18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

,, Weź ten pieprzony wózek"

Macx83wwww • 2020-07-17, 02:01
Koleś bez maski w sklepie spożywczym, dziewczyna nie odpuściła :-D


syulung

2020-07-18, 17:55
gernash100 napisał/a:

Zacznij jeszcze lizać klamki zjebie



liżę, jem co chcę, myję ręcę tylko wychodząc z kibla, poza tym często dotykam czegokolwiek a potem ust i jestem zdrowy, jestem eksponowany na tysiące ludzi, nie noszę bo to dla debili, niewolników, nosiłem na początku paniki z czystej empati bo to był zabieg socjologiczny, mam zapalenie śluzówki a nie cokolwiek, teraz noszenie to głupota.

ph5i5

2020-07-19, 01:52
Mariusz napisał/a:

Nie da sobie kagańca założyć. U nas 99 procent ludzi nosi bo wmówiono nam wirusa. Chłopak potrafi myśleć samodzielnie i piwo dla niego. Ja też nie noszę maski.



IMariusz jesteś chamem i prostakiem. W dodatku jesteś w błędzie uznając, że to inni są niewyedukowani czy niedomagają intelektualnie - to Twoje przypadłości. Zaniżasz średnie IQ bywalców sadola.

invector

2020-07-19, 13:54
To jest pandemia obłędu. To już nawet nie jest śmieszne a załosne. W sklepach pilnuje ochroniarz aby wszyscy mieli maseczki. Wystarczy ubrać ja na brodę i jest w porządku. Na h*j się pytam nosić maseczkę na brodzie? Po co to pajacowanie? Ale taka osoba bezkarnie robi zakupy i nikt uwagi jej nie zwróci.
Osobiście jak mam nosić ją na brodzie tak jak większość, to nie robię z siebie debila i nie ubieram jej wcale. A pyszczą do mnie ci co noszą ją chyba tylko dla idei.

sa...........el

2020-07-19, 22:35
longfly napisał/a:

jestes typowym debilem ja bym ci wmowil recznie typie jakbys mi probowal bez maseczki chuchać w sklepie , jak jestes ameba to ci recznie trzeba tlumaczyc
ale to ze nikt nie widzial to zaden argument spiskowy czubie ze ziemia jest okragla tez nie widzisz to jest plaska? a twojego mozgu tez nikt nie widzial znaczy go tam nie ma



Ręcznie, to możesz konia zwalić staremu. Wyszedł z ciebie j***ny komuch.

Dodam, że Szumowski nie nosi, bo nie ma objawów. Jest lekarzem medycyny. On też jest jebnięty, czy wy daliście się w ch*ja zrobić? Stawiam na drugie, bo ch*ja macie w dupie już od dawna, tyle, że systemowego. Pewnie kredyt i żonka co nie daje dupy wam, a koledze z pracy. Możecie się teraz dowartościować i pobawić w małych sbeczków. Ja tam wolę słuchać lekarza, w końcu jest j***nym ministrem zdrowia. nie mam objawów, nie noszę.

gernash100

2022-03-27, 23:00
Mariusz napisał/a:

Zjeba to masz w głowie. Włącz TVP i zamknij ryj.



Zjeba to twojej starej z p*zdy wyjęli pecie.