18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zapowiedź konferencji UFO

orzech83 • 2013-04-02, 10:45

Opis z jutube:

Interesujące wydarzenie zapowiedziano w Stanach Zjednoczonych. Za mniej niż miesiąc, 29 kwietnia 2013 roku ma dojść do konferencji w trakcie, której kilku amerykańskich kongresmenów, będzie świadkami ujawnienia dowodów istnienia pozaziemskiego życia.

Zapowiadane wyjątkowe wydarzenie odbędzie się w Klubie Prasowym w Waszyngtonie a konferencja potrwa pięć dni, czyli skończy się 03 maja 2013. Weźmie w niej udział czterdziestu naukowców i wojskowych, którzy będą zeznawać przez wiele godzin. W konferencji weźmie również udział pięciu byłych członków Kongresu Stanów Zjednoczonych.Głównym tematem konferencji będą rozmowy o ujawnieniu obecności istot pozaziemskich na Ziemi. Mottem konferencji będzie, „Jeżeli Kongres nie zrobi swojej pracy, ludzie będą robić to sami." Wydarzenie będzie transmitowane na żywo w Internecie i tłumaczone symultanicznie w kilku językach. Zapowiedziano również, że cały przebieg rozprawy będzie podstawą do powstania filmu dokumentalnego pod wymownym tytułem „Zabroniona Prawda".


Organizatorzy zauważają, że ostatni raz Kongres debatował nad UFO w 1968 roku a od tego czasu doszło do setek tysięcy obserwacji niewyjaśnionych obserwacji, których po prostu nie można w nieskończoność ignorować. Czas zadać odpowiednie pytania i dowiedzieć się w końcu jaka jest prawdziwa historia naszej cywilizacji.

Revcz

2013-04-02, 21:00
Mogliby zrobić live stream, oglądnął bym.

oponaodjelcza

2013-04-02, 21:15
Dobra, to może tak... Jest dzisiaj drugi kwietnia, kiedy pojawił się oryginał tego artykułu, bo to jego tłumaczenie? I która była wtedy godzina w tej części USA, w której wyszedł? Podejrzewam, że to dowcip prima aprilisowy z opóźnionym zapłonem, bo zanim go przetłumaczono trochę minęło... A jeśli się odbędzie to powiedzą to co zwykle, czyli że nie ma UFO, niezależnie od tego, czy istnieje, czy nie.

ritu4l

2013-04-02, 21:23
oponaodjelcza napisał/a:

Dobra, to może tak... Jest dzisiaj drugi kwietnia, kiedy pojawił się oryginał tego artykułu, bo to jego tłumaczenie? I która była wtedy godzina w tej części USA, w której wyszedł? Podejrzewam, że to dowcip prima aprilisowy z opóźnionym zapłonem, bo zanim go przetłumaczono trochę minęło... A jeśli się odbędzie to powiedzą to co zwykle, czyli że nie ma UFO, niezależnie od tego, czy istnieje, czy nie.



To nie pierwsza tego rodzaju konferencja, i na żadnej nie zostało powiedziane "UFO nie istnieje", wręcz przeciwnie, przed Kongresem ludzie wysokiej rangi zeznawali pod przysięgą oraz składali dokumenty potwierdzające istnienie UFO.

inwalida_umysłowy

2013-04-02, 21:41
oponaodjelcza napisał/a:

Dobra, to może tak... Jest dzisiaj drugi kwietnia, kiedy pojawił się oryginał tego artykułu, bo to jego tłumaczenie? I która była wtedy godzina w tej części USA, w której wyszedł? Podejrzewam, że to dowcip prima aprilisowy z opóźnionym zapłonem, bo zanim go przetłumaczono trochę minęło... A jeśli się odbędzie to powiedzą to co zwykle, czyli że nie ma UFO, niezależnie od tego, czy istnieje, czy nie.




Zajebisty z Ciebie detektyw, umysł ścisły (czy może ciasny) jak mniemam.. :emo:

ga...........89

2013-04-02, 21:45
mrokussw napisał/a:

Co nam z tego ufo to wszystko to pic który nam wciskają żebyśmy odwrócili naszą uwage od sytuacji w naszych krajach ... Coś ala Mama Madzi...



Wy wszędzie widzicie teorie spiskowe? doszukiwanie się drugiego, trzeciego i kolejnego dna każdego wydarzenia? To jak podcieracie sobie dupę to w rzeczywistości chodzi Wam o nowoczesny bunt obecnej sytuacji geopolitycznej zapewne..

Dotrze do Waszych ciasnych główek, że istnieją na świecie ludzie którzy w dupie mają polityczne przepychanki, publiczne wypieranie brudów, a jedyną rzeczą jaką chcą to poznanie prawdy o UFO, bo na przykład są fanatykami tej materii?

Kuriki

2013-04-02, 21:57
Jakieś zwierzaczki poza ziemią istnieją na stówę. Wszechświat jest takich rozmiarów i tak różnorodny, że zwyczajnie prawdopodobieństwo tego, że jesteśmy sami we wszechświecie jest bliskie zeru.

