18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zoofile protestują przeciwko penalizacji ich 'miłości'

kroplowa • 2013-02-03, 11:52
INFO: Niemiecki Bundestag zakazał zoofilii, wprowadzając za wszystkie formy seksu ze zwierzętami kary wynoszące 25 tys. euro.

INFO: W Berlinie miał miejsce protest... zoofilów, którym nie podoba się wprowadzony niedawno w tym kraju zakaz seksu ze zwierzętami.


Niemieccy zoofile, którzy przyszli na manifestację ze swoimi zwierzęcymi "partnerami", twierdzą, że rząd wprowadzając zakaz zoofilii odbiera im prawo do kochania tego kogo (lub co) chcą.
- Czujemy się jak przestępcy. Wszystko przez fanatycznych obrońców praw zwierząt, którzy twierdzą, że krzywdzimy zwierzęta - powiedział jeden z dewiantów. - Będziemy apelować w Sądzie Najwyższym - dodał właściciel psa o imieniu Cissy.

Źródło

Źródło oryginału

No i teraz czekać na związki partnerskie zoofilii, nekrofilii i tych innych psychopatów( nie ma pedalstwa bo to już legalne.. :samoboj: ) :lodowka: :idzwch*j:

Amplifa

2013-02-03, 21:24
Ale pie**olenie to az szkoda sluchac, "ku*as pasuje do c*pki" rozpie**ala mnie jak ktos tak mowi. odrazu przed oczami mam obraz niedoj***nego kolesia ktory mysli ze jest menszczyznom. pie**olenie z tym ze skoro nie ma dzieci to to jest nienormalne. Ciekawi mnie czy ci ktorza tak pie**ola nie uzywaja gumy, bo to tez przeciez nienaturalne wkoncu dzieci nie bedzie. Albo lodzik, tez z tego dzieci nie bedzie. Goscie ktorzy gadaja ze dwoch typow jebiacych sie to takie be i trzeba zabic to goscie ktorzy by possali penisa kolegi ale boja sie tego ze sami lubia peniski i musza tak mowic zeby sie usprawiedliwic.

TomdeX

2013-02-03, 21:31
pie**olicie, gdzieś tam czytałem, że było gdzieś narzeczeństwo i babce pikawa jebła, gościu wniósł wniosek do sądu o możliwość ślubu, który zatwierdził wniosek i pobrał nieboszczkę, a do tego jeszcze później z nią uprawiał seks zanim ją pochowano... Zoofilia to jest k... przy tym pikuś.

Ork.Fajny

2013-02-03, 21:32
McMenel napisał/a:

Oh naprawdę. Niektóre choroby już udało się zwalczyć. Z niektórymi można bezproblemowo żyć a na inne czeka kilka lat badań i kuracje które w przyszłości się znajdzie.


Dlatego powiedziałem LETALNE choroby genetyczne a nie po prostu choroby... Różnica jest pewna.


McMenel napisał/a:

Nie jestem humanistą tylko logikiem. Skoro uważasz że cywilizacja jest naturalna to co powiesz na moją prośbę. Przypomnij sobie co ostatnio zrobiłeś naturalnego.


No nie wiem. Jestem na głodzie. Więc pewnie glukoneogeneze i katabolizm kwasów tłuszczowych przeprowadzam. To dość naturalne jest...


McMenel napisał/a:

Dzieje cywilizacji to walka z naturą. Od prostych rzeczy jak zbieractwo-łowiectwo poprzez przemysłową produkcję mięsa skończywszy na zabawie z genotypem roślin i zwierząt.


Rozumiem że polujące na ofiary lwy, zbierające nasiona ptaki i rośliny hodujące bakterie asymilujące azot, przypadkowe mutacje genomu to też walka z naturą...?


McMenel napisał/a:

W chwili obecnej nie ma chyba rośliny spożywczej która nie byłaby w jakiś sposób zmodyfikowana przez człowieka. I natura nie eksterminuje czegoś obcego. Ona się dostosowuje do obcego elementu.


Bo natura preferuje osobniki lepiej przystosowane do życia na danym terenie. To naturalne zjawisko że silniejszy wygrywa.


McMenel napisał/a:

Gatunki ewoluują. My niestety nie. My się nie dostosowujemy do warunków. My je zmieniamy wedle własnych potrzeb. Więc przestań udawać inteligentnego bo wcale nim nie jesteś.


