18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

13 grudnia

Hauer88 • 2012-12-15, 14:31
13 grudnia czyli wprowadzenie stanu wojennego i podpisanie traktatu lizbońskiego:



Pater patriae

2012-12-15, 15:06
Wyjebią do sucharów, czy nie wyjebią 8-) ?

tds1974

2012-12-15, 16:41
Wypieprzać hajhitlery ze stolicy. Macie swoją - Berlin się nazywa.

Pater patriae

2012-12-15, 16:55
tds1974, a Twoja to Moskwa, czy Bruksela, bo ostatnimi czasy ciężko ocenić, czy postkomuszki jeszcze tęsknią do mateczki Rosji, czy już wolą ten nowy, wspaniały eurokołchoz?

CarolOtyła

2012-12-15, 19:57
Kto publicznie propaguje faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa lub nawołuje do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych, wyznaniowych albo ze względu na bezwyznaniowość, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

art. 256 KK

tds1974

2012-12-15, 21:52
Pater patriae napisał/a:

tds1974, a Twoja to Moskwa, czy Bruksela, bo ostatnimi czasy ciężko ocenić, czy postkomuszki jeszcze tęsknią do mateczki Rosji, czy już wolą ten nowy, wspaniały eurokołchoz?



Moja to Warszawa.
No, skoro już ustaliliśmy nasze stolice, możesz wracać do siebie, do Niemiec

wojtas890328

2012-12-15, 22:48
jestem niemal pewien że większość tych łysych pał w kapturach nie ma zielonego pojęcia o ówczesnej historii.

Pater patriae

2012-12-15, 23:59
tds1974, nie jestem z NOPu, czy ONRu, ani ich nie popieram (chociaż już wolę ich niż ten cały sejmowy beton), niestety nie te poglądy na gospodarkę, ale przynajmniej nie jestem tak uprzedzony, czy niedouczony, jak ty. Pokazujesz tylko, jak bardzo uważałeś na historii (masz 38 lat, tak?), komuniści już zadbali o odpowiednie wykreowania narodowców, którzy im się sprzeciwiali zarówno przed wojną, jak i po.

Co do związku narodowców przedwojennych z hitlerem, to były one tylko takie, że to właśnie narodowcy byli jako jedni z pierwszych w obozach koncentracyjnych.

Przecież to nawet debil może sobie wydedukować, że jeżeli dla narodowców najważniejszy jest własny naród, to nie będą służyć jakimś szwabom, tylko Polsce.

wojtas890328 napisał/a:

jestem niemal pewien że większość tych łysych pał w kapturach nie ma zielonego pojęcia o ówczesnej historii.



Tak jak pewnie i Ty.

człowiek_zły

2012-12-16, 03:21
Narodowi socjaliści protestują przeciwko międzynarodowym socjalistom. Każdy z nich chce dorwać się do koryta i okradać obywateli. Rozstrzelać ich wszystkich.

Hauer88

2012-12-16, 09:23
człowiek_zły napisał/a:

Narodowi socjaliści protestują przeciwko międzynarodowym socjalistom. Każdy z nich chce dorwać się do koryta i okradać obywateli. Rozstrzelać ich wszystkich.




Pokazujesz brak wiedzy, bo NOP jak i większość nacjonalistów jest przeciwko socjalizmowi. Propagują korporacjonizm.


I jeszcze prócz powyższego Wrocławia i Białegostoku, nagranie z Łodzi:



tds1974

2012-12-16, 12:27
Pater patriae napisał/a:

tds1974
Co do związku narodowców przedwojennych z hitlerem, to były one tylko takie, że to właśnie narodowcy byli jako jedni z pierwszych w obozach koncentracyjnych.



Fakty: w Dwudziestoleciu Międzywojennym, w Warszawie na Nowym Świecie były knajpy "Tylko dla aryjczyków". W prasie prawicowej na porządku dziennym było, że należy żydków wieszać rozstrzelać lub do obozu w Berezie. Pobicia, zakaz chodzenia po chodnikach przez nie-Polaków (popierał go nawet Piłsudzki). Nie chce mi się rozpisywać w niedzielę, bo kaca-giganta mam. Dodam tylko, że jak weszli Niemcy, to wszystkich Polaków potraktowano równo. Jak bydło. Nikt nie patrzył czy on komuch czy hajhitler. Bardzo lubię czytać prasę z tego okresu, można się zdrowo pośmiać, gdy się czyta teksty prawdziwych, polskich patriotów-narodowców chwalących Hitlera czy Mussoliniego, zwłaszcza w lipcu 1939 roku. Niewiele się zresztą różnią od obecnych tekstów zamieszczanych w prawicowych portalach lub na stronach narodowców. Niektóre są kopiami-plagiatami.

