18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

24 tony marchwi przed skarbówką

Vivil • 2013-02-25, 20:50


A tutaj zdjęcie zrobione przez znajomego zoofila:


Interpretację pozostawiam wam...

Kupa_w_majtkach

2013-02-25, 20:57
Urzędnicze k***y! Połowe polskich urzędników wyj***ć, bo to co się dzieje to jawne bezprawie.

kaiel

2013-02-25, 20:57
Rostowskiemu tą marchew w dupę powinni zasadzić

ja...........ze

2013-02-25, 21:03
Płacić VAT marchewkami i spokój.

rockface123

2013-02-25, 21:04
znając ten kraj, po 30 minutach tej marchwii już nie było bo każdy sobie reklamówkę do domu przyniósł

Wdr

2013-02-25, 21:05
znając życie to pewnie jakaś firma zaprzyjazniona z j***ną panią dyrektor skarbówki nie mogła przebić ofert AN więc doj***li im podatek i tym sposobem wykończyli dobrą firme witaj w Polsce...w tym kraju trzeba rewolucji i ścinania głów bo już dawno nie można po dobroci

rafiki

2013-02-25, 21:05
Oto Polska właśnie.

Debile niech dalej głosują na te świnie z wiejskiej.

Urzędasy mają wyj***ne bo za nic nie odpowiadają. Ta firma zostanie wykończona tak jak gość co pieczywo rozdawał potrzebującym.

Dopóki nie dojdzie do przewrotu w tym kraju to nic się nie zmieni. Świnie wiedzą że są bezkarne, nie boją się niczego, tu trzeba stanowczych środków, a nie pie**olenia jacy to oni niedobrzy. Bolek ze świtą i komuchy podzielili się przy okrągłym stole.

Ale niewolniki, z kredytami do końca życia, boją się odezwać bo przyjdzie tynk ze ścian wpie**alać. Lepiej wegetować.

Chciałem zostać w kraju ale jak widzę co się dzieje dookoła, tą obojętność, te pranie mózgu w tv (dzisiejszą najważniejszą wiadomością było rozdanie oskarów, nosz k***a) to dojrzewam do wyjazdu. Jeśli rodacy mają w dupie to że robi się z nich niewolników to niech se dalej żyją w obozie. Ja sp***alam póki żydostwo granic nie zamknęło, nie będę marnować tu życia licząc że może się coś zmieni.

Na każdym kroku przekręty jak nie lotnisko w modlinie to autostrady bez asfaltu, sól wypadowa za która nikt nie beknął można by to mnożyć i mnożyć. A świnie przyznają sobie nagrody.

By żyło się lepiej.

Wdr

2013-02-25, 21:09
@up no i to nasza kochana Polska pozwalamy się r*chać w dupę właśnie dla tego że ludzie mają wch*j kredytów itp wolą być j***ni w dupe i wegetować a garstka sk***ieli ma dobrze czas rozj***ć ten sejm resztę osądzić i wjebac do obozów pracy majątki przejąć i spłacać długi wypie**alać z unii i tworzyć nową Polskę to się w pale nie mieści w jakich czasach trzeba żyć a raczej wegetować

ja...........ze

2013-02-25, 21:12
rafiki napisał/a:

Chciałem zostać w kraju ale jak widzę co się dzieje dookoła, tą obojętność, te pranie mózgu w tv (dzisiejszą najważniejszą wiadomością było rozdanie oskarów, nosz k***a) to dojrzewam do wyjazdu.


Dojrzewaj, dojrzewaj, jak na razie dostaniesz niewiele poniżej 4 funtów na koniec gimnazjum na wyspach, dojrzej bardziej po 21 roku życia minimalna stawka jest wyższa.

@Up
trochę lemingowego bełkotu

http://pl.wikipedia.org/wiki/Dźwignia_finansowa

Kredyty to złooooooooooooooo i takie egzotyczneeeee. Za granicą nikt nie bierze kredytów :idzwch*j:

rockface123

2013-02-25, 21:13
ja nie chce uciekać z kraju, ja chce rozpie**olić pół warszawy tak co będzie spokój, i moje dzieci będą żyć w tym kraju a nie za granicą, tylko czekam na wojne domową może ktoś ruszy łbem, mam na myśli okupowanie warszawy, okolic sejmu a nie totalną anarchie, nie jestem polaczkiem by życzyć czegoś takiego pomimo tego że nienawidzę tego kraju poza wsiami.

dziękuje za uwage.

