18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

2 rodzaje ludzi

MichaU • 2013-11-03, 13:48
Na świecie są dwa rodzaje ludzi: ci, którzy wierzą w ewolucję i ci, których ona ominęła.

 

jabolowy-jazzman

2013-11-03, 13:50
na sadolu są zaś dwa rodzaje użytkowników: ci, którzy mają "know-how" na główną, bo ogarniają tematykę portalu i ci, którzy pomyli portal z kwejkiem. Obawiam się, że tym tematem sam siebie przypisałeś do tej drugiej grupy.

MichaU

2013-11-03, 13:56
Dać piwo jednocześnie za mój post i post jabolowego-jazzmana. Bloodwar, nie jaraj tyle.

SamSobieBogiem

2013-11-03, 14:24
są też nadludzie, którzy po prostu !wiedzą!, że to teoria... tylko teoria, która jednak wydaje się być najbliższą prawdy. Jeśli się nią okażę to pozostanie nadal otwarte pytanie, a w zasadzie dwa... co było pierwsze "kura czy jajko" i dlaczego powstało?

tekkit

2013-11-03, 15:30
Teoria ewolucji... a moze Bog stworzyl czlowieka zwanego australopitkiem, ktory z czasem ewoluowal ? Nie ma wykopanej posredniej miedzy malpą a australopitkiem. Wiec teorie ewolucji małpy w czlowieka legaja w gruzach. Pozatym wiele gatunkow zwierzat i roslin przetrwało, mimo ewolucji w bardziej rozwiniete badz nie gatunki, wiec gdzie zgarbieni małpoludzie probojący mowic ?

Nołlajf

2013-11-03, 18:20
Podzielam zdanie z tekkitem, teoria Darwinowska to ściema, dno i metry mułu, naukowcy ch*ja wiedzą skąd się wziął ten świat jak i człowiek.

go...........ek

2013-11-03, 18:34
Nołlajf napisał/a:

Podzielam zdanie z tekkitem, teoria Darwinowska to ściema, dno i metry mułu, naukowcy ch*ja wiedzą skąd się wziął ten świat jak i człowiek.



podzielasz zdanie z tekkitem bo nie masz własnego:))

W3bst3r

2013-11-03, 18:49
Jeśli to jest "ewolucja" to ja dziękuję...

yoyoyo

2013-11-03, 18:59
Co to w ogóle za określenie - "wiara" w ewolucję? :| To nie jest zjawisko, które ktoś sobie wymyślił albo którego nie da się udowodnić, do którego nie ma logicznych, fizycznych przesłanek, by sprowadzać je do poziomu wiary. Wierzyć to można w Boga albo w Mikołaja w czerwonym uniformie, bo naukowo ich istnienia nikt nie potwierdził, ale ewolucja to teoria naukowa, na której poparcie istnieją argumenty. Teorię ewolucji można zaakceptować lub odrzucić. Trzeba być ignorantem lub debilem, żeby "wierzyć" lub "nie wierzyć" w ewolucję :roll:

dnr

2013-11-03, 19:00
Pełna nazwa brzmi: teoria ewolucji poprzez selekcję naturalną, ignoranci. Ewolucja nie jest teorią, jest faktem naukowym, teorią jest dobór naturalny. Jeśli kwestionujecie ewolucję bez obeznania w temacie ( np. doktorat z biologii) to potwierdza tylko wasz debilizm, zero argumentów, ale wam się tak wydaje, więc otwieracie mordy. Każdy obeznany naukowiec by was zniszczył odpowiednią argumentacją. Ale wy powiecie że oni 'ch*ja wiedzą' i będziecie się tarzać w ignorancji i zabobonie, zabawne :)

dagins

2013-11-03, 19:00
Google -> Kent Hovind.

dnr

2013-11-03, 19:06
Nołlajf napisał/a:

Podzielam zdanie z tekkitem, teoria Darwinowska to ściema, dno i metry mułu, naukowcy ch*ja wiedzą skąd się wziął ten świat jak i człowiek.



k***a trepie, masz obeznanie w fizyce i biologii żeby się wypowiadać? Czytałeś i zrozumiałeś prace naukowe o Wielkim Wybuchu, powstaniu wszechświata, tworzeniu się pierwiastków, gwiazd, planet? Bo powiem ci, że pomiary dość dobrze się z teoriami zgadzają. Znajdź w nich lukę albo zaproponuj coś lepszego (oprócz Biblii :roll: ), a jak nie umiesz to po co się odzywasz?

Meretrix

2013-11-03, 19:16
A kto w nią nie wierzy? Teoria była wtedy kiedy Darwin taką przedstawił, jest już dawno udowodniona, Kościół też ją przyjął, jeżeli Ci o to chodziło.

pawelec11

2013-11-03, 19:20
sa dwa rodzaje ludzi - r*chajacy i r*chani ...

dagins

2013-11-03, 19:24
@dnr
k***a trepie, masz obeznanie w fizyce i biologii żeby się wypowiadać?

Właśnie w tym problem, że naukowcy zajmujący się teorią powstania wszechświata i życia sami nie posiadają na ten temat wiedzy i wymyślają bajkowe teorie, które śmiało można nazwać religią.

Oczywiście te teorie o zupie krzemowej i wielkim wybuchu bardzo pasowały komunistom w XX w. którzy za wszelką cenę chcieli wykorzenić religię, co z resztą w dużej mierze im się udało, więc zyskała ona na rozgłosie.

@Meretrix
Teoria ewolucji wg. Darwina nigdy nie została udowodniona, a Kościół nigdy jej nie przyjął.

PS: nie wskazuję która teoria powstania wszechświata jest prawdziwa, bo nie mam takiej wiedzy, ale definitywne wykluczanie którejkolwiek z nich to przejaw ignorancji.