach walki. Ogarnij misiu, że ewidentnie gość nie chciał się bić i uzywał pewnie ułamka siły którą ma. Może nie jest zawodowcem, może jego 'kiedyś ćwiczyłem' sprowadza się do tego, że przyszedł na pierwszy trening i mu sie odechciało. Ale jak widać, wystarczyło, żeby obronić się przed 3-4 naj***nymi pedałami. A co do krytyki jego skakania, biorąc po uwagę rozj***ną, szytą nogę to nawet nie skomentuje. Nie możesz być tak k***a glupi zeby nie polączyć tych dwóch faktów. No ale moge się mylić...

c7cr

2018-06-21, 16:31
jackalski napisał/a:

Tyle w temacie…

Obrazek



Pominales fakt ze gosc byl juz po dwóch lujach i ledwo stał :smiechzula:

Swoją drogą podziwiam debilizm, dostał raz, chwile potem drugi, a na końcu, czego niestety nie udało mi się nagrac, mial rozj***ny nos. Widocznie obita morda mu nie starczyla :amused:

sa...........os

2018-06-21, 16:43
Cytat:

Cos sie pospinali i przemek odszedł. Wrócił z dwoma kolegami Przemkami i byli gotowi zaj***ć goscia.




Szkoda że jeszcze po mamusię nie pobiegł. Jak mnie takie pozbawione honoru p*zdy żenują...

SirMajkel

2018-06-21, 18:49
no to komisyjnie Przemki wpie**ol, w dyby i do celi.

PanAndrzej666

2018-06-21, 20:39
oglądałem kilka razy i nie widzę ,żeby ktoś tu komuś naj***ł no i chyba żaden nie ma pojęcia o biciu ani sebki ani Pan "bokser"

jasefff

2018-06-22, 11:54
jackalski napisał/a:

Tyle w temacie…

Obrazek



Sam trochę trenowałem boks (2lata) i to jak ten typ ma ułożoną stopę nogi zakrocznej sugeruję, że chyba odpuścił po kilku treningach, na których uczy się chodzić (no chyba, że to na prawej miał te szwy i nie mógł inaczej jej kłaść). Do tego dołożyłbym ręce, jeżeli typ "trenował" tak jak sugeruje autor to powinien mieć zakodowane, że ręce trzyma się w górze.
Możecie mówić, że naj***ny itd ale to co wyniesiesz z salki zostaje. Pozycję przyjmujesz już automatycznie...

Momk

2018-06-22, 19:46
Stary pie**olisz takie bzdury że aż się zalogowałem :)
Ty chyba sam byłeś na 3 treningach, a na 4 trener tłumaczył że też można jebnąć prostego z odwrotnej pozycji, tak naprawdę pozycja nie ma znaczenia bo liczy się efekt. Ale łatwo się hejtuje siedząc cały dzień przed kompem i marszcząc freda :D , swoją drogą na ulicy są zupełnie inne emocje, i nikt nie porusza się jak na treningu. Także wyjdź na dwór i zobacz trochę prawdziwego świata.


Fiksat napisał/a:

Stary, za materiał własny, należy się pochwała, ale ten opis... Mam nadzieję, że to jakiś wyszukany sarkazm którego ja nie rozumiem, weź mnie oświeć, Ty uważasz że p*zda zadająca lewy prosty z pozycji odwrotnej ma coś wspólnego z bokserem?

Obrazek

Do tego ten Twój nick... c7cr - czy Ty k***a jesteś fanem piłki nożnej, wrzucasz tu jakąś pedałówę z pobliskiej stacji i uważasz, że jakaś c**a z filmiku jest kozakiem?

Weź mnie k***a oświeć, kto tu komu wpie**olił i gdzie jest ten bokser bo ja nie wiem już czy świat mi tak bardzo odjechał, że za czymś nie nadążam czy się po prostu przypie**alam...

Serio weź mi wytłumacz kogo z tych cip ja mam podziwiać?


lucilla

2018-06-23, 00:00
Może i coś trenował, ale na pewno nie boks. Ciosy powinny wychodzić z nogi, poprzez biodro i bark. Typ skacze jak poj***ny zamiast balansować na nogach. Zero pracy nóg. Może jakiś osiedlowy kickboxing ale nie boks. Pozdro 600 na rejonie.