18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zapowiedź konferencji UFO

orzech83 • 2013-04-02, 10:45

Opis z jutube:

Interesujące wydarzenie zapowiedziano w Stanach Zjednoczonych. Za mniej niż miesiąc, 29 kwietnia 2013 roku ma dojść do konferencji w trakcie, której kilku amerykańskich kongresmenów, będzie świadkami ujawnienia dowodów istnienia pozaziemskiego życia.

Zapowiadane wyjątkowe wydarzenie odbędzie się w Klubie Prasowym w Waszyngtonie a konferencja potrwa pięć dni, czyli skończy się 03 maja 2013. Weźmie w niej udział czterdziestu naukowców i wojskowych, którzy będą zeznawać przez wiele godzin. W konferencji weźmie również udział pięciu byłych członków Kongresu Stanów Zjednoczonych.Głównym tematem konferencji będą rozmowy o ujawnieniu obecności istot pozaziemskich na Ziemi. Mottem konferencji będzie, „Jeżeli Kongres nie zrobi swojej pracy, ludzie będą robić to sami." Wydarzenie będzie transmitowane na żywo w Internecie i tłumaczone symultanicznie w kilku językach. Zapowiedziano również, że cały przebieg rozprawy będzie podstawą do powstania filmu dokumentalnego pod wymownym tytułem „Zabroniona Prawda".


Organizatorzy zauważają, że ostatni raz Kongres debatował nad UFO w 1968 roku a od tego czasu doszło do setek tysięcy obserwacji niewyjaśnionych obserwacji, których po prostu nie można w nieskończoność ignorować. Czas zadać odpowiednie pytania i dowiedzieć się w końcu jaka jest prawdziwa historia naszej cywilizacji.

Black Pitt

2013-04-23, 07:45
Jedni mają "twarde dowody" na aktywność obcych na naszej planecie a inni na eksplozje na pokładzie,sztuczną mgłę...

Świat jest dziwny, w ogóle ludzie są dziwni - Ale to dobrze, przynajmniej się nie wyróżniam *Abelard Giza.

Gienek2

2013-04-23, 08:17
napewno będą i sami kosmici

alveanerleo2

2013-04-23, 08:22
Mojego dziadka też kiedyś porwało ufo. Usłyszał tylko syrenę i zobaczył niebieski błysk. Gdy się obudził, to zobaczył niebieskich ufoludków. Najgrubszy z nich polewał go wodą i pytał się o jakąś opozycję.

froqer

2013-04-23, 09:10
Cytat:

(M-teoria wita) to będziemy siedzieć w pulapce "a co było większe od wielkiego wybuchu? co stworzyło to, co zapoczątkowało wielki wybuch?" - nierozwiązywalny paradoks.


Czyżby? To miało coś wspólnego z cząstkami, które potrafią same zaistnieć, a przed wybuchem czas nie istniał, tak jak w czarnej dziurze, też czas nie płynie. Ja tego, rzecz jasna, nie wytłumaczę, ale z pewnością Stephen Hawking będzie chciał (w dokumentach na sadolu poszukaj, fajny program, zajebisty nawet).

Brakujące ogniwo, z tego co mi wiadomo, to ciągle znajduje się nowe. Nie wiem kiedy w szkole ostatnio mieliście, ale od tamtego czasu z 2,3 nowe ogniwa się pojawiły.

@ups, wszechświat jest tak duży, że musi coś w nim żyć. Ale nie ma dowodów, że byli tutaj. A jak macie, to proszę, podajcie. Tylko niech nikt nie pieprzy, że zobaczę i się przekonam.
BTW Jezus podobno też był kosmitą, wniebowstąpienie, to podobno powrót na statek-matkę był.


Yasiu99

2013-04-23, 09:30
Jeśli ludzie są wytworem genetycznym kosmitów, to oni nas w pył rozniosą uznając za nieudany eksperyment jak zobaczą całe te pedalstwo i inne wynaturzenia że o turbanach już nie wspomnę.

Ji^HaD

2013-04-23, 09:50
sa 4 szanse

nie ma ich...

przyleca w pokoju...

przyleca wyr*chaja i rozjebia ten padolek wp*zdu ...

przyeca porwia i bedziemy jebac w kopalniach metakobaltu ....


osobiscie jestem za ostatnia opcja , ciekawi mnie metakobalt...czemu cos co jest stworzone z wegla nie wystepuje na ziemi......




jak juz ktos napisal wyzej stwierdza ze jest mozliwe zycie na innych planetach po 5 godzinnych obradach i stworzeniu filmu


Pańcio

2013-04-23, 10:23
Póki mi nie pokażą obcego nie uwierzę, reszta to dyrdymały oparte o pogłoski typu marek widział ufo, uwierzmy mu.

KlinikaAborcyjna

2013-04-23, 10:32
Nie ma co się gryźć Panowie i Panie obcy są wśród nas , jak go rozpoznać ?


W sumie to banalnie proste takie coś nie wymawia "R" a jeśli kojarzycie fakty to zorientujecie się że w rządzie mamy paru takich gagadków .

Fa...........um

2013-04-23, 10:39
Wiara w UFO i w Boga to de facto to samo. Zarówno na istnieje jednego i drugiego dowodów nie ma. Jest wiara.

froqer

2013-04-24, 08:27
Przy tej wielkości wszechświata, to niemożliwe, żeby nic tam nie żyło. Chyba, że rozumiesz "UFO" dosłownie.