18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Zapowiedź konferencji UFO

orzech83 • 2013-04-02, 10:45

Opis z jutube:

Interesujące wydarzenie zapowiedziano w Stanach Zjednoczonych. Za mniej niż miesiąc, 29 kwietnia 2013 roku ma dojść do konferencji w trakcie, której kilku amerykańskich kongresmenów, będzie świadkami ujawnienia dowodów istnienia pozaziemskiego życia.

Zapowiadane wyjątkowe wydarzenie odbędzie się w Klubie Prasowym w Waszyngtonie a konferencja potrwa pięć dni, czyli skończy się 03 maja 2013. Weźmie w niej udział czterdziestu naukowców i wojskowych, którzy będą zeznawać przez wiele godzin. W konferencji weźmie również udział pięciu byłych członków Kongresu Stanów Zjednoczonych.Głównym tematem konferencji będą rozmowy o ujawnieniu obecności istot pozaziemskich na Ziemi. Mottem konferencji będzie, „Jeżeli Kongres nie zrobi swojej pracy, ludzie będą robić to sami." Wydarzenie będzie transmitowane na żywo w Internecie i tłumaczone symultanicznie w kilku językach. Zapowiedziano również, że cały przebieg rozprawy będzie podstawą do powstania filmu dokumentalnego pod wymownym tytułem „Zabroniona Prawda".


Organizatorzy zauważają, że ostatni raz Kongres debatował nad UFO w 1968 roku a od tego czasu doszło do setek tysięcy obserwacji niewyjaśnionych obserwacji, których po prostu nie można w nieskończoność ignorować. Czas zadać odpowiednie pytania i dowiedzieć się w końcu jaka jest prawdziwa historia naszej cywilizacji.

Un_Nem

2013-04-02, 11:07
mhm ile razy ja juz to slyszalem.

mrokussw

2013-04-02, 11:42
Co nam z tego ufo to wszystko to pic który nam wciskają żebyśmy odwrócili naszą uwage od sytuacji w naszych krajach ... Coś ala Mama Madzi...

RockyWood

2013-04-02, 12:01
tak tak
Ile to już filmów było o tym jak to mają ujawnić całą prawdę. Setki filmów z "ufo" tych starych i nowych to zwykłe oszustwa i zabawy. Baloniki, helikoptery, myśliwce i flary a nawet modele latające (również w kształcie ufo - dzisiaj można kupić prawie w każdym sklepie) często były mylone z czymś pozaziemskim. Najbardziej rozbawiło mnie ujęcie płomieni z szybów naftowych (jest na tym filmie wyżej) i że jest to UFO, co zresztą szybko wyjaśniono ale co tam - dowód to dowód i nie musisz o nic więcej pytać :) .

Można przy okazji wspomnieć pana Stephen Greer'a który na początku gadał o rzeczach bardzo ciekawych i nawet ze swego rodzaju sensem a potem zaczął wciskać masakryczny KIT, który dla logicznie myślącego sceptyka staje się totalną porażką tego pana w temacie UFO. Gość po prostu zrobił sobie reklamę i dzisiaj zbija kasę na książkach i filmach i chyba tylko o to tu chodziło.

Co do tej całej konferencji to oczywiście będzie to TYLKO GADANINA o tym że mają setki zdjęć, setki filmów, setki dowodów, setki świadków i będą o tym pitolić, o ufoludkach, o ukrywanych technologiach itd itp i to wszystko przez godziny A NIC NIE POKAŻĄ albo pokażą to co już wszyscy widzieliśmy na YT. Będą oczywiście gadać że muszą zrobić to i tamto aby wszystko ujawnić i tym podobne tępe gadki - to samo było na jakiejś tam konferencji w 1999 roku: 2h gadania i że "już niedługo wszystko ujawnimy". Mamy 2013 rok, wszędzie te całe "kółka zainteresowań" o ufo trąbiły że na początku tego roku "coś się wydarzy" w związku z ufo. Coś ktoś widział? Coś o czymś się dowiedział? A. Nie obniżą nam podatku VAT jak to zapowiadali nasi wodzowie bo kryzys - ale będą go podnosić bo kryzys. :D Po prostu UFO.

