18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Zoofile protestują przeciwko penalizacji ich 'miłości'

kroplowa • 2013-02-03, 11:52
INFO: Niemiecki Bundestag zakazał zoofilii, wprowadzając za wszystkie formy seksu ze zwierzętami kary wynoszące 25 tys. euro.

INFO: W Berlinie miał miejsce protest... zoofilów, którym nie podoba się wprowadzony niedawno w tym kraju zakaz seksu ze zwierzętami.


Niemieccy zoofile, którzy przyszli na manifestację ze swoimi zwierzęcymi "partnerami", twierdzą, że rząd wprowadzając zakaz zoofilii odbiera im prawo do kochania tego kogo (lub co) chcą.
- Czujemy się jak przestępcy. Wszystko przez fanatycznych obrońców praw zwierząt, którzy twierdzą, że krzywdzimy zwierzęta - powiedział jeden z dewiantów. - Będziemy apelować w Sądzie Najwyższym - dodał właściciel psa o imieniu Cissy.

Źródło

Źródło oryginału

No i teraz czekać na związki partnerskie zoofilii, nekrofilii i tych innych psychopatów( nie ma pedalstwa bo to już legalne.. :samoboj: ) :lodowka: :idzwch*j:

bloodwar

2013-02-03, 12:01
Świat powinien kierować się jakąś logiką: jeżeli stan "normalny" to 36,6 stopnia a stan "chorobowy" to gorączka 40 stopni, to łatwo jest określić co jest normą a co grypą, gdzie konczy się stan zwykły a zaczyna chorobowy. Czemu inne zasady stosuje się do homoseksualistów i ich chorobę psychiczną wykresla z listy chorób? Niestety, w takiej pokracznej logice kolejnym krokiem jest uznanie, że nekro-, zoo- i pedofilia też nie są chorobami, gdyż skoro dewiacja homoseksualna nie może być nazwana dewiacją bo nie odbiega (ponoć) od "normalności", to nic nie można nazwać dewiacją a wszystko jest normalne. Posuwanie pieska, trupa i dziecka - też... Smutne ale prawdziwe. Albo więc zdelegalizujmy wszystko co odbiega od normy - homoseksualizm też, albo uznajmy że nic nie jest "chore" a wszystko dozwolone. Ale w takim razie ja się wypisuje z tego świata, gdyż nie mam zamiaru mieć za sąsiada "legalnego" pedofilia czy kozojebcę!!!

BongMan

2013-02-03, 12:29
@up
Albo inaczej - zalegalizować to co wymieniłeś, a także zalegalizować morderstwa tych, co wymieniłeś. Idziesz ulicą, widzisz że ktoś jebie kozę - kula w łeb, dzwonisz po odpowiednie służby:
- Dzień dobry. Właśnie odstrzeliłem zoofila przy ulicy takiej i takiej.
- Dziękuję za zgłoszenie, zaraz przyjedziemy zabrać trupa.

bloodwar

2013-02-03, 12:37
Myślę, że świat w którym można by legalnie strzelać do zboczeńców nie byłby już światem jaki znamy - byłby rajem :-)

McMenel

2013-02-03, 12:54
Hmm jak widzę zachowanie niektórych samic i samców rodzaju ludzkiego to myślę iż niektórzy popełniają zoofilię nawet o tym nie wiedząc.

GloomyUndertaker

2013-02-03, 13:04
Homosie, zoofile, pedofile, nekrofile i inne pojeby niech sobie żyją - sami ze sobą w jakichś koloniach, proponowałbym syberię, kamieniołomy albo cokolwiek innego. Dodatkowo dla pedofili obowiązkowa kastracja.

Ork.Fajny

2013-02-03, 15:11
bloodwar napisał/a:

Czemu inne zasady stosuje się do homoseksualistów i ich chorobę psychiczną wykresla z listy chorób?


Bo ludzie są głupi i politycy udając łaskawych dla chorych mówiąc im że są zdrowi, plusują sobie u tych głupich ludzi?
Każdy wykształcony biolog znający się choć trochę na neurobiologii i biochemii mózgu wyjaśni ci że to jest choroba. Biolog ci powie że rozdzielnopłciowy mechanizm rozmnażania nie powstał od tak sobie dla jaj i tak również dla jaj nie da się go zanegować. A neurobiolog ci powie że twoją psychikę tworzą szlaki neuronów które mogą się źle ukształtować.

anonymousm

2013-02-03, 15:57
@ Arashel

nie. Pod ostatnim listem w obronie bredni Pawłowicz podpisał się jeden specjalista od roztoczy. Reszta biologów tarzała się po ziemi, słysząc takie brednie, jak ja się tarzałem, zanim wstałem, żeby napisać ci: pie**olisz głupoty.

Wiecie jaka jest różnica między homoseksualizmem a zoofilią, pedofilią, nekrofilią, itd.? Że do stosunku homoseksualnego dochodzi za dobrowolną zgodą obydwu partnerów.

