18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

24 tony marchwi przed skarbówką

Vivil • 2013-02-25, 20:50


A tutaj zdjęcie zrobione przez znajomego zoofila:


Interpretację pozostawiam wam...

rafic100

2013-02-25, 22:12
To nie jest k***a śmieszne . Przykłady celowego wykańczania Polskich firm można mnożyć

ja...........ze

2013-02-25, 22:14
kaspiq napisał/a:

O czym wy w ogóle tutaj dyskutujecie? Sprawa jest prosta - według prawa podatkowego firmie należy się zwrot podatku. Urząd Skarbowy, czyli Państwo nie ma hajsu by go wypłacić. Smutne jest to, że jak masz zapłacić podatek to kilka dni spóźnienia i już US nalicza odsetki i w ogóle jesteś przestępcą podatkowym, a jak oni mają wypłacić to jest pół roku zwlekania.

Każda firma musi utrzymać płynność finansową, a zwrot podatku jest jednym z zastrzyków pieniędzy. W tej sytuacji Urząd Skarbowy zwyczajnie okradł firmę na kwotę 19 milionów nadpłaconego podatku.


Najsprawiedliwiej byłoby, gdyby na państwo została nałożona kara w takiej wysokości, w jakiej działałoby to w drugą stronę. Karę oczywiście zapłacić firmie. Jednak takie rzeczy to nawet w erze nie są :( Tak powinno być, jak Bóg Kubie tak Kuba Bogu.

rafiki

2013-02-25, 22:20
jatutylkopacze napisał/a:


(...) to gwarantuję Ci, że sejm sam się wyczyści z darmozjadów... .



Prędzej mi kaktus na dłoni wyrośnie, w bajki przestałem dawno wierzyć. To tak jakby stwierdzić że świnia w chlewie głodna od koryta odejdzie. Od ponad 20 lat te same świnie, nazwy się tylko zmieniają.

booore

2013-02-25, 22:20
Pogonić to partyjniactwo, okupacyjny sejm i rząd. Rozpieprzyć w końcu ten pookrągłostołowy pieprzony układ mafijny.
JOW na dobry początek i rozliczać personalnie za decyzje.

Wdr

2013-02-25, 22:20
jatutylkopacze napisał/a:

A jak Polak jedzie do UK do pracy to kupuje tam mieszkanie od razu? Czemu nie kupuje jak go przecież stać z tamtymi zarobkami? Czemu nie może przenieść tego do nas na grunt? Wynająć mieszkanie, nawet nie w dużym mieście tylko na obrzeżach bo dużo taniej, dojeżdżać do pracy w mieście, gdzie tak czy siak jakąś znajdzie, nawet w głupim CC zarobi tyle, że się powinien utrzymać. Pieniądze summiennie odłożyć, nie wiem zainwestować, zdobyć fach i podjąć inną pracę, lepiej płatną.

Jeżeli teraz wyskoczysz mi z rodziną, że ją trzeba utrzymać. To co on k***a nie wiedział gdzie ch*jka wkłada i jaki może być efekt? Proszę Cię, nie stać Cię na dzieciaka to się zabezpieczasz proste... .

Ja mam inne spojrzenie na to, Ty inne. Moim zdaniem, chcieć to móc. Zawszę mogę narzekać biorąc kredyty, tylko że w niczym mi to nie pomoRZe a nawet zachodniopomorskie



nie no beton jesteś i to nawet taki spory ale ok!

jadąc do UK stać Cię na kupno mieszkania po jakis 2-3 latach w normalnej pracy ale i tak opłaca się wynajmować mieszkania lub całe domy!