Swoją drogą każda tępa istota rozumna umiejąca sklecić ile to jest 2 + 2 wie że człowiek to nie jedyna inteligentna istota w kosmosie i nie można brać tego za prawdopodobieństwo tylko za pewnik. A czemu żadna inteligentna cywilizacja nie utrzymuje z nami kontaktu? Nawet jeśli byłaby w stanie to mają nas za bardziej uwstecznionych niż dla nas są... no np. aborygeni. Ziemia może być dla nich (dla ufoludków) "rezerwatem przyrody" i mogą nas obserwować tak jak my obserwujemy robaki czy inne zwierzęta i wszelka "pomoc" mogłaby zakłócić naturalny porządek I PO CO? Chcemy się unicestwiać to nie chcą nam w tym przeszkadzać.

Ji^HaD

2013-04-02, 12:20
wierzyc lub nie , ponoc po wypadku w roswell 1 pilot ufo przezyl i podobno prowadzil rozmowy z rooseltem na temat tego czy ludzkosc jest gotowa na przyjecie do swojego swiata osobnikow z poza naszego ukladu slonecznego , do tego dochodzi transmisja ktora uznali za test jakiegos super nadajnika z lat bodaj 80


look up to the sky coz we're not alone

Xyrcis

2013-04-02, 13:24
@RockyWood ch*ja pie**olisz, gdyby nie było w tym ziarna prawdy to by nie robili w końcu czegoś takiego i innych rzeczy. Myślisz sobie, że to wymysły i wszystko żeby nas odsunąć od naszych państwowych problemów, ale poczytaj sobie biblie, poczytaj w necie o ufo, że pojawiało już się w XIX wieku.


to tylko wikipedia, ale są lepsze źródła, choćby zapisy ze starych KSIĄG.

-25 stycznia 1878 gazeta Denison Daily News podała obserwację miejscowego rolnika Johna Martina, który miał zobaczyć duży, ciemny obiekt podobny do balonu lecącego „z cudowną prędkością”.

-17 listopada 1882 astronom Edward Walter Maunder z Królewskiego Obserwatorium w Greenwich poinformował o „dziwnym niebieskim przybyszu (...) w kształcie dysku”. Powiedział także, że z pewnością nie był to meteor. Po latach Maunder stwierdził, iż obiekt wyglądał jak nowy sterowiec Zeppelina. Dziwny przedmiot został również zaobserwowany przez kilku innych europejskich astronomów.

-Podczas II wojny światowej piloci alianccy obserwowali tzw. foo fighters (kule i innych kształtów światła, które podążały za samolotem)
25 lutego 1942 niezidentyfikowany obiekt został zauważony nad Kalifornią. Statek pozostawał w miejscu, pomimo co najmniej 20 minutowego ostrzału z ziemi. Incydent później stał się znany jako Bitwa o Los Angeles, lub Nalot na Zachodnie Wybrzeże.

-W 1946 roku w państwach skandynawskich zanotowano ponad 2000 raportów o niezidentyfikowanych obiektach, były także pojedyncze relacje z Francji, Portugalii, Włoch i Grecji. Zjawisko to nazywano wtedy „rosyjskim gradem” lub „rakietami – duchami”. Sądzono, że mogły to być rosyjskie testy przechwyconych niemieckich rakiet V1 lub V2. Ponad 200 obiektów zostało zauważonych na radarach i uznanych przez szwedzkie wojsko za „prawdziwe obiekty fizyczne”. Pojawiają się jednak opinie, że było to w pełni wytłumaczalne zjawisko, np. deszcz meteorytów.

-Za początek współczesnego zainteresowania UFO uważa się doniesienie pilota Kennetha Arnolda z roku 1947 o dziewięciu niezwykłych obiektach latających. Zaobserwował je podczas lotu nad Górami Kaskadowymi. Prędkość z jaką się poruszały oszacował na 2500 km/h. Tego samego dnia w rejonie północno-wschodniego Pacyfiku odnotowano również ok. 18 innych obserwacji niezwykłych obiektów latających.

Jakoś wtedy nie było komuterów ani pojazdów latających takich jak helikoptery (pierwszy helikopter - Focke-Wulf Fw 61 z 1936.) itp. żeby móc te materiały sfabrykować.

RockyWood

2013-04-02, 13:31
@Pieczara666

chciałem tylko zwrócić uwagę na to że ogólnie lecą sobie w ch*ja zamiast pokazać KONKRETY które obiecują od lat... pewnie zdążę zsiwieć zanim pokażą OFICJALNIE zdjęcia jakichś kosmitów... prawdziwe oczywiście. Filmiki udowadniające istnienie ufo pomijam bo nikt OFICJALNIE przy żadnym nie potwierdził w prost "tak! to są j***ni kosmici!"
Kosmici nie są lepsi bo ewidentnie bawią się z nami w chowanego albo raczej tzw "ciu ciu babkę" - niby są a niby ich nie ma.