Ork.Fajny

2013-02-03, 16:11
anonymousm, Pawłowicz? Ta z sejmu od jałowość? To ty tu pie**olisz głupoty pacanie bo o ile dobrze wiem to jej "przemowa" nie miała nic wspólnego z biologicznymi aspektami, więc po co ktokolwiek miąłby się pod tym podpisywać. To był tekst ściśle kulturowy, cywilizacyjny, czy jak go tam sobie humaniści nazywają.
Jak się na biologii nie znasz to się nie odzywaj i wróć do pisana swoich wierszyków, budowania mościków czy co tam robisz...

bo...........ę

2013-02-03, 16:46
Niestety teraz to za późno. Zaczęło się od pedałów i pójdzie naprzód i pewnie obejmie ww rodzaje odchyleń (tak to nazwijmy). W prawie wyrok w precedensowej sprawie stanowi źródło prawa. Podobnie tu zoofile i inne pojeby będą się powoływać na pedałów i ich happy endy.

itachi666

2013-02-03, 17:12
Tak tylko się zastanawiam, czy któryś z nich przyszedł na tą manifestacje z koniem?

kaiel

2013-02-03, 17:56
dać im prawo do adopcji ! patataj

McMenel

2013-02-03, 18:03
Arashel napisał/a:

anonymousm, Pawłowicz? Ta z sejmu od jałowość? To ty tu pie**olisz głupoty pacanie bo o ile dobrze wiem to jej "przemowa" nie miała nic wspólnego z biologicznymi aspektami, więc po co ktokolwiek miąłby się pod tym podpisywać. To był tekst ściśle kulturowy, cywilizacyjny, czy jak go tam sobie humaniści nazywają.
Jak się na biologii nie znasz to się nie odzywaj i wróć do pisana swoich wierszyków, budowania mościków czy co tam robisz...


Chcesz życia zgodnie z biologią ?? Przestań jeść , przestań używać leków a także zdobyczy cywilizacji jak komputer czy TV. Już wiele wieków temu postanowiliśmy żyć nie biologicznie. Przeciwko naturze. Więc przestań być hipokrytą. Bądź albo biologicznie naturalny albo zamknij jadaczkę i zaakceptuj to iż cywilizacja jest anty naturalna.

Ork.Fajny

2013-02-03, 18:36
McMenel napisał/a:

Przestań jeść , przestań używać leków a także zdobyczy cywilizacji jak komputer czy TV. Już wiele wieków temu postanowiliśmy żyć nie biologicznie. Przeciwko naturze. Więc przestań być hipokrytą. Bądź albo biologicznie naturalny albo zamknij jadaczkę i zaakceptuj to iż cywilizacja jest anty naturalna.


Masz humanistyczne pojęcie o "naturalność"... Cywilizacja jest oczywiście że naturalna, bo gdyby nie było to by nas dawno matka natura unicestwiła. Jeśli coś nie jest naturalne albo wręcz anty-naturalne to zostaje przez nią zniszczone albo nie jest wstanie się utrwalić. Np. Geje, letalne choroby genetyczne, próba skrzyżowania pasikonika z krową i parę innych.

McMenel

2013-02-03, 20:03
Arashel napisał/a:


Masz humanistyczne pojęcie o "naturalność"... Cywilizacja jest oczywiście że naturalna, bo gdyby nie było to by nas dawno matka natura unicestwiła. Jeśli coś nie jest naturalne albo wręcz anty-naturalne to zostaje przez nią zniszczone albo nie jest wstanie się utrwalić. Np. Geje, letalne choroby genetyczne, próba skrzyżowania pasikonika z krową i parę innych.


Oh naprawdę. Niektóre choroby już udało się zwalczyć. Z niektórymi można bezproblemowo żyć a na inne czeka kilka lat badań i kuracje które w przyszłości się znajdzie. Nie jestem humanistą tylko logikiem. Skoro uważasz że cywilizacja jest naturalna to co powiesz na moją prośbę. Przypomnij sobie co ostatnio zrobiłeś naturalnego. Dzieje cywilizacji to walka z naturą. Od prostych rzeczy jak zbieractwo-łowiectwo poprzez przemysłową produkcję mięsa skończywszy na zabawie z genotypem roślin i zwierząt. W chwili obecnej nie ma chyba rośliny spożywczej która nie byłaby w jakiś sposób zmodyfikowana przez człowieka. I natura nie eksterminuje czegoś obcego. Ona się dostosowuje do obcego elementu. Jak rafa koralowa do zatopionych statków czy zwierzęta pożywiające się naszymi odpadkami. I bynajmniej nie jestem ekologiem. Jestem realistą i wiem że cała ta walka " o planetę" jest tylko walką o przetrwanie ludzkości. Bo ziemia sobie sama poradzi. Dostosuje się. Jak to robiła i robi cały czas. Gatunki ewoluują. My niestety nie. My się nie dostosowujemy do warunków. My je zmieniamy wedle własnych potrzeb. Więc przestań udawać inteligentnego bo wcale nim nie jesteś. Wmówiłeś sobie " ja jestem fanem Korwina-Mikke więc wiem lepiej".