Mówi to ktoś kto twierdzi że wszystko wokoło ewoluuje a my nie... Pokaż mi jeden udokumentowany przez ludzi przykład ewolucji bezpośrednio na naszych i żeby nie był to organizm jedno komórkowy tylko np. jakiś ssak...


McMenel napisał/a:

Wmówiłeś sobie " ja jestem fanem Korwina-Mikke więc wiem lepiej".


JKM jest tepakiem jeśli chodzi o biologię więc slaby przykład...





dionizodoros napisał/a:

k***a, Arashel, już obok lewaka znalazłeś drugiego winnego: humanistę. Powodzenia więc w tropieniu tych zwyrodnialców :) .


Wróć do tematów o aborcji. Od zawsze nienawidziłem tępych humanistów wpie**alających się w sprawy o których nic nie wiedzą i chcących by ich zdanie się liczyło...


dionizodoros napisał/a:

Po co te wywody? Wszystko co w naturze jest, jest naturalne. Skoro więc człowiek należy do zbioru natury, to wszelkie działania człowieka są zgodne z naturą (bo konsekwencje elementów danego zbioru, są również konsekwencjami samego zbioru [zgodnie z prawami operacji konsekwencji]) itd.


Zgodnie z fizycznymi prawami fizyki tak.
Zgodnie z naturą nie. Z naturą zgodne jest że facet miętoszy kobitkę i są z tego dzieci. Inny model to defekt.


dionizodoros napisał/a:

Mnie się zdaje, że Arashel ma pewien problem - robi z natury boga. Natura nie ma woli - natura jest zdeterminowana swoimi własnymi prawami! Człowiek wymyślił pojęcie "nienaturalność" i tylko w jego umyśle może ono istnieć - tak samo jak fałsz nie może istnieć poza podmiotem.


Ja z natury nikogo nie robię...

dionizodoros napisał/a:

Powiedz mi w takim razie kolego, czemu nie da się diagnozować "choroby homoseksualizmu" czy nawet różnego rodzaju parafilii (choć te łączą się zazwyczaj z zaburzeniami psychicznymi; są <parafilie> podobno powikłaniami zaburzeń psychicznych). Czyżby ci neurobiologowie i biochemicy bali się ujawnić swe prace w obawie przed lewakami i humanistami?


Już dawno można znaleźć prace na ten temat.
W skrócie: Twoja całą psychikę tworzy szereg rożnych szlaków które z czasem wytworzyły neurony miedzy sobą kiedy ty obserwowałeś świat i się uczyłeś. To jest metoda na zapisywanie danych w mózgu. A przez to może się zdarzyć że coś zostanie tam zapisanego złego lub zapisze się niepoprawnie, utworzy się zły szlak który ci nada homosiowate "zdolności" i kiszka, za wiele już z tym zrobić się nie da. I to jest diagnoza. Nie da się stworzyć jasnej diagnozy dla naszego mózgu bo to jest jak z chorobami genetycznymi. Można powiedzieć że ktoś cierpi na niedobór jakiegoś enzymu w wyniku jakieś choroby ale te są kodowane przez długą sekwencję która mogła się popsuć w wielu miejscach a leczenie jej kiedy się jest organizmem zbudowanym z trylionów komórek z tym błędem jest trudne do zrobienia.

Jurbek

2013-02-03, 21:52
Troszkę offtopem pojadę, aby delikatnie uciąć poprzedzającą mnie "wojenkę".

Czyżby mu*****nie postanowili w Berlinie walczyć o przywileje dla ciapatych ? :idzwch*j:

B-B

2013-02-03, 22:12
Amplifa napisał/a:

Ale pie**olenie to az szkoda sluchac, "ku*as pasuje do c*pki" rozpie**ala mnie jak ktos tak mowi. odrazu przed oczami mam obraz niedoj***nego kolesia ktory mysli ze jest menszczyznom. pie**olenie z tym ze skoro nie ma dzieci to to jest nienormalne. Ciekawi mnie czy ci ktorza tak pie**ola nie uzywaja gumy, bo to tez przeciez nienaturalne wkoncu dzieci nie bedzie. Albo lodzik, tez z tego dzieci nie bedzie. Goscie ktorzy gadaja ze dwoch typow jebiacych sie to takie be i trzeba zabic to goscie ktorzy by possali penisa kolegi ale boja sie tego ze sami lubia peniski i musza tak mowic zeby sie usprawiedliwic.