Póki co nic oficjalnie nie wiadomo a wszelkie doniesienia słowne bez ewidentnych dowodów to dzisiaj można sobie wsadzić w dupę. UFO to nie rodzaj boga w którego można czy należy wierzyć bo "ktoś coś widział, słyszał i powiedział".

Niedawno odtajniono jakieś dokumenty w sprawach związanych z niezidentyfikowanymi obiektami i tu kolejne lecenie sobie w ch*ja kiedy okazało się że ponad 60% z tych dokumentów jest ocenzurowanych 'czarnym pisakiem'.

Wątpię byśmy kiedykolwiek czegokolwiek dowiedzieli się konkretnego o kosmitach z "oficjalnych źródeł" póki ONI SAMI gdzieś w ch*j w końcu nie wylądują i krzykną "to właśnie my k***a - koniec tajemnic!"

UFO z wami! :)

Xyrcis

2013-04-02, 13:41
@RockyWood No to prawda, w dzisiejszym świecie ludziom się robi papkę z mózgów i odwraca uwage od ważnych tematów w stronę jakichś pierdół i nikomu niepotrzebnego pie**olenia i mass mediów itp itd.

Mnie osobiście np. wk***ia niemiłosiernie facebook i Ci tępi ludzie, których jedynym życiem jest facebook. Wk***ia mnie gdy pokazuje koleżance/koledze coś inteligentnego na sadisticu (tak, jest wiele takich tematów) a ta nawet nie przeczyta tylko j***ne kwejki, facebooki itd. Takie bezmózgowie panuje i tępota. ps. tak, nie mam jakiegokolwiek konta na fb, żyje i studiuje i sobie radze. (a nie ku*** - "co?? na studiach bez facebooka?? jak to możliwe??")

Szron

2013-04-02, 15:57
@RockyWood - "logicznie myślącego sceptyka".
Dałeś do pieca.
Logicznie myślący "koń" z klapkami na oczach.
Ciekawa połączenie słów i ich interpretacja.
Ciekawie się przedstawiłeś.
Intrygujące spojrzenie na samego siebie.

sz...........bu

2013-04-02, 17:08
@Pieczara666 nikomu nie potrzebne pie**olenie to twoje rozpisywanie się na temat ufo. Ale znakomicie odwróciłeś moją uwagę od rzeczy ważniejszych.
Np. miałem właśnie wypić trzecie piwo a po chwili patrze ja już piję czwarte.
Jedno przez ciebie k***a jestem stratny.
Idź w p*zdu.

RockyWood

2013-04-02, 17:40
@SzronMieszkamWLodowce

aś się czepił.
Ale ok już się tłumaczę: sceptyk to osoba myśląca krytycznie a nie wierząca we wszystko co usłyszy. Miałem tu na myśli człowieka który póki nie zobaczy na oczy to nie uwierzy I TYLE. Więc sceptyk z logiką się nie klei? Spoko. Taki ktoś to "koń z klapkami na oczach"? Spoko. Więc ciekawe z czym tu porównać ideologów...? Jeśli jest w tym coś niedorzecznego/błędnego (czyli wiki/google chamsko kłamią) to sorry - mój błąd, niestety specjalistą w tej dziedzinie nie jestem i możliwe że ch*ja się znam więc najlepiej w ogóle nie czytaj tego co piszę żeby Cię oczy nie rozbolały i mózg się nie rozgotował i żebyś potem nie musiał się czepiać dziwnego połączenia dwóch wyrazów.

genghiskhan

2013-04-02, 20:30
RockyWood napisał/a:

tak tak
Ile to już filmów było o tym jak to mają ujawnić całą prawdę. Setki filmów z "ufo" tych starych i nowych to zwykłe oszustwa i zabawy. Baloniki, helikoptery, myśliwce i flary a nawet modele latające (również w kształcie ufo - dzisiaj można kupić prawie w każdym sklepie) często były mylone z czymś pozaziemskim. Najbardziej rozbawiło mnie ujęcie płomieni z szybów naftowych (jest na tym filmie wyżej) i że jest to UFO, co zresztą szybko wyjaśniono ale co tam - dowód to dowód i nie musisz o nic więcej pytać :) .

Można przy okazji wspomnieć pana Stephen Greer'a który na początku gadał o rzeczach bardzo ciekawych i nawet ze swego rodzaju sensem a potem zaczął wciskać masakryczny KIT, który dla logicznie myślącego sceptyka staje się totalną porażką tego pana w temacie UFO. Gość po prostu zrobił sobie reklamę i dzisiaj zbija kasę na książkach i filmach i chyba tylko o to tu chodziło.

