18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Zoofile protestują przeciwko penalizacji ich 'miłości'

kroplowa • 2013-02-03, 11:52
INFO: Niemiecki Bundestag zakazał zoofilii, wprowadzając za wszystkie formy seksu ze zwierzętami kary wynoszące 25 tys. euro.

INFO: W Berlinie miał miejsce protest... zoofilów, którym nie podoba się wprowadzony niedawno w tym kraju zakaz seksu ze zwierzętami.


Niemieccy zoofile, którzy przyszli na manifestację ze swoimi zwierzęcymi "partnerami", twierdzą, że rząd wprowadzając zakaz zoofilii odbiera im prawo do kochania tego kogo (lub co) chcą.
- Czujemy się jak przestępcy. Wszystko przez fanatycznych obrońców praw zwierząt, którzy twierdzą, że krzywdzimy zwierzęta - powiedział jeden z dewiantów. - Będziemy apelować w Sądzie Najwyższym - dodał właściciel psa o imieniu Cissy.

Źródło

Źródło oryginału

No i teraz czekać na związki partnerskie zoofilii, nekrofilii i tych innych psychopatów( nie ma pedalstwa bo to już legalne.. :samoboj: ) :lodowka: :idzwch*j:

Svenlee

2013-02-03, 20:09
w POlsce zalegalizują te związki ;/

tonący łapie się brzytwy

evilmatt

2013-02-03, 20:13
Do czego to doszło, protestujący zoofile :idzwch*j:

Dalias

2013-02-03, 20:21
No k***a, r*chanie kozy stanie się legalne, ale żeby iść po ulicy i pić piwo to już nie.....
:idzwch*j:

le...........k8

2013-02-03, 20:23
Macie lewacy swój tolerancyjny świat.

cu...........ow

2013-02-03, 20:25
a niech sobie dupcą zwierzęta skoro dają im schronienie, płacą opłaty, dbają o zdrowie. myślicie, że zwierzęta są krzywdzone? bzdura. suki psów mają pochwę przystosowaną do przyjęcia ludzkiego członka

le...........k8

2013-02-03, 20:29
cursecrow napisał/a:

suki psów mają pochwę przystosowaną do przyjęcia ludzkiego członka


Nie tłumacz się.

Beria1

2013-02-03, 20:29
Poj***ło was. Porównujecie Zoofilię do Homoseksualizmu. Czym innym jest dymanie konia od sposobu prokreacji dwóch ludzi którzy robią to z własnej woli i często z jakimś tam uczuciem. Oczywiście brzydzi mnie pedalstwo, adopcja dzieci itp ale nie popadajcie w skrajności. Ja bynajmniej wychodzę z takiego założenia że jeśli ktoś coś robi w swoim domu nie krzywdząc nikogo(niczego) to mam na to wyj***ne. Homoseksualizmu nie wyplenicie eksterminacją. Cała nasza nauka, prawo i cywilizacja opiera się na wartościach starożytnego Rzymu w którym np pedalstwo było czymś zwyczajnym. Zachowania homoseksualne zaobserwowano u prawie każdych zwierząt więc nie pie**olcie że to choroba. I teraz proszę bardzo wyzwijcie mnie od lewaków.

Br...........ki

2013-02-03, 20:31
Jak to powiedziała pewna osoba: "Do pieca, wszystkich do pieca. A jeśli się nie zmieścisz to jeb kijem po nogach aż wszyscy się zmieszczą"

androgenius

2013-02-03, 20:46
BongMan napisał/a:

@up
Albo inaczej - zalegalizować to co wymieniłeś, a także zalegalizować morderstwa tych, co wymieniłeś. Idziesz ulicą, widzisz że ktoś jebie kozę - kula w łeb, dzwonisz po odpowiednie służby:
- Dzień dobry. Właśnie odstrzeliłem zoofila przy ulicy takiej i takiej.
- Dziękuję za zgłoszenie, zaraz przyjedziemy zabrać trupa.



Już wiem kto by po niego przyjechał :smiechzula:

B-B

2013-02-03, 20:49
Pedalstwo powinno zostać wytępione i kropka.
Nie ma co się rozwodzić nad tym czy to takie czy siakie.
ku*as PASUJE DO c*pkI I TAK TO ZOSTAŁO STWORZONE I TAK POWINNO ZOSTAĆ !
Skoro poprzez bzykanko par hetero tworzy sie nowe życie a przy pedałowaniu nie to chyba proste jest że r*chanie w dupsko innego faceta to zboczenie i choroba psychiczna!
Ja bym to na równi postawił: zoofile, necrofile, pedofile i pedały.

di...........os

2013-02-03, 20:53
k***a, Arashel, już obok lewaka znalazłeś drugiego winnego: humanistę. Powodzenia więc w tropieniu tych zwyrodnialców :) .


Po co te wywody? Wszystko co w naturze jest, jest naturalne. Skoro więc człowiek należy do zbioru natury, to wszelkie działania człowieka są zgodne z naturą (bo konsekwencje elementów danego zbioru, są również konsekwencjami samego zbioru [zgodnie z prawami operacji konsekwencji]) itd.


Mnie się zdaje, że Arashel ma pewien problem - robi z natury boga. Natura nie ma woli - natura jest zdeterminowana swoimi własnymi prawami! Człowiek wymyślił pojęcie "nienaturalność" i tylko w jego umyśle może ono istnieć - tak samo jak fałsz nie może istnieć poza podmiotem.