Po wojnie niektórzy, którzy szczycili się do tej pory pochodzeniem aryjskim lub niemieckim zmieniali nazwiska, na żydowsko brzmiące lub doprawiali sobie żydowskie korzenie. To też śmieszne.

Śmieszą mnie narodowcy, albo spinacze antyżydowscy lub ci, wołający że Polska ginie, sratatata. Ty też mnie śmieszysz, zwłaszcza gdy obrażasz innych.

Pater patriae

2012-12-16, 12:52
tds1974, brak mi słów, nie wiem, czy żartujesz, czy trollujesz, czy po prostu nie mając żadnych racjonalnych argumentów wymyślasz sobie własne, ale aż mi się zrobiło przykro, widząc takie bzdety... :-(

Kupa_w_majtkach

2012-12-16, 13:27
tds1974,

Przedstaw jakieś dowody, albo nie wypowiadaj się. Zaraz mi pewnie wyjedziesz z esejem Dmowskiego na temat faszyzmu? :roll:

tds1974

2012-12-16, 13:30
Pater patriae napisał/a:

tds1974, brak mi słów, nie wiem, czy żartujesz, czy trollujesz, czy po prostu nie mając żadnych racjonalnych argumentów wymyślasz sobie własne, ale aż mi się zrobiło przykro, widząc takie bzdety... :-(



Ale że to jest nieprawda, co napisałem? Możesz napisać gdzie są te bzdety? Mam te gazety, są zresztą dostępne publicznie. Nie było w Warszawie knajp tylko aryjczyków? Gazet chwalących Hitlera i narodowy socjalizm?

Poczytaj sobie "Przegląd katolicki" z 1938 roku. - "Żydzi swoją kosmatą łapę położyli na całej polskiej prasie, produkują obrzydliwe filmidła, zatruwają polskie dusze,. W nowym roku wymiećmy z polskiego domu żydowskie śmieci". Teraz poczytaj komentarze pod recenzją "Pokłosia". Przy czym ten sam "Przegląd" w 1938 roku twierdzi, że odbiera mu się prawo do głosu, że jest cenzura... dokładnie, jak teraz URze lub w wPolityce.

A teraz Gałczyński o literatach pochodzenia żydowskiego w prawicowym "Prosto z mostu" (1936) - "Trzeba na gwałt uprzątnąć obcych z polskiej łąki", to sutenerzy i alfonsi poezji polskiej" to o Tuwimie, Słonimskim, ogólnie o Skamandrytach. Uczyłeś się o nich w szkole?

"Polska Zbrojna" z 1937 roku - "Do Berezy wsadzano młodzież narodową, nie wsadzano natychmiast najohydniejszych dywersantów, łotrów zasługujących na szubienicę. Powtarzam wyraźnie na Szubienicę" i tu lecą nazwiska ludzi, którzy wg narodowców mieli pochodzenie niepolskie.

Polecam też książeczkę "Herman Goering. Jego życie i czyny" z 1939 roku. Napisał ja ONR-owiec, Edward Fiedler. Pochwała faszyzmu, jako jedynej ideologii zdolnej zachować "czystą" Europę. Zaraz po niej przeczytaj tekst Michała Karnowskiego (wSieci, wPolityce, URze) - "Jarosław Kaczyński chce być żelaznym kanclerzem IV RP". (dostępny np TUTAJ )

Może czytaliśmy inną historię Polski? Mam te gazety na półce, niestety tym się zajmuję zawodowo. Ja rozumiem, że do dziś uczy się historii w wybiórczy sposób, jednak materiały są już dostępne. Poczytaj. Zresztą chętnie podyskutuję o tym tutaj. O ile oczywiście dyskusja będzie cywilizowana.

Kupa_w_majtkach

2012-12-16, 13:32
tds1974,


Skoro tak pisali nawet przed wojną to chyba jest coś na rzeczy w związku z żydami :lol: