18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

,, Weź ten pieprzony wózek"

Macx83wwww • 2020-07-17, 02:01
Koleś bez maski w sklepie spożywczym, dziewczyna nie odpuściła :-D


Ca...........on

2020-07-17, 03:01
W podobnej sytuacji wyprowadziłem ochroniarza na zewnątrz sklepu i dostałem później odszkodowanie.

pro_avenger

2020-07-17, 07:07
Współczuje pracującym tam użerać się z takimi zjebami umysłowymi.

skywalker75

2020-07-17, 09:22
Caramon napisał/a:

W podobnej sytuacji wyprowadziłem ochroniarza na zewnątrz sklepu i dostałem później odszkodowanie.



wypłacił ci z piąchy ?

Mariusz

2020-07-17, 13:55
Nie da sobie kagańca założyć. U nas 99 procent ludzi nosi bo wmówiono nam wirusa. Chłopak potrafi myśleć samodzielnie i piwo dla niego. Ja też nie noszę maski.

grzesiu88

2020-07-17, 14:39
Mariusz napisał/a:

Nie da sobie kagańca założyć. U nas 99 procent ludzi nosi bo wmówiono nam wirusa. Chłopak potrafi myśleć samodzielnie i piwo dla niego. Ja też nie noszę maski.



art 135 kodeksu wykroczeń i jazda bez spierydolonej maseczki :v głupi naród.

Voldmar

2020-07-17, 14:43
Mariusz napisał/a:

Nie da sobie kagańca założyć. U nas 99 procent ludzi nosi bo wmówiono nam wirusa. Chłopak potrafi myśleć samodzielnie i piwo dla niego. Ja też nie noszę maski.



Dokładnie. Również nie noszę maseczki i nie zamierzam robić z siebie średnio inteligentnego szympansa. Głupie masy łykną wszystko, a żydomasoneria zaciera rączki. Ale spokojnie, Gates i największe koncerny farmaceutyczne wzbogacą się na naiwności głupców.

krasnal_hałabała

2020-07-17, 15:16
marcin_g34 napisał/a:

Dokładnie. Również nie noszę maseczki i nie zamierzam robić z siebie średnio inteligentnego szympansa. Głupie masy łykną wszystko, a żydomasoneria zaciera rączki. Ale spokojnie, Gates i największe koncerny farmaceutyczne wzbogacą się na naiwności głupców.



No właśnie, a wy się buntujecie i ryzykujecie życie (bo mogą was ewaporować) zamiast też wymyślić coś i zarabiać.

gernash100

2020-07-17, 15:36
Mariusz napisał/a:

Nie da sobie kagańca założyć. U nas 99 procent ludzi nosi bo wmówiono nam wirusa. Chłopak potrafi myśleć samodzielnie i piwo dla niego. Ja też nie noszę maski.



Zacznij jeszcze lizać klamki zjebie

solltys

2020-07-17, 15:41
Akurat UK tez było takie do przodu, chciało być najmądrzejsze i w czasie gdy inne kraje wprowadzały obostrzenia w UK żyło się jak każdego innego dnia, teraz inne kraje znoszą obostrzenia a UK wprowadza obowiązkowe maseczki i zamyka miasta bo się okazało że się przeliczyli.

eenocosTy

2020-07-17, 15:50
gernash100 napisał/a:

Zacznij jeszcze lizać klamki zjebie



przez takich zjebów jak wy, już zawsze będziemy pie**olonymi niewolnikami systemu. mieszkam w Krakowie, nie wiem czy wiesz ale jednym z większych miast w Polszy. mam mnóstwo znajomych, Ci zaś mają swoich, nie wspominając już o ich rodzinach. nikt nigdy jeszcze nie widział nikogo chorego na tego farmazona, nikt nie umarł - nikt nawet kataru nie dostał pomimo, że wszyscy pracują, żyją i ów zyciem się cieszą bez strachu. u hamburgerów istny rozpie**ol, setki tysięcy ludzi na ulicach i tam wirus odpuścił na rzecz BLdM? boi się posądzenia o rasizm może. idioci, wszędzie k***a idioci.

Mariusz

2020-07-17, 15:51
gernash100 napisał/a:

Zacznij jeszcze lizać klamki zjebie



Zjeba to masz w głowie. Włącz TVP i zamknij ryj.

KANIBAL22

2020-07-17, 16:17
ciekawe po co im tam ten ochroniarz jak ta baba gabarytowo jest jego wielkości i jak widać nie ustąpi :D

longfly

2020-07-17, 16:32
Mariusz napisał/a:

Nie da sobie kagańca założyć. U nas 99 procent ludzi nosi bo wmówiono nam wirusa. Chłopak potrafi myśleć samodzielnie i piwo dla niego. Ja też nie noszę maski.



jestes typowym debilem ja bym ci wmowil recznie typie jakbys mi probowal bez maseczki chuchać w sklepie , jak jestes ameba to ci recznie trzeba tlumaczyc

eenocosTy napisał/a:

przez takich zjebów jak wy, już zawsze będziemy pie**olonymi niewolnikami systemu. mieszkam w Krakowie, nie wiem czy wiesz ale jednym z większych miast w Polszy. mam mnóstwo znajomych, Ci zaś mają swoich, nie wspominając już o ich rodzinach. nikt nigdy jeszcze nie widział nikogo chorego na tego farmazona, nikt nie umarł - nikt nawet kataru nie dostał pomimo, że wszyscy pracują, żyją i ów zyciem się cieszą bez strachu. u hamburgerów istny rozpie**ol, setki tysięcy ludzi na ulicach i tam wirus odpuścił na rzecz BLdM? boi się posądzenia o rasizm może. idioci, wszędzie k***a idioci.



ale to ze nikt nie widzial to zaden argument spiskowy czubie ze ziemia jest okragla tez nie widzisz to jest plaska? a twojego mozgu tez nikt nie widzial znaczy go tam nie ma

Mariusz

2020-07-17, 16:58
longfly napisał/a:

jestes typowym debilem ja bym ci wmowil recznie typie jakbys mi probowal bez maseczki chuchać w sklepie , jak jestes ameba to ci recznie trzeba tlumaczyc
ale to ze nikt nie widzial to zaden argument spiskowy czubie ze ziemia jest okragla tez nie widzisz to jest plaska? a twojego mozgu tez nikt nie widzial znaczy go tam nie ma



Wrzucanie plaskoziemcow i nie bojących się wirusa, odmiany grypy sezonowej do tej samej kategorii jest trochę dziwne. Ale bez sensu to tłumaczyć. Doczytaj sobie jakie negatywne skutki ma noszenie maseczki. Bój się dalej Corona wirusa "typie". Załóż też profilaktycznie prezerwatywę. Nie zaszkodzi tobie a ludzkości może pomóc.