Co do tej całej konferencji to oczywiście będzie to TYLKO GADANINA o tym że mają setki zdjęć, setki filmów, setki dowodów, setki świadków i będą o tym pitolić, o ufoludkach, o ukrywanych technologiach itd itp i to wszystko przez godziny A NIC NIE POKAŻĄ albo pokażą to co już wszyscy widzieliśmy na YT. Będą oczywiście gadać że muszą zrobić to i tamto aby wszystko ujawnić i tym podobne tępe gadki - to samo było na jakiejś tam konferencji w 1999 roku: 2h gadania i że "już niedługo wszystko ujawnimy". Mamy 2013 rok, wszędzie te całe "kółka zainteresowań" o ufo trąbiły że na początku tego roku "coś się wydarzy" w związku z ufo. Coś ktoś widział? Coś o czymś się dowiedział? A. Nie obniżą nam podatku VAT jak to zapowiadali nasi wodzowie bo kryzys - ale będą go podnosić bo kryzys. :D Po prostu UFO.

Swoją drogą każda tępa istota rozumna umiejąca sklecić ile to jest 2 + 2 wie że człowiek to nie jedyna inteligentna istota w kosmosie i nie można brać tego za prawdopodobieństwo tylko za pewnik. A czemu żadna inteligentna cywilizacja nie utrzymuje z nami kontaktu? Nawet jeśli byłaby w stanie to mają nas za bardziej uwstecznionych niż dla nas są... no np. aborygeni. Ziemia może być dla nich (dla ufoludków) "rezerwatem przyrody" i mogą nas obserwować tak jak my obserwujemy robaki czy inne zwierzęta i wszelka "pomoc" mogłaby zakłócić naturalny porządek I PO CO? Chcemy się unicestwiać to nie chcą nam w tym przeszkadzać.


serio chciało ci się to wszystko pisać? :lodowka: powiedz, jeszcze że wrzuciłeś swoją fote do avatarka a będę miał ubaw po pachy :lol:

update:
po przeczytaniu Twoich kolejnych postów w tym temacie wszem i wobec ogłaszam Cię EXPERTEM ds. UFO i Filozofii :homer:
postaw se piwko w innego konta i miłego wieczoru

zyzio966

2013-04-02, 20:38
Pierwszy kwietnia był wczoraj więc nie wiem czemu ta konferencja tak późno.

kr...........et

2013-04-02, 20:38
A głównym prowadzącym imprezę będzie macierewicz

ritu4l

2013-04-02, 20:45
Według mnie, to oczywiste że istnieje pozaziemska cywilizacja, to oczywiste że została zaobserwowana nie raz przez ludzi, którym tacy ludzie jak wy nigdy nie uwierzą. Oczywistym jest fakt, że człowiek badał już obiekty będące tworem innej cywilizacji, która kontaktowała się z nami.

I @mrokussw, co Ty idioto pie**olisz? UFO miało by być użyte do odwrócenia uwagi od sytuacji w naszym kraju? Rząd raczej używam wszelkich środków aby odwrócić naszą uwagę od UFO, robiąc z tego bajkę dla dzieci, a ze świadków - wariatów. Dlaczego? Między innymi dla tego że posiadają technologię (którą ludzkość też już posiada) która zapewniłaby energię bez konieczności produkcji paliw i innych gówien, gdyby przeciętny iksiński pozyskałby tę technologię, dobrze wam znani "ci na górze", którzy kontrolują wszystko od wojen światowych w celu zmniejszenia populacji, po religię jaka ma panować aby lud miał się czym zając, stracili by kontrolę nad wszystkim. Powiecie że pie**olę, to wyjaśnijcie mi, w jaki sposób podczas prób uzbrajania kosmosu, wszystkie bomby dzień przed wystrzałem zostały bez żadnej racjonalnej przyczyny rozbrojone przez obiekt który niezauważone pojawił się nad bazami wojskowymi w tym samym czasie?

Polecam film "Projekt Ujawnienie", w którym mowa o dokładnych datach i okolicznościach przeze mnie opisanych zdarzeń, na Youtubie z napisami. Polecam też nieco otworzyć umysły, nie pozostawajcie ciemnogrodem na wszystko co się nie mieści w waszej definicji racjonalności mówicie "taaa taaa jasne", jak dzieci..