człowieku nie wiem z jakiej jesteś bajki ale opowiem Ci czemu jednak i tak nie zakapujesz bo masz z tym ciężko otóż! zobacz sobie i posłuchaj idąc Twoim tokiem myślenia wynajmuję jakąś norę na obrzeżach miasta płacę za nią np 600zł dojazd z tej nory do zj***nego miejsca pracy zapewne zajmuje około 1-2h dojazde np kosztuje na miecha 200zł następnie w swojej "normalnej"pracy zapie**alasz 8h przez 21-26dni w tygodniu za 1600zł i teraz życie kosztuje rachunek tele np 100zł lodówka np 200-300zł czasem jakiś but ubranie wyjście gdzieklowiek aaa pie**ole nie chce mi się i tyle każdy normalny dobrze wie jak jest

rafiki

2013-02-25, 22:23
@up

I nagle się okazuje że nic nie zostaje. Poinwestujesz w siebie jak ch*j jedym słowem.

bartekufo

2013-02-25, 22:30
jatutylkopacze napisał/a:


Najsprawiedliwiej byłoby, gdyby na państwo została nałożona kara w takiej wysokości, w jakiej działałoby to w drugą stronę. Karę oczywiście zapłacić firmie. Jednak takie rzeczy to nawet w erze nie są :( Tak powinno być, jak Bóg Kubie tak Kuba Bogu.




Człowieku kara nałożona na państwo czyli na nas podatników!!! Myślisz, że ktokolwiek by za to beknął oprócz nas, zwykłych obywateli. Idź już spać bo jutro do gimbazy nie wstaniesz :D

wernetto

2013-02-25, 22:34
Wdr napisał/a:

znając życie to pewnie jakaś firma zaprzyjazniona z j***ną panią dyrektor skarbówki nie mogła przebić ofert AN więc doj***li im podatek i tym sposobem wykończyli dobrą firme witaj w Polsce...w tym kraju trzeba rewolucji i ścinania głów bo już dawno nie można po dobroci



ale jak zawsze skończy się na narzekaniu w necie i przy piwie.

Rozjebca

2013-02-25, 22:38
Świnie j***ne :evil:

sidian

2013-02-25, 22:42
jatutylkopacze napisał/a:

@UP kolejny nie rozumie na czym polega dźwignia finansowa :D



Wyobraź sobie, że ja dokładnie wiem, na czym polega dźwignia finansowa i w jakich instrumentach się ją stosuje. Te instrumenty nieprzypadkowo nazywają się instrumentami transferu ryzyka. Fajnie, że zarabiasz na ratę na opcjach albo rynku FX, ale wyniki nie są pewne i nikomu tego nie polecaj, bo potem są prawdziwe dramaty.

Squbany

2013-02-25, 22:42
Brawo organizowac sie !!! Jednoczyc !!! Na pohybel skur*ysyna,!!! Powinni na taczce wywiesc tego gnoja biurokratycznego

ellsworth

2013-02-25, 22:52
Polska jest kraje, gdzie patriotą jest ten kto unika płacenia podatków i robi wszystko by to złodziejskie państwo upadło. Oto polski patriotyzm XXI wieku - odciąć głowę tej mafijnej hydrze z warszawy!

bisfhcrew

2013-02-25, 23:15
Tak to jest, u nas urzędasy są bezkarne, wszystko im wolno. Gdyby płacili im dwa razy mniej a za nieprzestrzeganie przepisów groziła grzywna w wysokości 200tyś, to zaraz był by porządek.
To samo k***a z premiami dla ministrów. Zamiast dawać premie za specjalne zasługi to dają je od tak. Od tak, to oni k***a mają pensje wysokie by się zając polityką i nie martwić o swoje życie.

lemon1988

2013-02-25, 23:19
nie ma na to zadnych pie**olonych paragrafow? nie mamy w Polsce zadnego uczonego znajacego te wszystkie kodeksy ktory znalazlby na nich jakis paragraf? przeciez to jest chore, nie bede mowil o wzroscie bezrobocia bo zaraz zwolennicy ryzego zaczna sie marszczyc ale czy to jest normalne ze przez nasz kraj wiele firm dochodzi do bankructwa? a co bylo np. z firmami budujacymi autostrady w Polsce? zbankrutowaly dzieki naszemu panstwu. k***a to jest chore