Cytat:

biolog znający się choć trochę na neurobiologii i biochemii mózgu wyjaśni ci że to jest choroba



Powiedz mi w takim razie kolego, czemu nie da się diagnozować "choroby homoseksualizmu" czy nawet różnego rodzaju parafilii (choć te łączą się zazwyczaj z zaburzeniami psychicznymi; są <parafilie> podobno powikłaniami zaburzeń psychicznych). Czyżby ci neurobiologowie i biochemicy bali się ujawnić swe prace w obawie przed lewakami i humanistami?



Swoją drogą nie rozumiem tych zoofili... Po co znowu oni protestują, skoro i tak policja nie będzie im wchodzić do domów. Jeśli ich pupilom się faktycznie podobają takie zabawy, to nikt ich tajemnicy nie będzie śmiał zdradzać (chyba, że B-B będzie im zaglądał przez okna :) ). Ludzie szukają problemów na siłę (wy także; do tej pory nie mogę zrozumieć, że jest możliwe by kogokolwiek obchodziła kwestia życia seksualnego obcych ludzi). Ot co.

cu...........ow

2013-02-03, 20:56
leszek8 napisał/a:


Nie tłumacz się.


nie będę ci już tłumaczył skoro wszystko na ten temat wiesz

ro...........k5

2013-02-03, 20:58
Skąd się biorą takie psychole? wszelkie odrzutki geje pedały wszystko to ? Ja się k***a pytam skąd? Czy mieli popieprzonych rodziców? O co tu chodzi. Czasem myślę, że jakby jeden debil z drugim sobie nie uroił że mu się cycki nie podobają, albo odbyt psa jest ponętniejszy od c*pki to nigdy by nic takiego nie wyszło.

Schabik

2013-02-03, 21:06
k***a tylu zjebów w jednym miejscu a oni zamiast strzelać to nic nie robią

nygas232

2013-02-03, 21:20
Patrzcie co znalazłem na wikipedii o homoseksualiźmie. Tak chcą nas ogłupic:


Cytat:

Psychologowie, psychiatrzy i inni specjaliści zajmujący się zdrowiem psychicznym, zgadzają się co do faktu, że homoseksualność nie jest chorobą, zaburzeniem psychicznym czy problemem emocjonalnym. Ponad 35 lat obiektywnych, dobrze zaprojektowanych badań naukowych wykazało, że homoseksualność, sama w sobie, nie wiąże się z zaburzeniami psychicznymi lub emocjonalnymi czy społecznymi problemami. Homoseksualność niegdyś była uważana za chorobę, ponieważ specjaliści zajmujący się zdrowiem psychicznym i społeczeństwo dysponowali nierzetelnymi, opartymi na uprzedzeniach, informacjami.
W 1973 roku Amerykańskie Towarzystwo Psychiatryczne uwzględniając nowe, lepiej zaprojektowane badania, usunęło homoseksualność z listy zaburzeń psychicznych i emocjonalnych. Dwa lata później, Amerykańskie Towarzystwo Psychologiczne podjęło uchwałę popierającą to usunięcie.
Od ponad 25 lat oba stowarzyszenia apelują do wszystkich specjalistów w zakresie zdrowia psychicznego o pomoc w usunięciu piętna choroby psychicznej, którą niektórzy ludzie nadal łączą z orientacją homoseksualną.

— Amerykańskie Towarzystwo Psychologiczne[1]




Cytat:

Homoseksualna orientacja nie może być uznawana za przejaw niepełnego rozwoju osobowości lub psychopatologii. Jak każde uprzedzenie społeczne, uprzedzenie wobec homoseksualności wpływa negatywnie na zdrowie psychiczne, przyczyniając się do trwałego poczucia naznaczenia i głębokiego samokrytycyzmu u osób zorientowanych homoseksualnie poprzez uwewnętrznienie tego uprzedzenia.

— Amerykańskie Towarzystwo Psychoanalityczne[52]




Cytat:

Polskie Towarzystwo Seksuologiczne jest zaniepokojone krzywdzącym wpływem społecznych uprzedzeń na funkcjonowanie psychiczne i społeczne osób homoseksualnych i biseksualnych oraz jest świadome niechlubnej roli, jaką w podtrzymywaniu tych uprzedzeń odegrała niegdyś nauka, która przez ponad sto lat (do 1973 w USA i do 1991 w Europie) uznawała homoseksualność za zaburzenie psychiczne. Ówczesne mniemanie o patologicznym charakterze homoseksualności okazało się niepoparte faktami naukowymi, lecz oparte na społecznych uprzedzeniach od wieków zakorzenionych w kulturze zachodniej. Dlatego też homoseksualność została wykreślona z obu najważniejszych klasyfikacji zaburzeń psychicznych – DSM i ICD.
Jednocześnie na Polskim Towarzystwie Seksuologicznym, jako na organizacji naukowej, spoczywa odpowiedzialność za rozpowszechnianie w społeczeństwie aktualnego stanu wiedzy seksuologicznej, szczególnie jeśli społeczna dezinformacja w zakresie seksuologii podtrzymuje niesłuszną dyskryminację jakiejkolwiek grupy społecznej.

— Polskie Towarzystwo Seksuologiczne[55]




Cytat:

Amerykańskie Towarzystwo Psychiatryczne podtrzymuje stanowisko z 1973 roku, że homoseksualność nie jest jednostką chorobową. W ostatnim czasie pojawiły się głosy kwestionujące powyższą tezę, które opierają się na założeniu, że homoseksualność może zostać wyleczona. Podstawą tego typu twierdzeń nie są jednak rzetelne badania naukowe przeprowadzane przez kompetentnych specjalistów, lecz przekonania religijne lub polityczne nie respektujące praw obywatelskich osób homoseksualnych.

— Amerykańskie Towarzystwo Psychiatryczne[57]