18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zawiedzione łódzkie fanki Biebera

torro • 2013-03-25, 22:09
Przejeżdżałem dziś obok Manufaktury i zastanawiałem się skąd tam się wziął ten dziki tłum rozhisteryzowanych małolat. Ulica była cała zakorkowana. A to artycha Justin przyjechał. Niestety zrobił fanki w konia, jak widać i pewnie tylnym wejściem się przemknął...

Sledziu_w

2013-03-26, 12:22
Miały być fanki, a nie kontener z plastikiem...

Hampelek

2013-03-26, 12:43
Teraz mogą się pochwalić, że Bieber je wyr*chał!

dumad

2013-03-26, 12:53
najlepsze jest to że stały tam same paszteciary za które się wstydzę. i nie dziwię się że justin nie pojawił się. kto by chciał byc zaatakowany przez taką trzodę

ma...........pa

2013-03-26, 12:56
to w końcu tylko przejeżdżałeś czy z utęsknieniem wyczekiwałeś Justysi ?? :)

sarkazm

2013-03-26, 13:06
Aż strach się decydować na potomstwo, bo może się córka przytrafić ;/

Plecionkarz

2013-03-26, 13:07
Jakby moja córka tak się zachowywała to by dostawała wpie**ol aż zmądrzeje. Już nawet nie mówię o tym, że są głupie bo biebera ubóstwiają, dla mnie każde takie podniecanie się obcą osobą bo śpiewa, tańczy, gra lub liże kible jest chore. Jak można być takim zj***nym fanem i marzyć o kimś. Ja jak np. słucham muzyki to w dupie mam ludzi którzy ją zrobili a oglądając film cieszę się fabułą i efektami a nie tym jacy aktorzy grają. Mam nadzieję, że chociaż część z tych siks zmądrzeje w przyszłości. Oni chyba nigdy się nie nauczą, że ich idol jest tylko produktem, ktoś kazał mu się w dany sposób ubierać, zachowywać i wypowiadać bo on sam na pewno widzi te tłumy siks i sobie myśli: ja pie**olę ale one są jebnięte.

_WHATEVER_

2013-03-26, 13:13
Ta sk***iała amerykańska kurewska CIOTA PARÓWA nigdy nie powinna tu trafić

vedkonner

2013-03-26, 13:13
Za parę lat się zestarzeje i straci wszystkie fanki, pewnie dochody, z żalu uzależni się od kokainy i wszyscy dalej będą mieć na niego wyj***ne

Hollywood, dz**ki.

Forfitajer

2013-03-26, 13:19
Suty_dziobaka napisał/a:

- Odłamkowy ładuj!



Na tego sk***ysyna nie szkoda by mi bylo pocisku premium!

Graphoman

2013-03-26, 13:50
Wczoraj stałem pod Dworcem Kaliskim, czekając na autobus ze szkoły i tym debilkom pokazywałem drogę dalej na Retkinię. Mam nadzieję, że się do dziś błąkają i zdychają z głodu w śnieżnych zaspach...

lukaszb10

2013-03-26, 13:57
wnioskując po liczbie wysiadających czarnych dżentelmenów w środku musiał być jakiś gangbang

torro

2013-03-26, 14:24
k2leito napisał/a:

Co to jest: ma sto metrów, tysiąc nóg i nie ma włosów łonowych?
.
.
.
Pierwszy rząd na koncercie Justina Biebera ;)


Noo, toś pojechał dowcipem. W dzisiejszych czasach nawet fanki Rolling Stonesów nie mają włosów łonowych...

tigerqaz

2013-03-26, 14:42
adambrz5 napisał/a:

Hahah Bieber w ŁDZ:
- Wiecie co robią z takimi na Bałutach.?
- SSą fiuta!!

O.S.T.R na free .

A Nasz mistrz Adam teraz pewnie szlocha widząc tą j***ną gimbaze..



No nie pie**ol że na Bałutach ssą takim fiuta ???
Fajnie to ująłeś i tak to zabrzmiało ale...
Teraz Bałuty nasze kochane niestety już nie są takie jak kiedyś.
Teraz kultura spadła poniżej minimum i tym obszczymurom co uderzyli moją koleżankę z pracy połamię łapy i nogi.
Sk***ysyństwo j***ne zapchlone i zmelinione tyle mam do powiedzenia na temat. Za niedługo nikt do tego miasta nie będzie chciał przyjeżdżać bo albo prawdziwe gwiazdy już umarły albo się przekonali że tu nie warto wpadać...
I jest odpowiedź dlaczego Justin tu był :/

Forfitajer napisał/a:



Na tego sk***ysyna nie szkoda by mi bylo pocisku premium!



To nie był odłamkowy na niego :homer:

Biker50

2013-03-26, 14:45
Módlmy się żeby wszystkie były bezpłodne!!! Nie wyobrażam sobie żeby kiedyś wydały potomstwo!!!

Whiltierna

2013-03-26, 14:56
Graphoman napisał/a:

debilkom pokazywałem drogę dalej na Retkinię.



No dzięki wielkie... :-/