Wdr

2013-02-25, 21:21
jatutylkopacze

pie**olisz i to zdrowo nawet po gimnazjum minimalna płaca w GB to 7 funciaków na godzinę chyba że jesteś debilem i zapie**alasz na czarno to dostaniesz j***ne 4 funty następnie fantastyczny dorastaczu w GB liczy się pracowitośc i umiejętności papierek jest na ostanim miejscu no chyba że k***a masz obsługiwać elektrownie atomową to trzeba mieć papier normalne!

tak k***a kredyt to zło tylko ty jesteś na tyle przyj***ny że myślisz że wszędzie są takie oprecentowania i inne ch*jstwa jak w tym kraju wez k***a się doucz albo doczytaj w kwesti kredytów w innych krajach i się wypowiedz bo ch*ja wiesz zobacz sobie kredyty na samochód w Niemczech to się k***a nagle dowiesz dlaczego przeciętny robol niemiecki może po 2 latach zmienić sobie furę na nową zobacz sobie yteligencie jakie masz oprecentowania kredytów mieszkaniowych w Gb lub Francji nie wspomnę o Niemczech a jak posiądziesz sobie tą wiedzę to nagle okaże się że dupsko cię pieczę bo jesteś j***ny brutalnie jak dz**ka i przestań pie**olić bo ch*ja wiesz a się wypowiadasz!

rockface123

nikt tego kraju nie chce palic grabić nie mówie o totalnym rozpie**olu mówię jedynie o tym że trzeba coś z tym zrobić bo to już przechodzi ludzkie pojecie!

rafiki

2013-02-25, 21:25
jatutylkopacze napisał/a:


Dojrzewaj, dojrzewaj, jak na razie dostaniesz niewiele poniżej 4 funtów na koniec gimnazjum na wyspach, dojrzej bardziej po 21 roku życia minimalna stawka jest wyższa.

@Up
trochę lemingowego bełkotu

http://pl.wikipedia.org/wiki/Dźwignia_finansowa

Kredyty to złooooooooooooooo i takie egzotyczneeeee. Za granicą nikt nie bierze kredytów :idzwch*j:



Jesteś śmieszny chłopczyku.

W przeciwieństwie do Ciebie nie miałem nieprzyjemności chodzić do bezwartościowego gimbazjum. Zdawałem prawdziwą maturę, a nie atrapę, która nie wymaga myślenia.

Weź sobie kredycik na 250% wartości nieruchomości, na 50 lat i wpie**alaj tynk ze ścian mając przekonanie o zajebiście zrobionym interesie życia.

ja...........ze

2013-02-25, 21:26
Wdr napisał/a:

jatutylkopacze

pie**olisz i to zdrowo nawet po gimnazjum minimalna płaca w GB to 7 funciaków na godzinę chyba że jesteś debilem i zapie**alasz na czarno to dostaniesz j***ne 4 funty następnie fantastyczny dorastaczu


http://polemi.co.uk/poradniki/praca-w-wielkiej-brytanii/krajowa-placa-stawka-minimalna-w-anglii-szkocji-walii-irlandii-polnocnej-3458
Sialalala :D

Wdr napisał/a:


tak k***a kredyt to zło tylko ty jesteś na tyle przyj***ny że myślisz że wszędzie są takie oprecentowania i inne ch*jstwa jak w tym kraju wez k***a się doucz albo doczytaj w kwesti kredytów w innych krajach i się wypowiedz bo ch*ja wiesz zobacz sobie kredyty na samochód w Niemczech to się k***a nagle dowiesz dlaczego przeciętny robol niemiecki może po 2 latach zmienić sobie furę na nową zobacz sobie yteligencie jakie masz oprecentowania kredytów mieszkaniowych w Gb lub Francji nie wspomnę o Niemczech a jak posiądziesz sobie tą wiedzę to nagle okaże się że dupsko cię pieczę bo jesteś j***ny brutalnie jak dz**ka i przestań pie**olić bo ch*ja wiesz a się wypowiadasz!


Wiedziałem, że nie zrozumiesz co napisane jest w tym linku o dźwigni finansowej. No tak jeśli coś jest nieopłacalne dla mnie to jasne, że nie zaciągnę kredytu na to :D Jeśli wiem, że zaciągając kredyt, pieniążki mi pozwolą zapłacić ratę kredytu i jeszcze zarobić na mnie to czemu mam nie brać? Ale masz rację :( Jestem glupi i się nie znam :( Przepraszam :(

@UP kolejny nie rozumie na czym polega dźwignia finansowa :D

konrad_n

2013-02-25, 21:29
@rafiki

obaj pie**olicie

rafiki

2013-02-25, 21:35
konrad_n napisał/a:

@rafiki

obaj pie**olicie



Miażdżące argumenty nie ma co.