18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

24 tony marchwi przed skarbówką

Vivil • 2013-02-25, 20:50


A tutaj zdjęcie zrobione przez znajomego zoofila:


Interpretację pozostawiam wam...

sidian

2013-02-25, 23:33
lemon1988 napisał/a:

nie ma na to zadnych pie**olonych paragrafow? nie mamy w Polsce zadnego uczonego znajacego te wszystkie kodeksy ktory znalazlby na nich jakis paragraf? przeciez to jest chore, nie bede mowil o wzroscie bezrobocia bo zaraz zwolennicy ryzego zaczna sie marszczyc ale czy to jest normalne ze przez nasz kraj wiele firm dochodzi do bankructwa? a co bylo np. z firmami budujacymi autostrady w Polsce? zbankrutowaly dzieki naszemu panstwu. k***a to jest chore



Właściwym organem jest tu sądownictwo. Sąd najwyższy Irlandii stwierdził przykładowo, że administracja państwowa nie ma prawa przeprowadzić żadnej egzekucji zadłużenia dopóki państwo zalega przedsiębiorcy z wypłatą jakichkolwiek należności. Sądzę, że tutaj NSA powinien wydać podobny wyrok.

Jeśli chodzi o kwestionowanie zwrotu podatku VAT, to nie wierzę, że nie udało się go skompensować od sierpnia. Skoro US zakwestionował te palety, to trzeba było je skompensować w kolejnym miesiącu i do zwrotu przedstawić inne faktury.

lemon1988

2013-02-26, 00:00
tak jak ktos wczesniej wspomnial kolejnym strasznie wk***iajacym czynnikiem jest to ze jesli ktos spozni sie nawet jeden dzien z oplata podatku urzad automatycznie nalicza odsetki wszczynane sa procedury robiace z czlowieka wielkiego przestepce i szkoda dalej gadac tylko jak to k***a mozliwe ze to nie dziala w obie strony.
Ktos powiedzial w komentarzach ze Polska powinna odejsc z UE, jesli ktos interesowal sie spiskami globalistow i ma jakas wiedze na ten temat dobrze wie ze nawet jesli znalazlyby sie procedury dzieki ktorym Polska bezkarnie moze odejsc z UE najprawdopodobniej zostalibysmy zniszczeni. Wojna albo bieda albo ch*j wie co jeszcze te skubance by wymyslili. o tym powinnismy pomyslec zanim wstapilismy do UE, teraz jedyne co daloby nam szanse na powrot do godnego zycia i odzyskania tak wielu juz straconych wartosci zyciowych to rewolucja wladzy ktora jest czyms cholernie trudnym do osiagniecia aczkolwiek nie jest to niemozliwe. pocieszajacy jest fakt ze wreszcie coraz wiecej ludzi dostrzeglo ze media nas otumaniaja, i ze w kraju dzieje sie naprawde ch*jowo. Coraz czesciej spotykamy sie z opiniami ze trzeba cos z tym zrobic ze musimy sie obudzic i to powstrzymac. dosc spory procent ludzi jest juz w stanie stanac do walki z tym co sie dzieje, brakuje nam tylko kogos kto jako pierwszy zacznie dzialac na szersza skale niz tylko komentowac tak jak nawet ja tu i teraz. mysle ze jesli znajdzie sie wreszcie ktos na tyle odwazny zeby wszczac jakies dzialania i na tyle inteligentny zeby tego nie sp***olic to w ludziach znajdzie ogromne poparcie w mgnieniu oka. brakuje tylko nawet tej jednej osoby ktora da wyrazny sygnal.

jaro318

2013-02-26, 00:07
Witajcie w Polsce!!! Wystarczyło by dać politykom i urzędasom najniższą krajową i czekać na bardzo szybie przemiany...

Chemioholik

2013-02-26, 00:23
Moja miasto! Byłem tam, bo to koło mojego bloku. Przy okazji wziąłem siatkę marchwi dla matki na rosół :D .

AppleX

2013-02-26, 00:45
Chytry chłop z Wejherowa na koniec !

MrSpook

2013-02-26, 06:15
Trzeba obrzucać koktajlami Mołotowa fury sukinsynów z US, to może władza się wystraszy?

bimbastah

2013-02-26, 11:24
Wdr napisał/a:

znając życie to pewnie jakaś firma zaprzyjazniona z j***ną panią dyrektor skarbówki nie mogła przebić ofert AN więc doj***li im podatek i tym sposobem wykończyli dobrą firme witaj w Polsce...w tym kraju trzeba rewolucji i ścinania głów bo już dawno nie można po dobroci



Racja ale...znajdź chociaż pięciu ludzi-nawet z własnego otoczenia którzy REALNIE chcieli by coś zrobić i by się nie cykali.

To jest właśnie dzisiejszy problem tego narodu,wszyscy narzekają jak im źle i nie dobrze ale 99.9% kompletnie nic z tym nie zrobi-przy okazji głosując kto ma ich wyj***ć w dupkę bez wazeliny,a widzą te same mordy od bitych 20lat.

I tutaj wymiana poglądów pomiędzy JKM i jakimś zapasionym lewakiem która doskonale to wszystko obrazuje.



Nie jestem wielkim fanatykiem JKM,ma kilka niezbyt trafionych pomysłów ale z większością jego wypowiedzi wręcz nie sposób się nie zgodzić.