Usprawiedliwiaj sobie jak chcesz to że twój ku*as staje tylko na widok dupska innego pedała.
Takim jak ty należy się strzał w potylice.

prof. Matolewicz

2013-02-03, 22:20
@bloodwar
Ale, że co chcesz zabronić chorować? Dzieci nie można r*chać, bo to k***a dzieci, pies też ci nie wyrazi zgody, a pedały walą się na własne życzenie i za obopólną zgodą.

StanisławIgnacyMickiewicz

2013-02-03, 23:02
w dupach się poprzewracało od tej demokracji... za dużo wolności i ludziom odpie**ala.

di...........os

2013-02-04, 00:21
@ Arashel

Ależ ja lubię literaturę (bo chyba takich określasz mianem humanistów?), a jednak i z fizyką mam coś wspólnego. Co mam w takim wypadku zrobić?


Pierwsze znaczenie słowa "natura" ma znaczenie uniwersalne, drugie jest subiektywne, czyli wiążące jedynie w relacji podmiot - obiekt. Gdy zabraknie którejś ze składowych, drugie znaczenie słowa "natura" jest bez wartości logicznej. Tak więc nie ma sensu wyprowadzać takiej definicji, bo jest ona wiążąca jedynie dla tego, który tę definicje sformułował (każdy podmiot nie myśli w tych samych kategoriach).


A jednak używasz takich sformułowań jak: "Bo natura preferuje osobniki lepiej przystosowane do życia na danym terenie" albo "Cywilizacja jest oczywiście że naturalna, bo gdyby nie było to by nas dawno matka natura unicestwiła". Te teksty sugerują, że wyznajesz jakiegoś panteistycznego boga.

Natura nic nie preferuje... Naturą rządzi przypadek (jeśli wierzyć fizyce kwantowej), dziwaczny zbieg okoliczności wynikający z determinizmu i zbiór formuł znajdujących się w jej obrębie.


To, co opisałeś, wydaje się teorią koherentną. Czy da się jednak ją udowodnić bezwzględnie?

Rottensparrow

2013-02-04, 00:44
a mój pimpuś to co, co mój pimpuś, czasami też lubimy uprawiać dziki seks i mamy kare dostać? uciekamy do holandi

Ork.Fajny

2013-02-04, 06:18
dionizodoros napisał/a:

<pominięty bełkot filozoficzny>


To, co opisałeś, wydaje się teorią koherentną. Czy da się jednak ją udowodnić bezwzględnie?



To nie jest teoria tylko to standardowe wyjaśnienie. Zapytaj każdego neurobiologia o metoda zapisu danych mózgu. Tak ci to opisze.
Tu masz film:

Który pokazuje te ścieżki na przykładzie ryby.

Z resztą innej teorii i eksperymentów ich dotyczących nie ma, więc pozostaje tylko idea duszy. A dusza = zwykle wiara w Boga a Bóg w większości religii skazuje za to na potępienie. Ale to dla naukowca odpada.

Amplifa

2013-02-04, 08:18
B-B napisał/a:




Usprawiedliwiaj sobie jak chcesz to że twój ku*as staje tylko na widok dupska innego pedała.
Takim jak ty należy się strzał w potylice.



Zupelnie tak samo teraz ty usprawiedliwiasz to ze tobe staje ku*as na widok dupy kolegow i bardzo sie tego boisz.Pozatym to ze bronie pedalow nie znaczy ze sam nim jestem, ale pewnie w twojej ograniczonej glowce to nie moze sie zmiescic.

Br...........ki

2013-02-04, 08:18
B-B napisał/a:

Pedalstwo powinno zostać wytępione i kropka.
Nie ma co się rozwodzić nad tym czy to takie czy siakie.
ku*as PASUJE DO c*pkI I TAK TO ZOSTAŁO STWORZONE I TAK POWINNO ZOSTAĆ !
Skoro poprzez bzykanko par hetero tworzy sie nowe życie a przy pedałowaniu nie to chyba proste jest że r*chanie w dupsko innego faceta to zboczenie i choroba psychiczna!
Ja bym to na równi postawił: zoofile, necrofile, pedofile i pedały.



Już jest tępione od tysiącleci, nie wiem skąd pomysł że da się to wytępić...

McMenel

2013-02-04, 08:55
Arashel napisał/a:


Dlatego powiedziałem LETALNE choroby genetyczne a nie po prostu choroby... Różnica jest pewna.