Mnie się wydaje, że jeśli jakaś cywilizacja była na tyle rozwinięta, że przyleciała kiedyś na naszą planetę to zaraz po zebraniu podstawowych informacji o ludziach, zwyczajnie sp***oliła gdyż zdała sobie sprawę jak durnymi jesteśmy zwierzętami- niby na szczycie łańcucha pokarmowego, niby wysoko rozwinięte abstrakcyjne myślenie i świetna sprawność bojowa ale jeszcze ludzie nie są na tyle sprytni by nie doprowadzać do wzajemnego wyniszczania i destrukcji otoczenia (u niektórych dochodzi jeszcze wiara w niewidzialnych przyjaciół, która to wiara nie jest powszechnie uważana za chorobę psychiczną).

Dlatego jeśli kiedyś człowiek zacznie kolonizować inne planety i natrafi na obcych, prawdopodobnym jest, że tubylcy, którzy kojarzyć będą naszą rasę, każą ludzkiej ekipie wypierniczać w podskokach i pewnie przedstawią to na migi- ostrą amunicją :nietoperz:

vonFuchs

2013-04-02, 21:59
Macierewicze wszystkich krajów łączcie się!

Kopen_Lokos

2013-04-02, 22:20
Ja tam będę, ja już gadałem nieraz z UFO, przecież oni co chwila gdzieś lądują, ostatnio u mojego dziadka na stodole.

Prescot

2013-04-02, 22:43
Uwaga, jestem kosmitą. Przybyłem na ziemię aby was ostrzeć przed kosmitami.

RockyWood

2013-04-02, 22:54
genghiskhan napisał/a:


serio chciało ci się to wszystko pisać? :lodowka: powiedz, jeszcze że wrzuciłeś swoją fote do avatarka a będę miał ubaw po pachy :lol:

update:
po przeczytaniu Twoich kolejnych postów w tym temacie wszem i wobec ogłaszam Cię EXPERTEM ds. UFO i Filozofii :homer:
postaw se piwko w innego konta i miłego wieczoru



@genghiskhan

Paaanie ja tu przejazdem - napisanie takiego wywodu trwa 5, max 10 minut i tak - chciało mi się pisać bo dlaczego nie? Może jeszcze tu siedzi jakiś półgłówek i wierzy w cuda i MOŻE uda się taką osobę oświecić. Jeśli długość czyjegoś posta Panu nie odpowiada, jest za długi, za krótki bądź "zbyt średni" a co najgorsze może bezwartościowy i bez sensu to ja rozumiem że obowiązkiem w/g polskiego myślenia jest próba wejścia komuś na ambicje i pochowania autora w gównie. Gratulacje. Niestety bądź na szczęście nic się nie zmieni w moim stylu "wzbogacania" treści tego portalu bo mam delikatnie mówiąc gdzieś czyjąś opinię. Mogę tu z kimś podyskutować na dany temat bo owszem - dużo wiem (zaskoczony?) nie zaprzeczam ale za eksperta się nie uważam, chyba że w dziedzinie którą na co dzień się zajmuję ale nie jest to na szczęście ufo.
Jeśli moje posty kogoś śmieszą - bardzo dobrze - sadystyczny uśmiech jest wskazany, jeśli w/g kogoś są ciekawe - też dobrze. Jeśli ktoś nie ma nic więcej do dodania prócz czegoś w stylu "ale głupi jesteś, nie podobasz mi się" to cóż poradzić... świadomość bycia tym lepszym przecież jest taka cudowna - wiem o czym piszę.

Co do avatara to Paaaanie - masz Pan rację - po ch*j tu wstawiać swój wizerunek kiedy dookoła pełno szarańczy gotowej spuścić się jadem na wszystko co wygląda lepiej od tego co widzą w lustrze każdego poranka. Popatrz Pan raz jeszcze i zapamiętaj ten obrazek - bo to przesłanie dla takich "mądrzejszych" (oby) jak Pan.

BoKoR

2013-04-02, 22:57
Przeżyłem już 4 końce świata, globalny kryzys to i kosmitów z 29 kwietnia przeżyję.

SadystycznyRoman

2013-04-02, 23:21
Eeee? UFO to niezidentyfikowany obiekt latający. Może nim być zwykły samolot, a więc, tak, to na prawdę istnieje.

cerastes

2013-04-03, 02:09
buehehe... tyle świadków że głowa mała.. a żaden z nich nie jest wstanie przedstawić niepodważalnego dowodu..

Jestem wręcz przekonany co do tego, że każdy kto byłby w posiadaniu takich dowodów od razu by je upublicznił... i zapisał się w kartach na wieki

Sessvisto

2013-04-03, 13:53
Jakby ktoś chciał zdobyć dowody na istnienie ufo, to jest na necie, w czeluściach deepwebu