Różnica to badania i czas. Jeszcze 20 lat temu parkinson skazywał człowieka na szybką degenerację dziś można z nim dzięki nowym lekom jakoś żyć. Widać nie potrafisz żyć ze świadomością że jest coś takiego jak przyszłość.

Arashel napisał/a:


No nie wiem. Jestem na głodzie. Więc pewnie glukoneogeneze i katabolizm kwasów tłuszczowych przeprowadzam. To dość naturalne jest...


Wow... Znasz mądre słowa mogę cię dotknąć...

Arashel napisał/a:


Rozumiem że polujące na ofiary lwy, zbierające nasiona ptaki i rośliny hodujące bakterie asymilujące azot, przypadkowe mutacje genomu to też walka z naturą...?


Rozumiem że łączenie genów ryby i rośliny to sprawa całkowicie naturalna.

Arashel napisał/a:


Bo natura preferuje osobniki lepiej przystosowane do życia na danym terenie. To naturalne zjawisko że silniejszy wygrywa.



Naturalne pod warunkiem iż proces zaszedł bez ingerencji człowieka. Ludzkość stosowała eugenikę w stosunku do zwierząt i roślin od bardzo dawna. Niszczyła konkretny gatunek aby zrobić miejsce dla innego. Czasami ten lepiej przystosowany był niszczony po to aby ten gorzej się rozwijał ponieważ był bardziej pomocny dla ludzi. Patrz wiele ras psów zaprojektowanych do konkretnych zadań. W naturze te konkretne zmiany by nie doszły do skutku.

Arashel napisał/a:


Mówi to ktoś kto twierdzi że wszystko wokoło ewoluuje a my nie... Pokaż mi jeden udokumentowany przez ludzi przykład ewolucji bezpośrednio na naszych i żeby nie był to organizm jedno komórkowy tylko np. jakiś ssak...


Najlepiej jeszcze z naczelnych i do tego żyjących na Antarktydzie. Zawężasz pytanie tak abym nie mógł odpowiedzieć argumentem. Ale dobra Pies. Wyewoluował z wilka. I patrz nie dość że ewolucja to jeszcze sztuczna...


Arashel napisał/a:


Zgodnie z fizycznymi prawami fizyki tak.
Zgodnie z naturą nie. Z naturą zgodne jest że facet miętoszy kobitkę i są z tego dzieci. Inny model to defekt.


Oh my.. Fizyka jest niezgodna z naturą ...

Arashel napisał/a:


W skrócie: Twoja całą psychikę tworzy szereg rożnych szlaków które z czasem wytworzyły neurony miedzy sobą kiedy ty obserwowałeś świat i się uczyłeś. To jest metoda na zapisywanie danych w mózgu. A przez to może się zdarzyć że coś zostanie tam zapisanego złego lub zapisze się niepoprawnie, utworzy się zły szlak który ci nada homosiowate "zdolności" i kiszka, za wiele już z tym zrobić się nie da. I to jest diagnoza.



Tak można również zdiagnozować heteroseksualizm bądź nawet predyspozycje do pewnych innych zachowań jak np uzdolnienia muzyczne , plastyczne matematyczne itp..Więc można by powiedzieć iż taki Mozart czy Einstein też byli ludźmi z defektami. Nienaturalnymi. Bo używali inaczej zbudowanych ścieżek neuronów, idąc tą drogą musisz zdefiniować które z owych ścieżek są normalne.

elkelk

2013-02-04, 10:25
Boże, będę musiał moją kochaną kozę oddać do rzeźni. Jak żyć k***a, pytam się jak żyć teraz... :( Szukam banku, który dał by mi kredyt na 25TYŚ ojro ale jak wpisuje "cel kredytu" to panowie w garniturach jakoś dziwnie tak na mnie patrzą... Jak żyć ... Ja Was się pytam teraz jak żyć...

B-B

2013-02-04, 11:59
Amplifa napisał/a:



Zupelnie tak samo teraz ty usprawiedliwiasz to ze tobe staje ku*as na widok dupy kolegow i bardzo sie tego boisz.Pozatym to ze bronie pedalow nie znaczy ze sam nim jestem, ale pewnie w twojej ograniczonej glowce to nie moze sie zmiescic.



Albo jesteś debilem albo ... E czekaj ty JESTEŚ DEBILEM !
Bronisz pedałów bo co ?
Bo lubisz mieć obesrany patyk ot co.